GENNEMFØRTE DELTAGERE
Placering
Fornavn
Efternavn
Postnr.
By
Holdnavn
Startnr.
Tid
1
Tine
Rasch Hansen
8000
Aarhus
Team Altomcykling.dk
1123
03:05:59
2
Johanne Suhr
Mortensen
8000
Aarhus
Team Altomcykling.dk
1121
03:06:07
3
Kristina
Thrane
8260
Viby Jylland
Team Altomcykling.dk
1122
03:07:19
4
Heidi
Thegen
8930
Randers nø
Assentoft cykelmotion
0049
03:09:48
5
Solveig
Skov
8543
Hornslet
HCM piger
0513
03:09:58
6
Berit
Bertelsen
8000
Aarhus C
Team Bertelsen
1161
03:10:01
7
Tina
Møller
8543
Hornslet
Team GT
1270
03:10:02
8
Mona
Stougård
7490
Aulum
AG Motion Aulum
0019
03:10:07
9
Signe
Pardorf
5642
Milling
Kristian er mit idol
1757
03:10:11
10
Anette Feldfos
Skjerbek
5683
Haarby
Anette Feldfos
0034
03:10:12
11
Gitte
Hvoldal Kristensen
8240
Risskov
I love øko
0573
03:10:14
12
Nikoline
Stougaard
7000
Fredericia
Baghjulet tøser
0067
03:10:19
13
Helle
Sørensen
8300
Odder
Team Odder
1407
03:10:22
14
Jannie
Krarup
8543
Hornslet
HCM piger
0512
03:10:25
15
Solveig
Pedersen
9240
Nibe
Team SolMet
1496
03:10:30
16
Louise Revsbæk
Boje
8000
Aarhus C
Wiggle
1721
03:10:38
17
Marianne
Christensen
8370
Hadsten
Team Århus Arrest
1579
03:10:56
18
Dorthe
Kjærulf
7080
Børkop
BMC
0122
03:11:07
19
Lise
Brunø
9300
Sæby
MTB Frederikshavn Powergirls
0836
03:12:37
20
Ane Kirstine
Forchhammer
7500
Holstebro
Team Flyvende Farmor HCM
1255
03:25:06
21
Emma
Lyngholm
9530
Støvring
Team Lyngholm
1379
03:25:11
22
Jeanette
Warming
8850
Bjerringbro
Jeanette Warming
0585
03:25:28
23
Karina
Wadsager Bjørn
8530
Hjortshøj
De seje tøser
0282
03:25:30
24
Grete
Vangsø
8270
Højbjerg
EMPOWER erhvervspsykologi
0368
03:25:36
25
Solvei Helen
Jørgensen
8260
Viby J
fuck cancer
0433
03:26:35
26
Marianne
Saugbjerg
8230
Åbyhøj
Kvinderdercykler
0696
03:27:58
27
Mette Kolze
Changizi
8600
Silkeborg
Team SolMet
1495
03:28:50
28
Linda
Jensen
5792
Årslev
Fynerfin
0437
03:28:55
29
Ulla
Vognsen
5000
Odense C
Fynerfin
0439
03:29:01
30
Lene
Thirup
8000
Aarhus C
TeamFunRide
1584
03:32:46
31
Tina
Sønnichsen
8260
Viby J
Kvinderdercykler
0702
03:32:50
32
Sanne Stjernholm
Andersen
5000
Odense C
Team Cro'n, Restaurant Cro'n, Odense
1227
03:34:42
33
Mette Elisabet
Thiel
7000
Fredericia
FCC-tøserne
0379
03:35:17
34
Dorthe Engholm
Frederiksen
8260
Viby J
Kvinderdercykler
0690
03:35:24
35
Mette
Bisper
8000
Aarhus C
metbis
0796
03:35:28
36
Kristina
Olsen
7000
Fredericia
FCC-tøserne
0378
03:35:30
37
Anni
Ravn
8200
Aarhus N
Kvinderdercykler
0686
03:35:31
38
Helle Marie
Andersen
8270
Højbjerg
Kvinderdercykler
0692
03:35:36
39
Anita
Morell
8530
Hjortshøj
Århus 1900 Triathlon
1748
03:35:38
40
Rikke
Holst-Jensen
5450
Otterup
Team Otterup
1414
03:36:36
41
Mette
Thielke
8541
Skødstrup
Kvinderdercykler
0698
03:36:37
42
Susanne Møller
Mathiasen
8000
Aarhus
Team TRX Aarhus
1534
03:37:24
43
Liselotte
Buus
8320
Mårslet
Q-MCM
0928
03:37:25
44
Hanne
Henriksen
8382
Hinnerup
Team A-Skålene
1135
03:37:27
45
Lone
Kjær
8382
Hinnerup
Team A-Skålene
1141
03:37:28
46
Anette
Tybirk
8382
Hinnerup
Team A-Skålene
1133
03:37:32
47
Malene
Kongpetsak
8382
Hinnerup
Team A-Skålene
1142
03:37:34
48
Anne
Rosborg
8000
Aarhus C
COWI
0169
03:37:35
49
Lene
Noes
8382
Hinnerup
Team A-Skålene
1137
03:37:40
50
Jeanette
Simonsen
8382
Hinnerup
Team A-Skålene
1136
03:37:41
51
Anja
Völker Johansen
9293
Kongerselv
Kongerslev
0663
03:37:44
52
Marianne
Edemann
8500
Grenaa
Grenaa
0474
03:37:49
53
Marianne wittrup
Sørensen
8464
Galten
Granat-tøserne
0469
03:37:51
54
Merete
Lahn
8300
Odder
Frisør Merete Lahn
0417
03:38:16
55
Camilla Hee
Kristensen
8260
Viby J
Team Smash Girls
1484
03:40:03
56
Merethe
Alexandersen
8940
Randers SV
Hjerteholdet
0535
03:40:14
57
Bettina
Sejr
8464
Galten
Sejr
1003
03:41:02
58
Mette Thorhauge
Østergaard
8464
Galten
thorhauge
1606
03:41:02
59
Sofie Lebæk
Jespersen
8200
Aarhus N
The Pinks
1592
03:41:05
60
Lone
Jelle
8464
Galten
Galten C K
0442
03:41:08
61
Tina
Quottrup
8355
Solbjerg
The Pinks
1593
03:41:10
62
Annette
Bomberg
8960
Randers SØ
Hjerteholdet
0519
03:41:35
63
Lisbeth
Schjødt Rasmussen
8240
Risskov
Cykeltøzerne
0220
03:41:38
64
Majbrit
Romme
9982
Aalbæk
MTB Frederikshavn Powergirls
0837
03:41:39
65
Mette
Pedersen
8320
Mårslet
Q-MCM
0931
03:42:10
66
Marie Louise Holm
Milo
8320
Mårslet
Q-MCM
0930
03:42:13
67
Tina
Hjort Vestergaard
8320
Mårslet
Q-MCM
0932
03:42:15
68
Desiree
Laursen
8270
Højbjerg
Tandlægeteamet
1106
03:42:18
69
Bente
Cordes
8680
ry
RYCC - Victorious Secret
0964
03:42:19
70
Jane
Frandsen
6900
Skjern
Skjern Cykleklub
1035
03:42:22
71
Inger
Friis
6100
Haderslev
Kaptajn Klematis
0620
03:44:38
72
Lone
Jakobsen
8200
Århus N
Team Singleture
1467
03:45:37
73
Mette
Hilmer
8464
Galten
Granat-tøserne
0470
03:46:00
74
Rikke
Nedergaard
8230
Åbyhøj
LINDBERG Aktiv
0721
03:48:40
75
Pernille
Bunk
6700
esbjerg
Team Bunk
1179
03:49:26
76
Helle
Petersen
7000
Fredericia
Baghjulet tøser
0059
03:49:28
77
Dorte
Schmidt
7000
Fredericia
Baghjulet tøser
0057
03:49:31
78
Helle
Lauritsen
7673
Harboøre
TEAM CHEMINOVA
1201
03:50:01
79
Helena
Christensen
7500
Holstebro
TEAM CHEMINOVA
1200
03:50:04
80
Anja Mastrup
Seppä
7100
Vejle
Seppä
1005
03:50:07
81
Dorte Juul
Pedersen
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1303
03:50:22
82
Pernille Schjøtt
Irving
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1321
03:50:25
83
Nina
Bjerregaard
8200
Aarhus
Team Mulle
1394
03:50:30
84
vibeke
haaning
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1325
03:50:32
85
Sandy Karoline
Rasmussen
9850
Hirtshals
Team Hjørring Q
1323
03:50:33
86
Lone Krogh
Andersen
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1313
03:50:35
87
Gitte
Dam
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1305
03:50:36
88
Mathilde Frederikke Klokkerholm
Baand
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1316
03:50:40
89
Bettina
Rørbæk
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1297
03:50:42
90
Gitta
Walsted
8220
Brabrand
TEAM BKI
1169
03:50:44
91
Mette
Clausen
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1318
03:50:46
92
Maarit
Nordmark
8278
Stocksund, Sverige
Team Singleture
1474
03:50:47
93
Annette Hammer
Jeppesen
8920
Randers
Hammer
0509
03:50:51
94
Birgitte
Henriksen
8783
Hornsyld
Cykeltøserne
0208
03:50:53
95
Hanne
Riis
2880
Bagsværd
Team Singleture
1459
03:50:57
96
Momse
Søholm
8000
Aarhus C
Kvinderdercykler
0699
03:51:03
97
Maria
Winther
8270
Højbjerg
Team Lårbasserne
1381
03:51:12
98
Louise
Vang Christensen
8000
Århus N
Team Vang
1548
03:51:57
99
Dorte
Strunge
8680
Ry
Team Odder
1406
03:52:02
100
Lene Frey
Jessen
8220
Brabrand
LFJ
0711
03:52:08
101
Charlotte
Olsen
8541
Skødstrup
CBO
0146
03:52:20
102
Anne
Teglborg
8000
Aarhus C
Team Singleture
1453
03:52:23
103
Alice
Rasmussen
8400
Ebeltoft
Lynggaard
0750
03:53:29
104
Annemarie
Gammelgaard
9230
Svenstrup
IN IT TO WIN IT
0576
03:53:37
105
Lene
Toft
6710
Esbjerg V
Rugbrødsklubben
0948
03:53:44
106
Helle
Mikkelsen
8382
Hinnerup
Mikkelsen
0805
03:53:48
107
Mette
Mulvad
9000
Aalborg
IN IT TO WIN IT
0578
03:55:15
108
Lykke
Theill-Larsen
1663
København V
LYKKE
0748
03:55:16
109
Hanne
Gadfelt
3520
Farum
Cykelklubben Velo Pavé
0183
03:55:20
110
Helle Brønd
Jensen
8300
Odder
Man kan hvad man vil
0769
03:55:20
111
Inge Lise Bank
Melgaard
3460
Birkerød
Cykelklubben Velo Pavé
0184
03:55:22
112
Lenette
Vejleaa
2500
Valby
Cykelklubben Velo Pavé
0185
03:55:26
113
Bente
Taagholt
3520
Farum
Cykelklubben Velo Pavé
0182
03:55:28
114
Ellen
Kirkegaard
8000
Aarhus C
Fællen
0440
03:55:29
115
Susanne
Kristensen
7130
Juelsminde
Skovbechgård
1039
03:55:49
116
Birgitte
Serejo
8240
Risskov
Serejo
1006
03:55:58
117
anne-mette
guss
6500
vojens
JOCK-Vojens
0607
03:56:01
118
Kirsten Beck
Jespersen
6500
Vojens
JOCK
0604
03:56:03
119
Marlene
Salholt
8000
Århus C
Kvinder der cykler
0294
03:56:14
120
Pernille
Høstrup
8320
Mårslet
Superpigerne
1088
03:57:36
121
Amanda Gammelby
Qvesel
1556
København V
QQ
0934
03:58:23
122
Mie
Aamand
8000
Århus
Team Aamand
1572
03:58:47
123
Charlotte
gjelstrup
8000
århus C.
Frem ad
0411
03:58:49
124
Mette
Kabell
8541
Skødstrup
Team AT
1145
03:59:15
125
Sara Borgholm
Ullerichs
9000
Aalborg
Team AT
1146
03:59:20
126
Lisbeth
Steffensen
8320
Mårslet
Q-MCM
0927
03:59:46
127
Annemette
Kaiser
8100
Aarhus
Deloitte
0300
03:59:49
128
Julia
Howells
8250
Egå
Howells
0557
03:59:53
129
Anita
Lehmann
8660
Skanderborg
Team Singleture
1452
03:59:56
130
Gitte
Paaske
6560
Sommersted
BEDST I MEDVIND
0079
04:00:03
131
Marianne
Jepsen
9000
Ålborg
BEDST I MEDVIND
0082
04:00:07
132
Susan
Holm
6630
Rødding
BEDST I MEDVIND
0087
04:00:09
133
Jette M.
Jensen
8560
Kolind
CK Djurs
0157
04:00:09
134
ellen
jensen
8550
ryomgård
CK Djurs
0155
04:00:15
135
Gitte
Dam Them
5500
Middelfart
Cafe Razz
0133
04:00:45
136
Lotte
Zederkof
5500
Middelfart
Cafe Razz
0136
04:00:45
137
Vibeke
Haldrup
8680
ry
Team Odder
1411
04:00:48
138
Liselotte
Jensen
5500
Middelfart
Cafe Razz
0135
04:00:49
139
Jeanette
Madsen
5466
Asperup
Team Lykke
1377
04:01:09
140
Vivi
Svare
8330
Beder
Hønsesnitterne
0572
04:01:18
141
Sara Steenberg
Andersen
2880
Bagsværd
KAN
0618
04:01:21
142
Karina Kjær
Mortensen
8230
Åbyhøj
Flying
0401
04:01:49
143
Pia
Mortensen
8560
Kolind
CK Djurs
0162
04:01:50
144
Laila
Christophersen
8464
Galten
Granat-tøserne
0468
04:02:09
145
Heidi
Fogtmann
6200
Åbenrå
RYNKE SYD
0967
04:02:47
146
Hanne Møller
Laursen
8000
Århus C
Hønsesnitterne
0570
04:03:11
147
Mary-Ann
Frost
8340
Malling
Hønsesnitterne
0571
04:03:12
148
anne
fisker
8270
højbjerg
Hønsesnitterne
0568
04:03:15
149
Lene
Kristensen
8600
Silkeborg
Gjessøbanden
0450
04:04:31
150
Susanne
Beck
8310
Tranbjerg J
Team KBA-AUH / Aarhus 1900 tri
1363
04:04:31
151
Ulla
Olesen
8781
Stenderup
Vildbjerg Motionstøser
1699
04:04:37
152
Lisbeth
Laugesen
7490
Aulum
Vildbjerg Motions tøser
1698
04:04:40
153
Jette
Evers-Gross
7490
Aulum
VildbjergMotion
1700
04:04:41
154
Ahn Louise
Larsen
3460
Birkerød
-
0001
04:04:46
155
Jette
Andreasen
8680
Ry
Chokolade-Fabrikken
0150
04:05:20
156
Lis Rømer
Schielstrup
5260
Odense S
Team Singleture
1465
04:05:24
157
Bente
Frederiksen
8260
Viby J
Kvinderdercykler
0687
04:05:42
158
Helle
Jespersen
8355
Solbjerg
Team Solbjerg Søsild
1494
04:06:04
159
Christina Holst
Færch
8230
Åbyhøj
Team Røde Mor og den Sorte Hoppe
1442
04:06:12
160
Lone
Maribo
8240
RIsskov
Kvinderdercykler
0695
04:06:17
161
Rikke
Nielsen
4490
Jerslev sj.
Team Tramp
1530
04:06:23
162
Mona
Slyngborg
8300
Odder
m&m's
0767
04:06:33
163
Dorte
Lund
8240
Risskov
Tour de Taxa 2014
1620
04:06:46
164
Birthe
Bogner
8355
Solbjerg
Team Virring
1559
04:06:48
165
Sanne
Kallehauge
8850
Bjerringbro
Bjerringbro. pigerne
0114
04:06:49
166
Ingelise
Sørensen
8340
Malling
Tour de Taxa 2014
1621
04:06:50
167
Ane Marie
Thulstrup
8240
Risskov
TdT2014
1108
04:06:51
168
Anne
Thulstrup
8240
Risskov
TdT2014
1109
04:06:52
169
Mette v.
Knudsen
8850
Bjerringbro
Bjerringbro. pigerne
0113
04:06:54
170
inga
holm
8320
mårslet
Tourdetaxa2014
1623
04:06:54
171
Lone
Kidmose
8751
gedved
team gedved
1265
04:06:55
172
Lone
Fløjstrup
8530
Hjortshøj
Team Aarhus
1577
04:07:44
173
Marianne
Holmark
8250
Egå
Team Aarhus
1578
04:07:45
174
Anita
Birkwald
8000
Aarhus C
Team Aarhus
1573
04:07:46
175
Anne Bilø
Hansen
8000
Aarhus C
Team Aarhus
1574
04:07:46
176
Ingegerd
Jenner Løth
8320
Mårslet
Q-MCM
0925
04:07:49
177
Dorte
Villadsen
6715
Esbjerg N
Landlyst
0705
04:07:51
178
Karen Lykke
Willumsen
9380
Vestbjerg
team willo
1565
04:07:53
179
Mette
Johnsen
7100
Vejle
Opgang 155
0875
04:08:08
180
Tine
Posselt
8450
Hammel
Opgang 155
0876
04:08:08
181
Hope
Bruun
8654
Bryrup
Speednado
1060
04:08:29
182
Marina Bakmand
Jensen
8420
Knebel
MBJ
0783
04:08:37
183
Hella
Bargum
8881
Thorsø
Hammel Cykle klub
0507
04:08:44
184
Jo
Carlsen
8000
Aarhus
Carlsen
0142
04:08:51
185
Signe
Grindsted
8200
Århus N
Team Æd Mit Baghjul
1568
04:08:54
186
Winnie
Herlevsen
8930
Randers NØ
PigePedalerne
0910
04:09:12
187
Heidi
Petersen
8660
Skanderborg
Team Singleture
1461
04:09:15
188
Anne - Mette
Wegge - larsen
8240
Risskov
TRØ 2014
1637
04:09:15
189
Helle
Tryggedsson
8230
Åbyhøj
TRØ 2014
1639
04:09:17
190
pernille
Sørensen
8410
Rønde
CK Djurs
0161
04:09:19
191
Annette
Jellesen
8920
Randers NV
TRØ 2014
1638
04:09:21
192
Lene Flytkjær Lundsgaard
Lundsgaard
8310
Tranbjerg J
TRØ 2014
1640
04:09:22
193
Malene
Jensen
8000
Aarhus C
TRØ 2014
1641
04:09:22
194
Lene s.
Pedersen
9000
Aalborg
Aalborg Cykle-Ring Motion
1745
04:09:24
195
Rikke Handlos
Olesen
8260
Viby J
Kvinderdercykler
0701
04:09:25
196
Helle
Vistisen
8660
Skanderborg
Kvinderdercykler
0691
04:09:29
197
Lone
Hjortshøj
8320
Mårslet
Q-MCM
0929
04:09:38
198
Anita
Bidmann
8520
Lystrup
TRØ 2014
1636
04:09:38
199
Laila
Bonde
8200
Århus N
GAAK
0491
04:09:39
200
Rie
Vangsøe
8660
Skanderborg
Team Vangsøe
1552
04:09:42
201
Gitte
Vangsøe
5500
Middelfart
Team Vangsøe
1551
04:09:44
202
Charlotte Korsgaard
Nielsen
8210
Aarhus V
Team Cha
1188
04:09:47
203
Hanne
Thøgersen
8560
Kolind
Hanne
0510
04:09:48
204
Louise
Thomsen
8930
Randers NØ
DANcycling
0232
04:09:49
205
Lene
Petersen
8260
Viby J
derudad
0314
04:09:54
206
Anne
Thulstrup
7100
Vejle
Stålballer
1082
04:09:55
207
Janne
Fly
8920
Randers nv
Team Nurse
1402
04:09:59
208
mette
Frandsen
8981
Spentrup
Team Nurse
1404
04:09:59
209
Karen
Clausen
8260
Viby J
derudad
0313
04:10:00
210
Dorthe
Christensen
8000
Aarhus
Team AT
1144
04:10:02
211
Helle
Holm
8000
Aarhus C
De Vilde Vulkaner
0295
04:10:03
212
Karen
Andreasen
8000
Aarhus C
De Vilde Vulkaner
0296
04:10:07
213
Malene Rhode
Carstensen
8270
Højbjerg
Carstensen
0144
04:10:11
214
Stine Lykke
Carstensen
6800
Varde
Carstensen
0145
04:10:14
215
Helle
Maegaard
6753
Agerbæk
Varde cykelklub
1680
04:10:16
216
Kirsten
Schmidt
6800
Varde
Varde Cykel Klub
1679
04:10:19
217
Karin Lykke
Iversen
6800
Varde
Carstensen
0143
04:10:20
218
Julie
Christensen
7400
Herning
Yutaka
1732
04:10:26
219
Pia
Stokholm
8210
Aarhus V
Kvinderdercykler
0700
04:10:56
220
Lisbeth
Kjærsfeldt
8000
Aarhus C
Tøseklubben
1654
04:11:00
221
Marit Nyholm
Nielsen
8240
Risskov
Tøseklubben
1655
04:11:00
222
Anita Linding
Jacobsen
8250
Egå
Tøseklubben
1653
04:11:01
223
Margrethe
Rasmussen
9480
Løkken
Team Hjørring Q
1315
04:11:17
224
Anne-Dorthe
Hammer
8500
Grenaa
Grenaa cykle club
0479
04:11:41
225
Janne
Møller
8500
Grenaa
Grenaa Cykle Club GCC
0480
04:11:41
226
Lone
Breum
8500
grenå
Grenaa Cykel Club 1
0476
04:11:43
227
Janne
Andersen
8500
Grenå
Grenå cykle club
0478
04:11:44
228
Dorthe
Vestergaard Blom
7000
Fredericia
Blom
0121
04:11:47
229
Tine
Berthelsen
8200
Aarhus N
McTank
0785
04:12:20
230
Dorte
Mortensen
8700
Horsens
Team Singleture
1457
04:12:49
231
charlotte
baungaard
8700
horsens
team søvind
1524
04:12:52
232
Hrønn
Bliesmann
8200
Århus N
GAAK
0489
04:13:47
233
Kirsten Holm
Vestergaard
7490
Aulum
AG-Motion Aulum
0023
04:13:54
234
Berit
Markowski
7490
Aulum
AG-motion
0021
04:13:56
235
Laila
Risom
7490
Aulum
AG- Aulum
0018
04:13:58
236
Lonni
Henriksen
7490
Aulum
AG-motion
0022
04:14:05
237
Bente
Staub
6100
Haderslev
Susdal
1092
04:14:42
238
Gitte
Rygaard
8500
Grenaa
TEAM Hjemmeplejen øst
1279
04:14:44
239
Dorthe
Blom
8541
Skødstrup
Arkitektfirmaet Frost Larsen AS
0040
04:15:03
240
Yrsa
Merrild
8270
Højbjerg
Yrsaen
1731
04:15:05
241
Anja Nørlund
Egebæk
7400
Herning
Rationel Vinduer A/S
0942
04:15:07
242
Heidi
Andersen
7280
Sdr. Felding
Rationel Vinduer A/S
0943
04:15:08
243
Berglind
Knútsdóttir
6400
Sønderborg
Ice-ladies
0574
04:15:49
244
Íris Brynja
Pétursdóttir
8464
Galten
Ice-ladies
0575
04:15:50
245
Katrine
Kruse
8361
Hasselager
Kruse
0679
04:15:51
246
Heidi
Sørensen
7680
Thyborøn
TEAM CHEMINOVA
1199
04:15:55
247
Dorte
Aaen
8462
Harlev
Dorte Aaen
0337
04:16:01
248
Berit
Reinau
7673
Harboøre
TEAM CHEMINOVA
1193
04:16:02
249
Lisbeth
Brøndum
5000
Odense C
Team Singleture
1466
04:16:06
250
Anni
Villefrance
8230
Åbyhøj
LINDBERG Aktiv
0715
04:16:08
251
Rina
Lykkegaard
8620
Kjellerup
Elvira-girls
0366
04:16:14
252
Anne Lise
Riis
8620
Kjellerup
Elvira-girls's
0367
04:16:20
253
Julie Kristine
Andersen
8200
Århus N
JKAndersen
0597
04:16:58
254
Marianne
Sørensen
8000
Aarhus C
Mariannes
0777
04:17:00
255
Maj Britt
Schmidt
8660
Skanderborg
Arkitektfirmaet Frost Larsen AS
0042
04:17:07
256
Anna
Jørgensen
8544
Mørke
CK Djurs
0153
04:17:09
257
nancy veng
jacobsen
8355
solbjerg
odder atletik
0863
04:17:18
258
Dorte
Wilhardt
8270
Højbjerg
SpeedMax
1058
04:18:27
259
Majbrit Lynge
Larsen
8240
Risskov
SpeedMax
1059
04:18:27
260
Tina
Jacobsen
7000
Fredericia
Batwoman :0)
0076
04:18:30
261
Jane
Vedel
8210
Aarhus V
Kvinderdercykler
0693
04:19:07
262
Anette
Steffensen
8000
Århus C
Team Singleture
1451
04:19:08
263
Charlotte
Bottke
8660
Skanderborg
Galleri-Bottke.dk
0441
04:19:10
264
Helle
Haahr
8300
Odder
Team Tramp
1529
04:19:11
265
Helle
Møller
8270
Højbjerg
De flyvende Forstadsfruer
0250
04:19:23
266
Pia
Tang
8270
Højbjerg
De flyvende Forstadsfruer
0253
04:19:24
267
Mette
Weinrich
8270
Højbjerg
De flyvende Forstadsfruer
0252
04:19:26
268
Maria
Klostergaard
8260
Viby J
KaffeKapslen.dk
0611
04:19:29
269
Jytte
Madsen
8700
Horsens
Rytteriet
0976
04:20:05
270
Anne Juul
Anne Juul Sørensen
8700
Horsens
Rytteriet
0973
04:20:06
271
Tina
Boye
8641
Sorring
Tina Boye
1608
04:20:14
272
Mona
Nellemann
8330
Beder
Mona
0812
04:20:29
273
Nina Porsager
Seierøe
3500
Værløse
Ninaps
0857
04:20:33
274
Sine Konge
Jensen
8410
Rønde
CK Djurs
0163
04:21:23
275
Annette
Aarre
2900
Hellerup
Kvinderdercykler
0685
04:21:36
276
Helle
Lindkvist Clausen
5210
Odense NV
HAIR-deluxe
0492
04:21:37
277
Charlotte
Koudal
8881
Thorsø
Bjerringbro. pigerne
0098
04:21:39
278
Irene
Rasmussen
4200
Slagelse
Aktiv natur velvære Bildsø
0024
04:22:22
279
Charlotte
Rykær
8320
Mårslet
C.Rykær
0132
04:22:22
280
Pernille
Rykær
8240
Risskov
Rykær
0965
04:22:22
281
Inge
Hansen
4220
Korsør
Korsør
0674
04:22:26
282
Marianne
Dupont
8930
Randers NØ
DANcycling
0233
04:22:27
283
Grete
Jørgensen
6100
Haderslev
Team øsby
1571
04:22:29
284
Marianne
Ravn
8660
Skanderborg
SimplyTheBest
1014
04:22:31
285
Jane
Hyldgaard
8250
Egå
HAIR-deluxe
0493
04:22:33
286
Gitte
Bergmann
6100
Haderslev
Team øsby
1570
04:22:33
287
Elsebet
Madsen Odgaard
8320
Mårslet
Q-MCM
0924
04:22:35
288
pia mikol
burmeister
8382
Hinnerup
piaMikol
0909
04:22:38
289
Lis blond
Povlsen
8410
Rønde
LIF løb&motion
0713
04:22:43
290
Gurli
Helbo
8550
Ryomgård
CK Djurs
0156
04:22:53
291
Lenette
Olsen
8410
Rønde
CK Djurs
0159
04:22:53
292
Bodil lind
Andersen
8520
Lystrup
LIF løb&motion
0712
04:22:59
293
Heidi
Vase Jørgensen
7100
Vejle
De pressede
0269
04:23:04
294
Rut
Kristiansen
7120
Vejle Øst
De pressede
0270
04:23:05
295
Karin Damgaard
Brændstrup
8220
Brabrand
Karin
0622
04:23:06
296
Lene Bisgaard
Christiansen
8520
Lystrup
Team KBA-AUH
1359
04:23:10
297
Aase Norlyk
Madsen
8660
Skanderborg
KAN
0619
04:23:13
298
Solvej
Jespersen
8000
Århus C
Team Smash Girls
1486
04:23:28
299
Stella
Christensen
8000
Aarhus C
Team Smash Girls
1487
04:23:30
300
Susanne
Jessen
8250
Egå
KaffeKapslen.dk
0612
04:23:38
301
Anne
Windfeld
8850
Bjerringbro
Lindberg, Anno 1897
0723
04:23:40
302
Anette
Fallesen
8270
Århus
Anettessandwich
0035
04:23:51
303
Gitte
Kjeldsen
8270
Højbjerg
Marselisadvokaterne
0778
04:23:51
304
Bente
Bidmann
8320
Mårslet
Bente Bidmann
0090
04:23:53
305
bodil
møller wind
6520
toftlund
bmw tcm toftlund
0123
04:23:54
306
Helene Friman
Olsen
6520
Toftlund
fru. Olsen
0426
04:23:57
307
Helene Brinch
Sørensen
9230
Svenstrup J
Aalborg Cykle-Ring Motion
1744
04:24:00
308
Lone
Andersen
9200
Aalborg SV
Aalborg Cykle-Ring Motion
1746
04:24:02
309
Laila
Søndergaard
8700
Horsens
Metso
0800
04:24:04
310
Lone Bay
Petersen
8240
Risskov
Fellini s Hundesalon
0381
04:24:48
311
Dorte
Jørgensen
8660
Skanderborg
Dorte Jørgensen
0336
04:24:55
312
lissi
posselt
8300
odder
team posselt
1110
04:24:58
313
Lise Jensen
Andersen
8200
Aarhus N
cyklelholdet
0221
04:25:00
314
marie vang
posselt
8000
århus c
team posselt
1111
04:25:02
315
Anne Grethe
Christensen
5500
Middelfart
Baghjulet tøser
0056
04:25:05
316
Marianne
Andersen
5220
Odense sø
Gamlekrage
0444
04:25:05
317
Helle
Stougaard
5500
Middelfart
Baghjulet tøser
0060
04:25:12
318
Karin
Worm
8500
Grenaa
wormsen
1724
04:25:23
319
Mona
Hjarsø
8585
Glæsborg
CVG
0179
04:25:24
320
Johanne
Jacobsen
8330
Beder
Singletour
1024
04:25:43
321
Christina
Hjorth-Møller
8940
Randers SV
Sundhedshuset Frichsparken
1084
04:25:50
322
Helle
Bach
8850
Bjerringbro
Bjerringbro. pigerne
0101
04:26:03
323
Lene
Stick
8850
Bjerringbro
Bjerringbro. pigerne
0109
04:26:03
324
Tenna
Gregersen
8850
Bjerringbro
Bjerringbro. pigerne
0116
04:26:05
325
Helle Højbjerg
Andersen
8850
Bjerringbro
Bjerringbro. pigerne
0105
04:26:07
326
Sussie
Lærke
8850
Bjerringbro
Bjerringbro. pigerne
0115
04:26:08
327
Tina
Schou
8850
Bjerringbro
Bjerringbro. pigerne
0117
04:26:10
328
Helle
Pedersen
8850
Bjerringbro
Bjerringbro. pigerne
0103
04:26:12
329
Anne Kjelsbak
Lund
8200
Århus n
Kvinderdercykler
0684
04:26:12
330
Lone
Thyrsted
8850
Bjerringbro
Bjerringbro. pigerne
0111
04:26:14
331
Merete
Kjelsbak
6535
Branderup J
Kvinderdercykler
0697
04:26:17
332
Vita
Simonsen
8471
Sabro
Vita
1706
04:26:17
333
Hanne Dyrby
Henneberg
6091
Bjert
KBCM
0631
04:26:21
334
Joanne
Andersen
5560
Aarup
Merle
0795
04:26:21
335
Pia
Sloth-Lisbjerg
6000
Kolding
Pia S-L
0908
04:26:21
336
Dorte
Mark Amby
6000
Kolding
KBCM
0629
04:26:25
337
Jonna
Nielsen
6000
Kolding
KBCM
0633
04:26:25
338
Lone
Hassingboe
9270
Klarup
InITtoWinIT
0581
04:26:27
339
Birgitte Smidt
Christensen
6000
Kolding
KBCM
0628
04:26:28
340
Gitte
Schack
6000
Kolding
KBCM
0630
04:26:29
341
Anja Krogsgaard
Larsson
8000
Aarhus
Chokolade-Fabrikken
0149
04:26:33
342
Lone Bonde
Nielsen
6000
Kolding
KBCM
0635
04:26:33
343
Lone
Krogsgaard
8660
Skanderborg
Chokolade-Fabrikken
0151
04:26:34
344
Sofie
Pedersen
8000
Aarhus C
Sofies hold
1052
04:26:35
345
Heidi
Czaja
8240
Risskov
DEFCO A/S
0297
04:26:47
346
Katrine
Nymark
8240
Risskov
DEFCO A/S
0298
04:26:51
347
Trine
Dalkvist
8310
Tranbjerg
Go'e ben
0462
04:26:51
348
Mette
Asferg
8240
Risskov
Team Korshøjen
1374
04:27:19
349
Janie
Petersen
8732
Hovedgård
Team Pretty Easy Glide
1424
04:27:46
350
Suzanne Storgaard
Hansen
8732
Hovedgård
Team Pretty Easy Glide
1427
04:27:46
351
Charlotte
Brandsborg
8000
Aarhus C
Må vi komme med?
0852
04:27:51
352
Sabrina
Svidt
8000
Aarhus C
Frivillige i Kræftens Bekæmpelse
0421
04:28:00
353
Pia
Jørup
8530
Hjortshøj
Team Easy Mom
1232
04:28:05
354
Sofie Korbo
Christensen
1954
Frederiksberg C
Team S&S
1444
04:29:27
355
Sofie Becker
Færck
8000
Århus
Team S&S
1443
04:29:31
356
Lisbet
Ginnerup
8500
Grenaa
De 2hjulede
0239
04:29:38
357
Kirsten
Thybring
8585
Glesborg
De 2hjulede
0238
04:29:41
358
Hanne
Andersen
8500
Grenaa
De 2hjulede
0236
04:29:44
359
Lisbeth
gissel nielsen
8270
Højbjerg
Team Sneglene
1492
04:29:48
360
Tina
Sørensen
6705
Esbjerg
det hollandske hold
0322
04:29:57
361
Jette
Hæstrup
8450
Hammel
Voldbyholt
1711
04:29:57
362
Inge
rasmussen
9000
aalborg
Team Sneglene
1490
04:30:02
363
Christina
Nissen
8260
Viby
d'okay!
0334
04:30:25
364
Ditte
Pedersen
8000
Aarhus C
Team 87
1116
04:30:30
365
Tine Westphalen
Espedal
8000
Aarhus C
Team 87
1117
04:30:35
366
Iben
Dombernowsky
8660
Skanderborg
Arkitektfirmaet Frost Larsen AS
0041
04:30:44
367
Pernille Nathalie
Hansen
5471
Søndersø
team Pernille
1420
04:30:56
368
Lone
Madsen
6700
Esbjerg
Rugbrødsklubben
0949
04:31:36
369
Cathrine
Kastet
1337
Sandvika
Basefarm / BOC
0073
04:31:42
370
Bente Ting
Holm
8464
Galten
Kvinderdercykler
0688
04:32:08
371
Karen
Hove
8464
Galten
Kvinderdercykler
0694
04:32:14
372
Gitte
Helbo
8450
Hammel
Hammel Cykle klub
0504
04:32:43
373
Bettina
Glinjui
8870
Langå
Hammel Cykle klub
0501
04:32:45
374
Bodil
Kaysen
8382
Hinnerup
Hammel Cykle klub
0503
04:32:48
375
Karin
Engdal
7100
Vejle
Vigørdetsgu
1690
04:33:08
376
Inge
Paag
2000
Frederiksberg
Team Singleture
1462
04:33:24
377
Ann Louise
Gilje
8100
Aarhus
Deloitte
0299
04:33:29
378
Pia
Geertsen
8300
Odder
Team Odder
1410
04:33:32
379
Lena
Stjernholm
8300
Odder
TeamOdder
1585
04:33:33
380
Hanne Lund
Jensen
6560
Sommersted
BEDST I MED VIND
0077
04:33:35
381
Jette
Korsholm
8300
Odder
Team Odder
1408
04:33:36
382
Benedikte
Ellehauge
8500
Grenå
Dikte
0324
04:33:43
383
Tina
Lykke
5580
Nr. Åby
Team Lykke
1378
04:33:43
384
Malene
Kristensen
8000
Århus
JOCK
0605
04:33:44
385
Doris
Kristensen
6500
Vojens
JOCK
0602
04:33:50
386
Karen
Henneberg
8330
Beder
Stråleterapien
1075
04:33:53
387
Heidi
Fjord-Frandsen
6500
Vojens
JOCK
0603
04:33:55
388
Inger
Mortensen
5500
Middelfart
Baghjulet tøser
0061
04:34:01
389
Benedicte
Henriques
5230
Odense M
DIVA
0327
04:34:01
390
Inge Hartmann
Svane
5230
Odense M
DIVA
0329
04:34:03
391
Eva Bruun
Kjærsgaard
8960
Randers SØ
Stråleterapien
1072
04:34:11
392
Lisa
Schlage
8270
Højbjerg
Lisa
0733
04:34:18
393
Sonja
Holm Larsen
8270
Højbjerg
sonja
1057
04:34:20
394
Ebba
Bech
8600
Silkeborg
SMT-Silkeborg
1050
04:34:42
395
Kersti
Brauner
8600
Silkeborg
cykelrytter
0197
04:34:43
396
Kirsten
Mørch
9760
Vrå
Morch
0816
04:34:45
397
Anette Møller
Sørensen
7250
Hejnsvig
TEAM CHEMINOVA
1189
04:34:50
398
Jane
Morris Christensen
9800
Hjørring
MORRIS
0819
04:34:53
399
Hanne
Veje
7100
Vejle
Veje
1681
04:34:57
400
Gitte
Grinsted
9760
Vrå
Massi
0779
04:35:00
401
Lise-Lotte
Andersen
7100
Vejle
Floutru
0399
04:35:01
402
Annette Blak
Rasmussen
8660
Skanderborg
Fru Blak
0423
04:35:09
403
Susanne Windfeldt
Bording
8382
Hinnerup
TEAM BORDING
1172
04:35:42
404
Anna Laura
Maarbjerg
8000
Aarhus C
Må vi komme med?
0851
04:35:43
405
Lonnie Bunk
Bording
8270
Højbjerg
TEAM BORDING
1171
04:35:55
406
Lotte Aagaard
Kappel
9500
Hobro
Team Fyrkat
1261
04:36:22
407
Lone Kaalund
Thiel
9000
Aalborg
IN IT TO WIN IT
0577
04:36:37
408
Karen
Madsen
8600
Silkeborg
MTM Motion
0841
04:36:56
409
lise bæk
Jensen
7620
Lemvig
Fru Jensen
0425
04:37:33
410
Mai
Nedergaard
8362
Hørning
Ude-motion Hørning
1663
04:37:47
411
Vivi Bruun
Petersen
8361
Hasselager
Ude-motion Hørning
1668
04:37:49
412
Betina Reinhold
Hansen
8362
Hørning
Ude-motion Hørning
1657
04:37:50
413
Bettina
Ohn Breumlund
8362
Hørning
Ude-motion Hørning
1658
04:37:52
414
Anita
Hørdum
8362
Hørning
Ude-motion Hørning
1656
04:37:54
415
Tina Elene
Jensen
8362
Hørning
Ude-motion Hørning
1666
04:37:58
416
Henriette
Andersen
8362
Hørning
Ude-motion Hørning
1659
04:37:59
417
Jette
Schouborg
8362
Hørning
Ude-motion Hørning
1662
04:37:59
418
Bente
Serritslev
7470
Karup J
Pedaltramperne
0896
04:38:04
419
Susanne Juhl
Jensen
7470
Karup
Pedaltramperne
0902
04:38:08
420
Pia Bruunshøj
Nielsen
7470
Karup
Pedaltramperne
0901
04:38:09
421
Jytte
Saugmann
8800
Viborg
Pedaltramperne
0899
04:38:12
422
Christina
Stenbye
7470
Karup
Pedaltramperne
0897
04:38:14
423
Karin
Jespersen
7470
Karup J
Pedaltramperne
0900
04:38:14
424
Vibeke
Samsø
8362
Hørning
Ude-motion Hørning
1667
04:38:18
425
Nina
Larsen
8362
Hørning
Ude-motion Hørning
1664
04:38:21
426
Hanne
Frandsen
9500
Hobro
Team Fyrkat
1260
04:38:24
427
Karen-Marie
Pedersen
8830
Tjele
ØrumCykling
1739
04:38:24
428
Ingelise
Baggersgaard
8362
Hørning
Ude-motion Hørning
1660
04:38:26
429
Yrsa
Eriksen
8830
Tjele
ØrumCykling
1741
04:38:28
430
Jette
Christensen
8362
Hørning
Ude-motion Hørning
1661
04:38:30
431
Jette
Schlüter Persson
2800
Kgs. Lyngby
Fuld fart frem
0435
04:38:33
432
Karina
Hansen
9300
Sæby
Fuld fart frem
0436
04:38:35
433
Lise Høeg
Østergaard
8230
Åbyhøj
LISEØ
0735
04:38:37
434
Charlotte
Kragh
8830
Tjele
ØrumCykling
1735
04:38:40
435
annette
holm
8250
Egå
hjerteklapperne
0546
04:38:41
436
alice
sørensen
8732
hovedgård
hjerteklapperne
0545
04:38:43
437
Gitte
Jensen
8300
Odder
Gitte Jensen
0449
04:38:45
438
Jane Roldsgaard
Kongsted
7470
Karup
Pedaltramperne
0898
04:38:52
439
Marianne
Haldborg
8920
Randers
Haldborg
0498
04:38:55
440
Mette Møller
Sørensen
8260
Viby J
De Hæmoroidefri Kvinder
0263
04:38:57
441
Grete
Kastbjerg
8830
Tjele
ØrumCykling
1736
04:39:29
442
Gurli Agnete
Danielsen
8830
Tjele
ØrumCykling
1737
04:39:30
443
Jonna
Pedersen
8830
Tjele
ØrumCykling
1738
04:39:36
444
Lisbeth
Sønderholm
8382
Hinnerup
Team A-Skålene
1139
04:40:00
445
Winni
Jørgensen
9310
Vodskov
Batbalance
0075
04:40:31
446
Lone
Haugaard
8382
Hinnerup
Team A-Skålene
1140
04:40:37
447
Lene Lykke
Toftdahl
8382
Hinnerup
Team A-Skålene
1138
04:40:38
448
Lone
Brandtoft
8660
Skanderborg
Batbalance
0074
04:40:40
449
Birthe
Thomsen
6560
Sommersted
BEDST I MEDVIND
0078
04:41:07
450
mary
kjeldsen
6560
sommersted
BEDST I MEDVIND
0083
04:41:18
451
Hanne
Just Christensen
6560
Sommersted
BEDST I MEDVIND
0080
04:41:21
452
Gitte
McNally
8500
Grenaa
Grenaa Cykel Club
0475
04:41:23
453
Anna-lise Hededal
Mortensen
8260
viby j
lise
0734
04:41:23
454
Trine
Thomsen
8362
Hørning
T Thomsen
1101
04:41:35
455
Trine
Ebdrup
8300
Odder
snapt
1051
04:41:48
456
Mette
Jørgensen
6100
Haderslev
Femmes de Fjelstrup
0389
04:42:11
457
Karina
Kring
6100
Haderslev
Femmes de Fjelstrup
0386
04:42:12
458
Nadine
Schneider
6100
Haderslev
Femmes de Fjelstrup
0390
04:42:16
459
Anette
Søgaard
6100
Haderslev
Femmes de Fjelstrup
0382
04:42:19
460
Karola
Gråsbøll
6100
Haderslev
Femmes de Fjelstrup
0387
04:42:20
461
Anne
Larsen
6100
Haderslev
Femmes de Fjelstrup
0384
04:42:21
462
Elsebeth
Andersen
8900
Randers
Elsebeth og Helle
0363
04:42:24
463
Lene
Kræmer
6100
Haderslev
Femmes de Fjelstrup
0388
04:42:24
464
Helle
Matthiesen
8210
Århus
Elsebeth og Helle
0364
04:42:26
465
Tami
Haulrik
8530
Hjortshøj
Team Schwitzerbageriet
1450
04:42:27
466
Anja Enggaard
Lei
6100
Haderslev
Femmes de Fjelstrup
0383
04:42:28
467
Mette
Hvid Juul Pedersen
8530
Hjortshøj
cykeltøsen2
0206
04:42:31
468
Ulla
Nygaard
8000
Aarhus C.
ULLA
1669
04:42:32
469
Carina
Steen
6710
Esbjerg V
Rugbrødsklubben
0947
04:42:33
470
Kristina
Diedrichsen
8520
Lystrup
Stråleterapien
1076
04:42:36
471
Charlotte Bugge
Kruhøffer
8240
Risskov
Team Schweizerbageriet
1448
04:42:50
472
Nanna
Andersen
8000
Aarhus C
Nanna Andersen
0855
04:42:51
473
Rita
Haulrik
8530
Hjortshøj
Team Schwitzerbageriet
1449
04:42:51
474
Majka
Sørup
8200
Aarhus N
Majka
0768
04:42:54
475
Jannie
Sørensen
8240
Risskov
Team Schweitzerbageriet
1447
04:42:57
476
MaiBrit
Nielsen
8260
Viby J
schweizerbageriet
0003
04:43:00
477
Anne
Hougaard
8240
Risskov
Anne
0037
04:43:05
478
Birgit
Larsen
7500
Holstebro
Team anæstesipiger
1126
04:43:05
479
Janne
Kristensen
9640
Farsø
Team Conrad
1221
04:43:45
480
Jette
Falk
9600
Aars
Team Conrad
1222
04:43:45
481
Britta
Fuhlendorf
7100
Vejle
Else
1755
04:43:45
482
Else
Bjerre
7100
Vejle
Else
1754
04:43:50
483
Dorthe
Hansen
6100
Haderslev
Team øsby
1569
04:43:57
484
Ulla
Blach
8260
Viby J
Kvinderdercykler
0703
04:43:59
485
Louise
Poulsen
2720
Vanløse
Team Cro'n, Restaurant Cro'n, Odense
1226
04:44:02
486
Gitte Ørum
Andersen
8732
Hovedgård
Team Juul-Andersen
1350
04:44:37
487
Charlotte
Juul
8732
Hovedgård
Team Juul-Andersen
1349
04:44:38
488
Gitte
Tolstrup Østergaard
8250
Egå
Team Fit og Sund Risskov/Egå
1239
04:44:45
489
Tinna
Østergaard
8300
Odder
Falck Tøserne
0371
04:44:49
490
Tina
Gade Rasmussen
8250
Egå
Team Fit og Sund Risskov/Egå
1254
04:44:49
491
Jette Toft
Andersen
7182
Bredsten
Jette Toft
0595
04:45:07
492
Lisbeth Jung
Møller
8381
Tilst
Jung
0609
04:45:10
493
Louisa
Skovsen
8930
Randers NØ
Skovsen's team
1040
04:45:44
494
Anne Marie
Jensen
8320
Mårslet
Q-MCM
0922
04:45:50
495
Ulla
Byriel
8320
Mårslet
Q-MCM
0933
04:45:55
496
Pia
Thing
5450
Otterup
Team Otterup
1413
04:45:59
497
Pernille Kørup
Mikkelsen
7130
Juelsminde
Fam. Kørup
0375
04:46:11
498
Birthe
Linddal
8420
Knebel
FOOD FUTURE
0404
04:46:13
499
Ritta
Thomadsen
8870
Langå
Thomadsen
1600
04:46:14
500
Asta Kørup
Rasmussen
7130
Juelsminde
Fam. Kørup
0372
04:46:17
501
Berit Kørup
Hedeager
7130
Juelsminde
Fam. Kørup
0373
04:46:18
502
Karina Kørup
Nielsen
7400
Herning
Fam. Kørup
0374
04:46:21
503
Heidi
Olesen
8382
Hinnerup
Team Søften
1509
04:46:26
504
Lise Yde
Poulsen
8382
Hinnerup
Team Søften
1515
04:46:27
505
Charlotte
Green
8382
Hinnerup
Team Søften
1508
04:46:28
506
Lene
Ritter Olesen
8382
Hinnerup
Team Søften
1513
04:46:30
507
Agnethe
Dahl
8382
Hinnerup
Team Søften
1506
04:46:31
508
Jette
Sørensen
8382
Hinnerup
Team Søften
1510
04:46:31
509
Lene
Brejnegaard
8370
Hadsten
Team Søften
1512
04:46:33
510
Lisbeth
Rasmussen
8382
Hinnerup
Team Søften
1514
04:46:34
511
Rikke
Brahe
8328
Hinnerup
Team Søften
1518
04:46:36
512
Bodil
Skorstengaard
8382
Hinnerup
Team Søften
1507
04:46:37
513
Heidi
Gregersen
9260
Gistrup
Heidi Gregersen
0514
04:46:40
514
Tove
Lauritzen
8783
Hornsyld
Cykeltøserne
0216
04:46:41
515
Anita
Jørgensen
7130
Juelsminde
Cykeltøserne
0207
04:46:45
516
Margit Holst
Andersen
8260
Viby J
Stråleterapien
1078
04:46:46
517
Anne Lise
Brandt
8300
Odder
Kreatex
0676
04:47:59
518
Elsebeth
Black
6900
Skjern
Papuga pigerne
0885
04:47:59
519
Mette
Petersen
7321
Gadbjerg
Papugapigerne
0889
04:48:01
520
Marianne Strybæk
Germansen
604
Egtved
Papuga pigerne
0887
04:48:02
521
Aase
Sejersen
8270
Højbjerg
Papuga pigerne
0888
04:48:05
522
Hanne
Simonsen
8410
Rønde
SIMON
1012
04:48:09
523
Lisbeth
Worre Pedersen
8300
Odder
Worre
1725
04:48:10
524
Charlotte
Rafn
8300
Odder
Odder Avis2
0865
04:48:13
525
Lotte
Krogh
6000
Kolding
Papuga pigerne
0886
04:48:13
526
Bente
Bregendahl
8700
Horsens
Papuga pigerne
0884
04:48:18
527
Rikke
Rørmose
6823
Ansager
Rikke Rørmose
0946
04:48:18
528
Camilla
Lægsgaard
8800
Viborg
LOOP
0744
04:48:24
529
Trine
Vejsgaard
8464
Galten
Vejsgaard
1683
04:48:30
530
Gitte
Rasmussen
4100
Ringsted
TEAM CHEMINOVA
1197
04:48:35
531
Johanne F. S.
Krum-Møller
8600
Silkeborg
Team Sviger
1502
04:48:45
532
Karin
Jepsen
6580
Vamdrup
BEDST I MEDVIND
0081
04:48:47
533
Anna Sophie
Grandjean
8200
Århus N
Team Sviger
1501
04:48:51
534
Nana Stribolt
Marcussen
8000
Århus C
Stråleterapien
1079
04:48:58
535
Dorte
Stribolt
8260
Viby J
Stråleterapien
1071
04:49:01
536
Herdis Berg
Johansen
8410
Rønde
Team Fit og Sund Risskov/Egå
1243
04:49:03
537
Jette Falsig
Hansen
8260
Viby J
Team hygge
1340
04:49:11
538
Pernille
Bengtsen
8530
Hjortshøj
Pernille Bengtsen
0905
04:49:58
539
Heidi
Kjær Larsen
8382
Hinnerup
Team Grundfør
1269
04:50:04
540
Birgitte
Stentoft
8230
Åbyhøj
LINDBERG Aktiv
0716
04:50:07
541
Birte
Møller
8000
Aarhus C
COWI
0170
04:50:09
542
Mette
Jørgensen
8530
Hjortshøj
cykeltøsen
0205
04:50:09
543
Hanne
Damgaard
8000
Aarhus C
Damgaard
0229
04:50:10
544
Mette Preut
Kjær
8660
Skanderborg
Voerladegård MTB
1710
04:50:14
545
Marlene
Warrer
8230
Åbyhøj
LINDBERG Aktiv
0720
04:50:15
546
Anne Louise
Møller
8660
Skanderborg
Voerladegård MTB
1709
04:50:19
547
Gitte
Grøn Andersen
9500
Hobro
Team Fyrkat
1259
04:50:21
548
Bente
Jensby
9500
Hobro
Team Fyrkat
1257
04:50:22
549
Dorte
Frederiksen
8220
Brabrand
Cykeltøzerne
0218
04:50:30
550
Lone
Hjerrild
8751
Gedved
Team Gedved pigerne
1267
04:50:34
551
kirsten
petersen
5000
odense c
wein
1718
04:50:34
552
Birgitte
Pedersen
8751
Gedved
team gedved
1263
04:50:38
553
Berit
Saugbjerg
8800
Viborg
Kvinderdercykler
0689
04:51:17
554
Edith
Jensen
8320
Mårslet
Cykelsnakkerne i Mårslet
0204
04:51:19
555
Lone
Andersen
6880
Tarm
Skjern Cykleklub
1036
04:51:26
556
Tayo Lill
Andreasen
8240
Risskov
CK Djurs
0164
04:51:27
557
Jette
Bødker
8920
Randers NV
Women on Wheels
1723
04:51:28
558
Iglin
Tanggaard
8960
Randers SØ
Women on Wheels
1722
04:51:39
559
Lene Hald
Nielsen
8723
Løsning
Hald 2
0497
04:52:04
560
Camilla
Sommer
8930
Randers NØ
Sommer's Team
1056
04:52:06
561
Nioelle
Miles
6971
Spjald
St.Snogdal
1063
04:52:08
562
Helle
Johansen
8981
Spentrup
Team Byens Fitness
1182
04:52:09
563
Susanne
Lohmann
8680
Ry
Sandahl'erne
0988
04:52:18
564
Janni
Monrad Bech Frandsen
8362
Hørning
Fru champagne
0424
04:52:28
565
Jane V.A.O.
Vilhelmsen
8220
Brabrand
gnyf
0456
04:52:34
566
Anne Marie
Vilhelmsen
8000
0århus C
gnyf
0455
04:52:41
567
Tina
Søgaard
7100
Vejle
Skibet Chicks
1033
04:53:03
568
Charlotte
Dupont
7100
Vejle
Skibet Chicks
1027
04:53:08
569
Maybritt
Dyring
7100
Vejle
Skibet Chicks
1032
04:53:09
570
Maiken Ploug
Krogslund
8660
Skanderborg
Team karma
1351
04:53:12
571
Maja
Nielsen
9500
Hobro
LisogMaja
0737
04:53:16
572
Lis
Hansen
9600
Aars
LisogMaja
0736
04:53:18
573
Hanne
Gadgaard
7620
Lemvig
TEAM CHEMINOVA
1198
04:53:23
574
Claudine
Bittel Mørk
7100
Vejle
Skibet Chicks
1028
04:53:32
575
Gunhild Brinch
Lihn
7100
Vejle
Skibet Chicks
1029
04:53:35
576
Lone
Kaae -Sørensen
8860
Ulstrup
De glade motionister
0256
04:53:42
577
Line Østergaard
Nielsen
8700
Horsens
Team Horsens Sundhedshus
1326
04:53:51
578
Anne Have
Rasmussen
8000
Århus C
SkyGirls
1041
04:54:09
579
Tanja
Hansen
8300
Odder
Kom bar´ do
0657
04:54:15
580
anette
hvid
8700
horsens
Kom bar´ do
0650
04:54:22
581
Charlotte
Johansen
8740
Brædstrup
Kom bar´ do
0652
04:54:25
582
Ellen Bie
Jensen
8300
Odder
Kom bar' do
0649
04:54:26
583
Mette
Østergaard Jensen
8700
Horsens
Kom bar´ do
0655
04:54:29
584
Mona
Mikkelsen
8700
Hatting
Kom bar´ do
0656
04:54:31
585
Marianne
Gaba Nielsen
8881
Thorsø
De glade motionister
0257
04:54:33
586
Anne
Hjort
8740
Brædstrup
Kom bar´ do
0651
04:54:34
587
Camilla Vang
Østergaard
8752
Østbirk
CVØ
0181
04:54:37
588
Grete
Jensen
4000
Roskilde
Kom bar´ do
0653
04:54:41
589
Vibeke
Juhl
8700
Horsens
Kom bar´ do
0658
04:54:42
590
Helle
Sørensen
8740
Brædstrup
Kom bar´ do
0654
04:54:47
591
Laila
Thorsted
8660
Skanderborg
team gedved
1264
04:54:53
592
Lene
Gantzhorn
8700
Horsens
ganze
0445
04:55:04
593
Susanne
Kyndesen
8751
gedved
team gedved
1266
04:55:05
594
Karin Winkler
Hansen
6818
Årre
Koga-klubben
0645
04:56:10
595
Bente
Sørensen
6800
Varde
Koga-klubben
0644
04:56:11
596
Susanne
Færgemann
6700
Esbjerg
seje ben fra Rambøll
0995
04:56:18
597
Marlene Ahlgreen
Jensen
8300
Odder
Team karma
1352
04:56:24
598
Mariann
Lindberg
6700
Esbjerg
seje ben fra Rambøll
0994
04:56:26
599
Hanne
Thomsen
8310
Tranbjerg
Team Singleture
1460
04:56:48
600
Monicha
Staun
7000
fredericia
Team Slagter
1481
04:56:50
601
Susanne
Madsen
4100
Ringsted
Team MPO
1393
04:56:59
602
bettina
grouleff
8210
århus v
baghjul
0054
04:57:34
603
rikke
sørensen
8300
odder
Team Hs Blik
1329
04:57:39
604
Lisbeth
Korsgaard
5471
Søndersø
Team Korsgaard
1372
04:58:05
605
Kirsten
Morgenfryd
8000
Aarhus C
Team Singleture
1464
04:58:19
606
Camilla
Schnack-Møller
7120
Vejle Ø
Hjerteholdet
0522
04:58:23
607
Jette
Nielsen
5471
Søndersø
Dem der elsker at cykle
0303
04:58:28
608
Ulla
Raundahl
7620
Lemvig
TEAM CHEMINOVA
1218
04:58:33
609
Anna
Lenskjold
8000
Århus C
ABFLY.DK
0015
04:58:52
610
Pia
With Tryk Christensen
8471
Sabro
JOCK
0606
04:58:52
611
Mette
Rosenlund Rasmussen
8300
Odder
Man kan hvad man vil
0771
04:58:52
612
Anna
Tryk
6500
Vojens
JOCK
0601
04:58:58
613
Lene
Gaaei
8220
Brabrand
Tandhuset
1105
04:58:58
614
Marianne
Rasmussen
8500
Grenaa
TEAM Hjemmeplejen øst
1284
04:59:03
615
Elinor
Wadsager
8240
Risskov
De seje tøser
0281
04:59:08
616
Ninna Munch
Pedersen
6900
Skjern
Rationel Vinduer A/S
0945
04:59:12
617
Ulla
Henriksen Carl
8530
Hjortshøj
Kvinderdercykler
0704
04:59:28
618
Lene
Petersen
8300
Odder
Houfruen
0556
04:59:50
619
Birgitte
Obel
8520
Lystrup
The Team
1596
05:00:11
620
Tina
Ruhe
8520
Lystrup
The Team
1597
05:00:12
621
Sine
Jæger
8530
Hjortshøj
Sines Tour III
1022
05:00:14
622
Marianne
Meinert
7120
Vejle
Hjerteholdet
0533
05:00:34
623
Tina
Kusk
7500
Holstebro
TEAM CHEMINOVA
1216
05:01:10
624
ulla
kudahl
8620
mårslet
seje sild
0998
05:01:16
625
Mette
Jensen
9000
Aalborg
Team Husmesteren
1332
05:01:19
626
Camilla
Warming
8900
Randers C
Team Husmesteren
1330
05:01:20
627
Hanne
Thisgaard
8781
Stenderup
Team Husmesteren
1331
05:01:22
628
Pia Thaagaard
Pedersen
9500
Hobro
UTH
1670
05:01:24
629
Joan
Ørbæk
7280
Sdr. Felding
Rationel Vinduer A/S
0944
05:01:25
630
Dorthe
Holste
8000
Aarhus C
Patrade-tøserne
0890
05:01:26
631
Karen
Henningsen
8200
Aarhus N.
KH
0640
05:01:29
632
Mette
Faber
8000
Aarhus C
Patrade-tøserne
0893
05:01:30
633
Anja
Amstrup
8960
Randers SØ
Amstrup
0032
05:01:33
634
Emma
Amstrup
8960
Randers SØ
Team Byens Fitness
1181
05:01:36
635
Susanne
Gylstorff
2800
Lyngby
Susanne Gylstorff
1091
05:01:37
636
Karin
Christensen
8270
Højbjerg
Team Biloka
1164
05:01:41
637
Malene
Blom
6230
Rødekro
RYNKE SYD
0971
05:01:43
638
Anette
Nørskov
8270
Højbjerg
Team uno
0004
05:01:44
639
Dorte
Ravn
8700
Horsens
Team Overgang
1418
05:01:47
640
Louise
Sørensen
8200
Aarhus N
Team Singleture
1469
05:01:51
641
Mai-Britt
Helbl
8700
Horsens
Team Overgang
1419
05:02:01
642
Liane Belinda
Skaar
6330
Padborg
RYNKE SYD
0970
05:02:07
643
Helle
Søndergaard
8840
Rødkærsbro
Bjerringbro. pigerne
0104
05:02:12
644
Anette
Hemmingsen
5471
Søndersø
Søndersø
1096
05:02:22
645
bente
bruhn
8660
skanderborg
Team KBA-AUH
1355
05:02:24
646
Vibeke
Dunker
8000
Aarhus C
Vibeke
1689
05:02:39
647
Sarah
de Fønss
9000
Ålborg
kolding
0646
05:02:41
648
Anne-Marie
de Fønss
6000
Kolding
KBCM
0627
05:02:43
649
Sam
Reilly
5471
Søndersø
Team Søndersø
1521
05:02:44
650
Joan
Nielsen
8260
Viby J
Team Easy Mom
1231
05:03:41
651
Hanne Marie
Lundgård
6818
Årre
Jeg cykler for - årre -
0586
05:03:56
652
Erna
Logtestijn
6818
Årre
jeg cykler for team Årre
1756
05:03:57
653
Annette Boe
Kirkegaard
7100
Vejle
Skibet Chicks
1026
05:04:00
654
Laila
Rebstrup
9220
Aalborg øst
Team Slowmotion
1482
05:04:03
655
Marianne
Andersen
9000
Aalborg
Team Slowmotion
1483
05:04:04
656
Jeannette
Jalving
7120
Vejle
Gravhundene
0471
05:04:13
657
Anette
Kehlet Jensen
8450
Hammel
Team Kehlet
1749
05:04:14
658
katherine
poulsen
7100
Vejle
Gravhundene
0472
05:04:17
659
Christine
Thomsen
8700
Horsens
Team Cra
1223
05:04:21
660
Conny
Hansen
8260
Viby J
Stråleterapien
1070
05:04:22
661
Margrethe
Siig
6900
Skjern
Skjern Cykleklub
1038
05:04:33
662
Louise
Blom Jensen
6880
Tarm
Skjern Cykleklub
1037
05:04:43
663
Isabella
Christiansen
8450
Hammel
Team Kehlet
1750
05:04:49
664
Trine
Varming
8300
Odder
team TV
1537
05:05:01
665
Ellie
Eriksen
6705
Esbjerg
det hollandske hold
0321
05:05:28
666
Birthe
Hougaard
8560
Kolind
Team Nurse
1401
05:05:57
667
Marianne
Nygård
7100
Vejle
Skibet Chicks
1031
05:06:12
668
Lisa
Svendsen
8500
Grenaa
TEAM Hjemmeplejen øst
1281
05:06:31
669
Naja
Kristensen
8543
Hornslet
Team Naja
1397
05:06:42
670
Susanne
Thor
8000
Aarhus C
MTM Motion
0844
05:06:46
671
Lene
Rytter
8000
Aarhus C
Team Sneglene
1491
05:06:51
672
Mette
Christiansen
8200
Århus N
Mor og Datter
0814
05:06:57
673
Vivi
Brink
7100
Vejle
Mor og Datter
0815
05:06:57
674
Tina
Frandsen
8250
Egå
Team Fit og Sund Risskov/Egå
1253
05:07:02
675
Ingrid
Rasmussen
5210
odense nv
Team Cro'n, Restaurant Cro'n, Odense
1225
05:07:07
676
Kirsten
Elsborg
8250
Egå
Team Fit og Sund Risskov/Egå
1246
05:07:08
677
Dorthe
Hilbig
6200
Åbenrå
RYNKE SYD
0966
05:07:11
678
Alice
Jensen
8000
Århus C
Flying A&R
0402
05:07:15
679
Betina
Bremer
7200
Grindsted
Du Parc pigerne
0351
05:07:17
680
charlotte
kamp
7200
Grindsted
Du Parc pigerne
0352
05:07:19
681
Inge
Vandbæk
8240
Risskov
Team Klippestuen
1369
05:07:27
682
Mette Høj
Lauridsen
8210
Aarhus V
Hjerteholdet
0538
05:07:28
683
Louise
Bruun Kristensen
8220
Brabrand
A-TEAM
0052
05:07:29
684
Vibeke
Hjortdal
8250
Egå
Hjerteholdet
0544
05:07:30
685
Helene
Sandvad
8220
Brabrand
A-TEAM
0051
05:07:31
686
Susanne
Johansen
8660
Skanderborg
Team Klippestuen
1371
05:07:33
687
Herdis
Jørgensen
8831
Løgstrup
De to seje sild
0291
05:07:58
688
Vinni
Andersen
8800
Viborg
De to seje sild
0292
05:07:58
689
Inge
Kring
8382
Hinnerup
Team Overdrevet
1416
05:07:58
690
Helene
Bagger
8382
Hinnerup
Team Overdrevet
1415
05:08:06
691
Helle
Bertelsen
6340
Kruså
RYNKE SYD
0968
05:08:16
692
Casandra
Meinert
7120
Vejle
Hjerteholdet
0523
05:08:17
693
Lene
Fischlein
6040
Egtved
We can do it !
1712
05:08:20
694
Anette
Steffensen
8300
Odder
Frederikshald pigerne
0408
05:08:22
695
Ella Juhl
Hansen
8340
Malling
Team Singleture
1458
05:08:24
696
Kirsten Balsen
Boisen
6070
Christiansfeld
We can do it!
1713
05:08:28
697
Majbritt
Jensen
8464
galten
Team Singleture
1470
05:08:29
698
Heidi
Dahlin
8381
Tilst
Dahlin
0228
05:08:30
699
Annette
Kryger
8320
Mårslet
GAAK
0487
05:09:54
700
Dorrit
Bagger
9280
Storvorde
Seje tøser
0999
05:09:58
701
Heidi
Klint
8850
Bjerringbro
Seje tøser
1000
05:10:00
702
Kirsten
Christensen
9280
Storvorde
Seje tøser
1001
05:10:00
703
Linette N.
Troelsen
9600
Aars
9600 Aars
0014
05:10:23
704
Britta Ustrup
Mogensen
8530
Hjortshøj
Britta Ustrup Mogensen
0125
05:10:24
705
Susanne Simoni
Hedegård
8660
Skanderborg
Baghjul:)
0055
05:10:38
706
Jette
Jensby
7500
Holstebro
The Sisters
1594
05:10:44
707
Anja Riis
Jensen
8250
Egå
Stråleterapien
1065
05:10:47
708
Lene Carina
Markvardsen
7400
Herning
The Sisters
1595
05:10:48
709
Camilla
Krog-Mikkelsen
8860
Ulstrup
De glade motionister
0254
05:11:06
710
Jette
Sandris
8860
Ulstrup
De glade motionister
0255
05:11:08
711
sonja
jensen
8860
ulstrup
De glade motionister
0258
05:11:10
712
Eva
Medum
8700
Horsens
Metso
0798
05:11:10
713
Bente
Mygind-Klausen
8541
Skødstrup
Team Mygind
1396
05:11:22
714
Merete
Møller
8240
Risskov
Kolt Lægepraksis
0648
05:11:29
715
Ingelis
Vendel Nielsen
8270
Højbjerg
Kolt Lægepraksis
0647
05:11:30
716
Lina Malene
Skov
4700
Næstved
The Bambinas
1587
05:11:31
717
Maria
Larsen
9000
Aalborg
The Bambinas
1588
05:11:34
718
Annette
Ninn
8320
Mårslet
Q-MCM
0923
05:11:35
719
Sara
Ritchie
5000
Odense
Team Giv Håb
1268
05:11:46
720
Betina Jo
Drachmann Smedegaard
6710
Esbjerg V
Team Drachmann
1229
05:11:48
721
Permille
Pedersen
8300
Odder
PPedersen
0916
05:11:50
722
Susanne
Færch-Nielsen
7470
Karup
Stråleterapien
1080
05:11:52
723
Sif
Drachmann Thomsen
9000
Aalborg
Team Drachmann
1230
05:11:52
724
Charlotte
Thomsen
7182
Bredsten
Bredstentøserne
0124
05:12:02
725
Jeanette
Bech Sørensen
8260
viby j
team hasselvej
1274
05:12:03
726
Charlotte
Marcker
8270
Højbjerg
Team Co
1220
05:12:09
727
Birgit
Egesbæk
8260
Viby J
EG
0354
05:12:19
728
Grethe
Pedersen
8340
Malling
Chili
0148
05:12:20
729
Susanne
Jensen
3500
Værløse
sus
1090
05:12:21
730
Mette Kongsbak
Mortensen
8920
Randers NV
MKM
0808
05:12:23
731
Susanne Lykke
Andreasen
8920
Randers NV
Team KBA-AUH
1362
05:12:24
732
Conny
Thomsen
8700
Horsens
Team Slagter
1480
05:12:27
733
Kirsten
Børgesen
8732
Hovedgård
KB
0623
05:12:30
734
Helle
Nielsen
5560
Aarup
AliceBanke
0025
05:12:32
735
Lisbeth
Lyhne
7400
Herning
TEAM CHEMINOVA
1210
05:12:37
736
Camilla
Krogsgaard
8000
Aarhus
Team Vega
1554
05:12:37
737
Stine
Hansen
8340
Malling
Cortsen
0167
05:12:40
738
Trine
Christensen
6100
Haderslev
Femmes de Fjelstrup
0392
05:12:44
739
Trine
Hannibalsen
5560
Aarup
Trine
1635
05:12:45
740
Lis
Stilgren
5700
Svendborg
Olgasvej
0869
05:12:48
741
Bente
Harbo
6800
Varde
Koga-klubben
0643
05:12:50
742
Ninna
Rask
8260
Viby J
Rask
0941
05:12:52
743
Connie
Jensen
8500
Grenaa
TEAM Hjemmeplejen øst
1278
05:12:53
744
Annette Bøgh
Jensen
6800
Varde
Team Vega
1553
05:12:55
745
Karen
Linddal
5620
Glamsbjerg
Karen2502
0621
05:12:57
746
Nina
Søndergaard
8382
Hinnerup
Team Sneglene
1493
05:12:58
747
Inge
Ottesen
5560
Årup
DyrlægeRingen
0353
05:13:01
748
Henriette
Davidsen
7000
Fredericia
Frihjul06
0414
05:13:01
749
Louise Skare
Rasmussen
8200
Århus N
Team Skare
1479
05:13:03
750
Kathrine
Bredlund
8270
Højbjerg
Team Skare
1478
05:13:06
751
Sascha
Hansen
8200
Aarhus N
Falck Tøserne
0370
05:13:10
752
Emma
Laycock
7000
Fredericia
Trekanten
1633
05:13:10
753
Gry
Randrup
8920
Randers NV
GAAK
0488
05:13:34
754
Anne
Mandal
8930
Randers NØ
GAAK
0485
05:13:37
755
Lene
Vibberstoft
8330
Beder
VIIBBERSTOFT
1693
05:13:39
756
Mariann
Nørskov
7790
Thyholm
Team anæstesipiger
1128
05:13:40
757
Mette
Nielsen
9530
Støvring
Nordjyderne
0861
05:13:49
758
Annette
Hviid
8700
Horsens
Valkyrierne
1671
05:13:50
759
Else Marie
Gyberg
8783
Hornsyld
Valkyrierne
1673
05:13:55
760
Jette Holst
Larsen
8700
Horsens
Valkyrierne
1674
05:13:57
761
Mia
Yde
8200
Århus N
Hjerteholdet
0539
05:13:58
762
Anette Møller
Hansen
8250
Egå
Møller Hansen
0849
05:14:23
763
Ilse
Nielsen
8500
Grenaa
TEAM Hjemmeplejen øst
1280
05:14:34
764
Jette
Thyrring
8300
Odder
Team JK
1346
05:14:35
765
Kirsten Stadel
Petersen
8340
Malling
Team JK
1347
05:14:40
766
Heidi Falsig
Hansen
8000
Aarhus C
Frihjul08
0416
05:14:50
767
Charlotte
Hold
8410
Rønde
CK Djurs
0154
05:14:52
768
Sascha
Svidt
8000
Aarhus C
Frivillige i Kræftens Bekæmpelse
0422
05:14:58
769
Hanne
Droob
8200
Aarhus N
MTM Motion
0839
05:14:58
770
Kolbrun Anna
Ørlygsdottir
8381
Tilst
Tattoo Tøserne
1107
05:15:02
771
Ane
Henningsen
8950
Ørsted
Team Henningsen
1275
05:15:03
772
Karin Rabjerg
Meltofte
8250
Etårig
CK Djurs
0158
05:15:07
773
Lone
Lundgaard
8320
Mårslet
Team Biloka
1165
05:15:12
774
Birthe
Pedersen
8250
Egå
Team Biloka
1163
05:15:14
775
jette højris
Jørgensen
8270
Højbjerg
Højris
0567
05:15:20
776
ingrid
stokvad
7620
lemvig
TEAM CHEMINOVA
1205
05:15:45
777
Anne-marie
Mortensen
8270
Højbjerg
Optimisterne
0877
05:16:12
778
Helle
Tørnæs
8250
Egå
Optimisterne
0878
05:16:12
779
Margit Leegaard
Kruse
7100
Vejle
Tour de Femme 2014
1618
05:16:18
780
Mona
Lynggaard
8990
Fårup
Lynggaard
0753
05:16:22
781
Bodil
Ludvigsen
8300
Odder
Lynggaard
0751
05:16:23
782
Dorthe
Møller
7500
Holstebro
Team anæstesipiger
1127
05:16:25
783
Helle
Lynggaard
8400
Ebeltoft
Lynggaard
0752
05:16:26
784
Lisbet
Albertsen
8320
Mårslet
Q-MCM
0926
05:16:29
785
Marian
Tøstesen
6840
Oksbøl
Rullemarierne
0957
05:16:29
786
Helle
Nymann Hansen
7620
Lemvig
TEAM CHEMINOVA
1202
05:16:31
787
Birgitte
Jensen
9600
Aars
9600
0013
05:17:00
788
Kristine
Jepsen
9500
Hobro
På tur.
0918
05:17:04
789
Christa
Jalking
5000
Odense C
Jalking's
0584
05:17:08
790
Jacqueline
Amholt
4560
Vig
amholt.dk
0028
05:17:22
791
Helle
Hansen
4540
fårevejle
Helle
0515
05:17:22
792
Helle
Pedersen
8000
Aarhus C
Team 4ben
1114
05:17:22
793
Susan
Jensen
4300
Holbæk
Jensen
0589
05:17:23
794
Mia
Stokbro Pedersen
8000
Aarhus C
Team 4ben
1115
05:17:26
795
Tina
Jensen
8250
Egaa
Skæring united
1047
05:17:39
796
Susanne
Sjøstrand Jørgensen
8220
Odense SØ
HAIR-deluxe
0494
05:17:42
797
pernille
Frisch
8220
Brabrand
8220 - vi cykler for sjov
0011
05:18:25
798
Susanne Lønborg
Thøgersen
8220
Brabrand
8220 - vi cykler for sjov
0012
05:18:26
799
Hanne Brændgaard
Jensen
8250
Egå
Team KBA-AUH
1356
05:18:28
800
Mariann
Bornerup
8220
Brabrand
8220 - vi cykler for sjov
0010
05:18:30
801
Hanne
Jensen
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1307
05:18:31
802
Lise Bjørn
Jørgensen
9850
Hirtshals
Team Hjørring Q
1312
05:18:33
803
Rikke
Hansen
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1322
05:18:35
804
diane
larsen
9800
hjørring
Team Hjørring Q
1302
05:18:37
805
Dorte Klokkerholm
Baand
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1304
05:18:38
806
Anne
Bonde Nielsen
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1294
05:18:39
807
Bettina Lauridsen
Hägele
9881
Bindslev
Team Hjørring Q
1298
05:18:40
808
Mette Lundberg
Svendsen
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1320
05:18:42
809
Bodil
Mygind
7800
Skive
Mygind
0847
05:18:44
810
Birgit
Stensbak
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1299
05:18:44
811
Tina
Lyngholm
9530
Støvring
Team Lyngholm
1380
05:18:45
812
Dorte
Iversen
8960
Randers
Randerspigerne
0935
05:18:51
813
Helle
Brygger
8300
Odder
Team Hjulben
1290
05:18:54
814
Stine
Mangaard
8471
Sabro
Team Hjulben
1292
05:18:56
815
Hanne Lykke
Jensen
8960
Randers
Randerspigerne
0936
05:18:57
816
Marianne
Bisgaard
8330
Beder
Team Hjulben
1291
05:18:58
817
heidi
lagermann
2770
kastrup
amagerpiger
0027
05:20:17
818
Nette
Skjølstrup
8981
Spentrup
Tour de Taxa
1619
05:21:17
819
Marie Rosendal
Janussen
8310
Tranbjerg J
Ventusserne
1686
05:22:00
820
Anne
Dunker
8000
Århus C
Team Pånihæsd
1434
05:22:06
821
Trine
Tolstrup
8210
Aarhus V
Team Pånihæsd
1435
05:22:08
822
Kit Dyhr
Laursen
8270
Højbjerg
Kit
0641
05:22:20
823
Maria
Frischmuth
8200
Aarhus N
Cyklonerne1
0223
05:23:28
824
Kirstine
Fjellerup
8000
Aarhus C
cyklonerne3
0225
05:23:30
825
Dorte Just
Bjørnskov
8220
Brabrand
cyklonerne3
0224
05:23:32
826
Hanne
Mygind
8800
Viborg
Mygind
0848
05:23:37
827
helle
wæde
5471
søndersø
wæde
1729
05:23:42
828
janne
sørensen
8300
odder
Team Hs Blik
1328
05:23:47
829
Pia Katarina
Ryhammer
8270
Højbjerg
Hjerteholdet
0540
05:23:49
830
Josefine Kildeberg
Paulsen
8930
Randers NØ
Team Byens Fitness
1753
05:23:53
831
birthe
sørensen
8300
odder
Team Hs Blik
1327
05:23:55
832
Susanne
Paulsen
8930
Randers NØ
Team Byens Fitness
1184
05:24:00
833
Mette
Veien
8680
Ry
Hjerteholdet
0536
05:24:08
834
Birgitte
Qvist
7200
Grindsted
Team BB
1158
05:24:42
835
Ingrid
Andersen
6000
Kolding
Team BIB
1162
05:24:43
836
Bente
Callesen
6800
Varde
Team BB
1157
05:24:47
837
Anne Grethe
Bloch
6800
Varde
Team BB
1155
05:24:49
838
anni
pedersen
6800
varde
Team BB
1156
05:24:53
839
Charlotte Krüger
Wadsager
8464
Galten
TEAM BKI
1168
05:24:53
840
Pia
Fuglsang
6800
Varde
Team BB
1159
05:24:56
841
Annette
Nielsen
2700
kastrup
amagerpiger
0026
05:25:00
842
Jannie
Freund
8680
Ry
Hjerteholdet
0531
05:25:05
843
Bente
Levesen
7080
Børkop
Pedalhønen
0895
05:26:01
844
Anne Eibye
Sloth
8240
Risskov
Team Fit og Sund Risskov/Egå
1237
05:26:02
845
lizzie
jensen
6600
vejen
Ventusserne
1685
05:26:09
846
Mette Høgh Abel
Jensen
9800
Hjørring
Høgh Abel
0566
05:26:10
847
Tina
Hougaard
8270
Højbjerg
Team Venus
1558
05:26:10
848
Elsebeth Høgh
Jensen
9800
Hjørring
Høgh Abel
0565
05:26:12
849
Berit
Larsen
8320
Mårslet
Team Venus
1556
05:26:47
850
lisbeth
brøndum
8000
Århus C
Team Venus
1557
05:26:49
851
Henriette
Holmberg
8210
Aarhus V
Team Cardio
1186
05:26:50
852
Elin
Laursen
8930
E-HOLDET
0356
05:26:53
853
Tanja
Jensen
5220
Odense
Las Felicas
0710
05:26:58
854
Elsa
Knudsen
8920
Randers NV
E-HOLDET
0357
05:27:01
855
Signe
Kristensen
8700
Horsens
Las Felicas
0709
05:27:02
856
Anna Marie
Kristensen
8300
Odder
Cafeholdet Odder
0140
05:27:08
857
Solveig Morell Daugaard
Sørensen
8200
Aarhus N
Team Morell
1391
05:27:17
858
Bente
Bjerregaard
8240
Risskov
Team Klippestuen
1368
05:27:57
859
Lone Kau
Andersen
7300
Jeling
Skibet Chicks
1030
05:28:19
860
Jette
Olsen
9210
Aalborg sø
Nordjyderne
0860
05:28:42
861
bente
jensen
4173
fjenneslev
livsnyderne
0739
05:29:32
862
karina
baagøe
6000
kolding
livsnyderne
0740
05:29:32
863
tina
brinkland
6000
kolding
livsnyderne
0741
05:29:40
864
Ellen
Nielsen
6240
Løgumkloster
Nielsen cycling
0856
05:29:54
865
Margrethe
Lauritsen
8541
Skødstrup
Skæring united
1045
05:30:09
866
Mariann Vang
Christensen
8250
Egå
Team Vang
1549
05:30:18
867
Laila
Madsen
9541
Suldrup
DOWTOREN
0338
05:30:27
868
Pia
Hansen
8230
Åbyhøj
Team Cardio
1187
05:30:27
869
Marianne
Møller
8250
Egå
Hjerteholdet
0534
05:30:30
870
Inge
Petersen
8240
Studstrup
Team Vang
1546
05:30:33
871
Annette
Yde
8230
Åbyhøj
Hjerteholdet
0521
05:30:37
872
Kirsten
Ulsig
8260
Viby J
SkyGirls
1042
05:30:57
873
Karen Lund
Bjørslev
8260
Viby J
mega go'e ben
0786
05:31:00
874
Mette
Jeppesen
8800
Viborg
Desperate housewifes
0318
05:31:02
875
Anette
Damgaard
8000
Aarhus C
Team Klippestuen
1367
05:31:06
876
Maria Sandal
Byskov
8000
Århus C.
Frivillige i Kræftens Bekæmpelse
0420
05:31:13
877
Karen Vittrup
Simonsen
8783
Hornsyld
Hyllerød
0564
05:31:15
878
Marianne
Andersen
8680
Ry
Søndags pigerne
1094
05:31:32
879
Dorte
Sørensen
8680
Ry
Søndagspigerne
1095
05:31:35
880
Birgitte Mørk
Kvist
8600
Silkeborg
team easyborn
1234
05:31:37
881
Tove
Jakobsen
8600
Silkeborg
Silkeborg OK
1008
05:31:52
882
Christina Bisgaard
Lassen
8270
Højbjerg
Misto
0806
05:31:53
883
Mona
Svendsen
8660
Skanderborg
Mona Svendsen
0813
05:32:07
884
Marianne
Probst
8270
Højbjerg
Team Probst
1432
05:32:22
885
Michelle Josephine
Eriksen
8270
Højbjerg
Team Probst
1433
05:32:22
886
Susanne
Christensen
7870
Roslev
TEAM CHEMINOVA
1214
05:32:28
887
Malene
Probst-jensen
8260
Viby j
Team Probst
1431
05:32:29
888
Emma
Probst Brandum
3050
Humlebæk
Team Probst
1428
05:32:32
889
Liselotte Probst
Brandum
3050
Humlebæk
Team Probst
1430
05:32:38
890
Karola
Jepsen
7430
Ikast
Jepsen
0590
05:32:44
891
Katharina
Hammer
8600
Silkeborg
Jepsen
0591
05:32:49
892
Ann-Berit
Birch
8355
Solbjerg
Team AB
1118
05:32:54
893
Dorte
Rysgaard
8260
Viby J
Team Cardio
1185
05:32:55
894
Pia
Grabus
6000
kolding
KBCM
0636
05:33:03
895
Annette
Morsing
8600
Silkeborg
Ventusserne
1684
05:33:15
896
Maja
Aaquist
8543
Hornslet
Team Maja
1382
05:33:25
897
Mette
Amdal
8660
Skanderborg
Team Klippestuen
1370
05:33:30
898
Olga Maria
Vasquez
8270
Højbjerg
Cykelmyggene
0194
05:34:12
899
Charlotte
Falck Jensen
9500
Hobro
Team Fyrkat
1258
05:35:57
900
Mette
Klemmensen
9500
Hobro
Team Fyrkat
1262
05:35:58
901
Anni Skovby
Jessen
8270
Højbjerg
Team Aarkrog
1580
05:36:00
902
Karla
Søegaard
8230
Åbyhøj
LINDBERG Aktiv
0718
05:36:03
903
Susanne
Nilsson
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1324
05:36:53
904
Lena
Lytzen
9850
Hirtshals
Team Hjørring Q
1311
05:36:55
905
Kirsten Hanne
Andersen
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1310
05:36:57
906
Anni
Stilling
9300
Sæby
Team Hjørring Q
1295
05:37:00
907
Bodil
Madsen
8543
Hornslet
Go Tour
0458
05:37:01
908
Marianne Trosborg
Brandt
8660
Skanderborg
Sådan!
1100
05:37:03
909
Karina
Dannerfjord
8500
Grenå
Dannerfjord
0234
05:37:49
910
Mette
Møberg
8500
Grenaa
Grenaa Cykel Klub
0477
05:37:49
911
Else
Johnsen
8500
Grenaa
Grenaa Cykle Club GCC
0002
05:37:51
912
Lene Westermann
Støve
8500
Grenaa
GCC Grenaa
0446
05:37:51
913
Trine
Kofoed
8500
Grenaa
Gren å cykelklub
0473
05:37:52
914
Lis Søndergaard
Jensen
8500
Grenaa
Team Ponale
1421
05:37:54
915
Anne Bolvig
Madsen
8543
Hornslet
Go Tour
0457
05:37:55
916
Kirsten Foldager
Sieger
7500
Holstebro
TEAM CHEMINOVA
1209
05:37:57
917
Helle
Thomsen
7500
Holstebro
TEAM CHEMINOVA
1203
05:37:59
918
Bente
Mortensen
7500
Holstebro
TEAM CHEMINOVA
1192
05:38:00
919
Mette
Rytter Christensen
8981
Spentrup
Rytteriet
0979
05:38:02
920
Lone
Rasmussen
6650
Brørup
Kongeå-sildene
0669
05:38:04
921
Vibeke
Nørlem
8220
Gellerup
Sundhedshuset Frichsparken
1087
05:38:12
922
Louise Irene
Nielsen
7700
Thisted
Thy
1607
05:38:14
923
Helle
Rasmussen
8541
Skødstrup
Team Hjelmager
1276
05:38:42
924
Magda
Nielsen
8330
Beder
team stokrose
1500
05:38:46
925
Irene
Tørnæs
5500
Middelfart
Baghjulet tøser
0062
05:39:23
926
Karin
Iwersen
5500
Middelfart
Baghjulet tøser
0063
05:39:23
927
Gitte
Hoffmann
7000
Fredericia
Baghjulet tøser
0058
05:39:27
928
Lise
Blaavand
8464
Galten
CVG
0178
05:39:37
929
Jette
Søndergaard Larsen
8200
Aarhus N
TEAM CHEMINOVA
1206
05:39:38
930
Tina
Madsbjerg
7400
Herning
TEAM CHEMINOVA
1217
05:39:41
931
Hanne
Hassing
8464
Galten
CVG
0176
05:39:44
932
Kirsten
Lillemose
8464
Galten
CVG
0177
05:39:54
933
Jill
Vølcker
7000
Fredericia
FAGI
0369
05:39:56
934
karen
thimsen Kjærside
8250
egå
PER
0904
05:39:59
935
Sara T
Jensen
8250
Egå
Skæring united
1046
05:40:01
936
Birgith
Laursen
8464
Galten
CVG
0174
05:40:15
937
Linda
Madsen Skorstengaard
8382
Hinnerup
Stråleterapien
1077
05:40:16
938
Birte
Jensen
8300
Odder
Odder Avis
0864
05:40:20
939
Dorthe
Nielsen
8464
Galten
CVG
0175
05:40:22
940
Helle
Simonsen
8270
Højbjerg
Skåde Tøsecykelklub
1048
05:40:23
941
Lene
Holm
8270
Højbjerg
Skåde Tøsecykelklub
1049
05:40:24
942
Tove
Borg
8355
Solbjerg
CVG
0180
05:40:26
943
Louise
Svendsen
8000
Aarbus C
Familien Svendsen
0377
05:41:01
944
Hanne
Svendsen
8700
Horsens
Familien Svendsen
0376
05:41:04
945
Jette Birk
Larsen
8530
Hjortshøj
Team KBA-AUH
1357
05:41:04
946
Helene
Brinch Madsen
6880
Tarm
Go Tour
0459
05:41:22
947
Dorte
Smedegaard
8300
Odder
Team Odder
1405
05:41:41
948
Martha
Dam
8300
Odder
cafeholdet 8300
0139
05:41:45
949
Lisbeth
Østergaard
2860
Søborg
Las Felicas
0708
05:41:55
950
Anna
Vestergaard
8230
åbyhøj
ArosByg ApS
0044
05:42:25
951
Mette
Overgaard
8230
Åbyhøj
Vilma
1702
05:42:27
952
Heidi Batz
Danielsen
8230
Åbyhøj
ArosByg ApS
0045
05:42:28
953
Jenny
Blechingberg Friis
8210
Aarhus V, Hasle
Jenny
0588
05:42:29
954
Sidsel
Nørgaard
8600
Silkeborg
ArosByg ApS
0047
05:42:30
955
Annette
Horup Andersen
8240
Risskov
Los Ventillos
0745
05:42:33
956
Marianne
Toftegaard Jensen
8200
Aarhus N
Los Ventillos
0746
05:42:33
957
Gunnel
Tarp
8240
Risskov
Team Tarp
1526
05:42:34
958
Tina
Villumsen
8300
Odder
team cheri
1219
05:42:41
959
Pernille
Nygaard Pedersen
8000
Aarhus C
Patrade-tøserne
0894
05:42:43
960
Heidi
Høegh
8300
Odder
comfortgirls
0166
05:42:45
961
Ingrid
Vestergaard Rud
8000
Aarhus C
Patrade-tøserne
0892
05:42:48
962
Gunhild
Møller
8300
Odder
comfortgirls
0165
05:43:31
963
Malene
Tvilling Rasmussen
8500
Grenaa
TEAM Hjemmeplejen øst
1283
05:44:15
964
Mia
Moulskov
8250
Egå
Team Fit og Sund Risskov/Egå
1252
05:45:06
965
Helle
Søby
8530
Hjortshøj
Team Fit og Sund Risskov/Egå
1241
05:45:08
966
Kirsten
Holmgrün
8981
Spentrup
Rytteriet
0977
05:45:14
967
Bende
Svenningsen
8270
Højbjerg
Mig selv
0804
05:45:17
968
Annette
Thinggaard
9500
Hobro
Team Fyrkat
1256
05:45:37
969
Ellen
Fjordside
8240
Risskov
Team Aarkrog
1581
05:45:42
970
Vinni
Aarkrog
8330
Beder
Team Aarkrog
1582
05:45:44
971
Lena
Nørregaard
5500
Middelfart
Baghjulet tøser
0064
05:46:13
972
Lis
Gregersen
5500
Middelfart
Baghjulet tøser
0066
05:46:15
973
Helle
Lunddorf
8850
Bjerringbro
Bjerringbro. pigerne
0102
05:46:15
974
Lene
Røjen
8850
Bjerringbro
Bjerringbro. pigerne
0108
05:46:16
975
Birthe Møller
Hansen
7200
Grindsted
Møller Hansen
0850
05:46:19
976
Nanna Fuglsig
Christensen
8200
Århus N
Sundhedshuset Frichsparken
1086
05:46:19
977
Birgitte
Heegård
8840
Ulstrup
Bjerringbro. pigerne
0097
05:46:20
978
Lis Gedsø
Smith
8000
Aarhus C
Sundhedshuset Frichsparken
1085
05:46:23
979
Hanne Eland
Jensen
8270
Højbjerg
Team Voksentøserne
1562
05:46:24
980
Vibeke
Kristensen
8300
Odder
Team Hjulben
1293
05:46:28
981
Jennie
Schlüter
8930
Randers NØ
Team Schlüter
1445
05:46:32
982
Anne Birgitte
Grønnebæk
8330
Beder
Sejecykelsild
1002
05:46:41
983
Ann
Nielsen
8464
Galten
Crisplant
0172
05:46:46
984
Karin
Andersen
8920
Randers NV
Crisplant
0173
05:46:46
985
Tove
Sørensen
8850
Bjerringbro
Bjerringbro. pigerne
0118
05:46:55
986
Susanne Foged
Larsen
6650
Brørup
Kongeå-sildene
0672
05:47:07
987
Karina Britt
Jacobsen
6630
Rødding
Kongeå-sildene
0667
05:47:11
988
Charlotte
Hansen
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1301
05:47:40
989
Merethe
Bering
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1317
05:47:42
990
Mette Gøgsig
Steen
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1319
05:47:43
991
Hanne
Bak-Mikkelsen
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1306
05:47:46
992
Jytte
Solhøj
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1308
05:47:48
993
Anni Kirkegaard
Tellefsen
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1296
05:47:50
994
Malene
Mørkholt
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1314
05:47:50
995
Carolin
Flint
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1300
05:47:52
996
Dorthe
Guul
8850
Bjerringbro
Bjerringbro. pigerne
0100
05:47:57
997
Birgit
Harving
8000
Århus C
BH
0092
05:48:14
998
Annie
Kristiansen
8270
Højbjerg
De Hæmoroidefri Kvinder
0259
05:48:17
999
Trine
Machon
8850
Bjerringbro
Bjerringbro. pigerne
0120
05:48:29
1000
Lillian
Simonsen
8270
Højbjerg
Team Voksentøserne
1563
05:48:33
1001
Grethe
Olesen
8270
Højbjerg
Team Voksentøserne
1561
05:48:37
1002
Else
Jørgensen
5492
Vissenbjerg
Team ATM-Consult
1147
05:48:41
1003
Dorthe
Lauridsen
8632
Lemming
Divaerne
0331
05:48:44
1004
Lene
Madsen
5690
Tommerup
Team ATM-Consult
1151
05:48:46
1005
Henriette
Hansen
8620
Kjellerup
Divaerne
0332
05:48:50
1006
Kirsten
Bisgaard
8840
Rødkærsbro
Bjerringbro. pigerne
0107
05:48:53
1007
Annette
Schouboe
8270
Højbjerg
Stråleterapien
1068
05:48:56
1008
Trine
Karlsen
8840
Rødkærsbro
Bjerringbro. pigerne
0119
05:49:07
1009
Anne H.
Møller
8210
Århus V
Team Trine
1532
05:49:07
1010
Rikke
Clausen
6000
Kolding
Team Racerrøv
1437
05:49:12
1011
Jeanette
Demuth
8740
Brædstrup
Team Racerrøv
1436
05:49:13
1012
Trine
Rasmussen
8250
Egå
Team T
1525
05:49:15
1013
Merete Schjødt
Rasmussen
8270
Højbjerg
De Hæmoroidefri Kvinder
0262
05:49:24
1014
Charlotte
Ejersted
5000
Odense C
Olgasvej
0867
05:50:00
1015
Ann
Hansen
3630
Jægerspris
Cykelmyggen
0188
05:50:05
1016
Kirsten
Lippert Olesen
8530
Hjortshøj
MTM Motion
0842
05:50:07
1017
Evy
Holmelund
9200
Aalborg SV
Aalborg Cykle-Ring Motion 1
1747
05:50:07
1018
Lone
Kaiser
8530
Hjortshøj
Team Hjortshøj
1287
05:50:12
1019
lykke
pedersen
8530
hjortshøj
Lykke pedersen
0749
05:50:17
1020
Linda
Svejbæk
8240
Risskov
Team Fit og Sund Risskov/Egå
1248
05:50:35
1021
Anne marie
Hindhede
8800
Viborg
Anne Marie
0039
05:50:43
1022
Dorthe
lenbroch
8600
silkeborg
Silkepigerne
1009
05:50:48
1023
Mette Amalie
Kristensen
8000
Århus
Team Fit og Sund Risskov/Egå
1251
05:50:58
1024
Karina
Daugaard
6000
Kolding
TEAM CHEMINOVA
1207
05:51:11
1025
Camilla kriegbaum
Kristensen
8680
Ry
Team Bingoflap
1166
05:51:16
1026
Nuka
Hove
8240
Risskov
Nuka
0862
05:51:28
1027
Birthe
Jensen
8270
Højbjerg
De Hæmoroidefri Kvinder
0260
05:51:43
1028
Anette
Mühlbrand
8850
Bjerringbro
Lindberg, Anno 1897
0722
05:51:48
1029
Hanne
Thomsen-Mühlbrand
7280
Sdr. Felding
Lindberg, Anno 1897
0728
05:51:49
1030
Anette
Hjelm
8500
Grenaa
TEAM Hjemmeplejen øst
1277
05:51:50
1031
Trine
Keren
8500
Grenaa
TEAM Hjemmeplejen øst
1286
05:51:53
1032
Alice Rosendahl
Nielsen
8740
Brædstrup
kombareda
0660
05:52:01
1033
Bianca
Hansen
5500
Middelfart
TEAM CHEMINOVA
1194
05:52:09
1034
Gerda Brøchner
Jøgensen
8850
Bjerringbro
Gerda Bjerringbro
0447
05:52:13
1035
Louise
Dahl
8000
Århus C
Cæsar
0226
05:52:15
1036
Birgitte
Kjærgaard
8200
Århus N
BS på tur
0128
05:52:23
1037
Susanne
Juhl
8220
Brabrand
BS på tur
0129
05:52:25
1038
Dorthe Viemose
Nielsen
8240
Risskov
Hjerteholdet
0525
05:53:25
1039
Susanne Juhl
Johansen
8400
Ebeltoft
Team Transocean
1531
05:53:45
1040
Marianne
Jensen
8300
Odder
Søsild
1097
05:53:46
1041
Annette
Johnsen
8920
Randers NV
Hjerteholdet
0520
05:53:50
1042
Ulla Helleskov
Uldal
6500
Vojens
Æ Vojens Piche
1734
05:54:02
1043
Stine
Juul Laursen
8260
Viby J.
Go'e ben
0461
05:54:07
1044
Rie
Stjernholm
8200
Aarhus N
NK-an
0859
05:54:07
1045
Maiken
Davidsen
8270
Højbjerg
Lindberg, Anno 1897
0729
05:54:44
1046
Ida L
Pedersen
8680
Ry
Team Bingoflap
1167
05:55:02
1047
Stine
Bigum
8000
Århus C
Bigum
0094
05:55:06
1048
Anette
Spottag
4000
Roskilde
Gimp
0448
05:55:12
1049
Rikke
Pilegaard
8270
Højbjerg
Olgasvej
0871
05:55:27
1050
Lisbeth Svendgaard
Møller
8300
Odder
Frederikshald pigerne
0410
05:55:46
1051
Dorte
Skipper
8300
Odder
Frederikshald pigerne
0409
05:55:48
1052
Mette
Zacho Faursholt
8250
Egå
Hjerteholdet
0537
05:55:56
1053
Anne
Lange
8240
Risskov
Team Fit og Sund Risskov/Egå
1236
05:56:33
1054
Lise
Mariager
8471
Sabro
Team Mariager
1385
05:56:36
1055
Mette
Feld-Jakobsen
8680
Ry
Kellys
0639
05:56:39
1056
Annebeth
Michelsen
8270
Højbjerg
Osho
0879
05:56:55
1057
Stinne
Berg
8680
Ry
DEPOTPIGERNE
0312
05:56:56
1058
Birgitte
Rasmussen Barrutia
8541
Skødstrup
Sensommervej 2014
1004
05:56:56
1059
Margit
Sønnichsen
7100
Vejle
MS
0835
05:56:59
1060
Laila
Harbo
8530
Hjortshøj
pilepigerne
0911
05:57:03
1061
Rikke
Hougaard
8680
Ry
DEPOTPIGERNE
0311
05:57:06
1062
Kamma
Bidstrup
8240
Risskov
Max go´e ben
0781
05:57:16
1063
Ann
Hansen
8680
Ry
Kellys
0638
05:57:17
1064
Lotte
Madsen
8240
Risskov
Max go´e ben
0782
05:57:19
1065
Petrea Marie
Forsberg
6760
Ribe
Lindberg, Anno 1897
0730
05:57:44
1066
Sanne
Ehlers
8600
Silkeborg
Sanne Ehlers
0991
05:57:45
1067
louise
brodersen
5464
brenderup
"fart"
0005
05:58:00
1068
Nanna
Dahl
8310
tranbjeg
Cæsar
0227
05:58:03
1069
Anette
Olsen
5592
Ejby
bubbeltøs
0130
05:58:04
1070
Trine Floutrup
Andersen
5464
Brenderup
Floutrup
0400
05:58:05
1071
Mette
Walter
7620
Lemvig
TEAM CHEMINOVA
1213
05:58:05
1072
Stine Huusom
Nielsen
5464
Brenderup
Huusom
0558
05:58:07
1073
Susanne
Ipsen
7620
Lemvig
TEAM CHEMINOVA
1215
05:58:09
1074
Diana
Lundby
8270
Højbjerg
Team sneglefart
1488
05:58:12
1075
Dorte
Pedersen
8850
Bjerringbro
Bjerringbro. pigerne
0099
05:58:34
1076
Dorte
Qvesel
8270
Højbjerg
Q
0921
05:58:38
1077
Merete tang
Larsen
8850
Bjerringbro
Bjerringbro. pigerne
0112
05:58:42
1078
Anne-Mette
Hvas
8000
Aarhus C
Hvas
0559
05:58:44
1079
Mette Katrine
Schulz
5000
Odense C
Olgasvej
0870
05:58:48
1080
Anni Birgitte
Grønbæk
8230
Åbyhøj
ABG
0016
05:58:51
1081
Gitte
Rask
8200
Aarhus Nårhus nord
Hjerteholdet
0526
05:59:39
1082
Hanne
Melchiorsen
8000
Aarhus
det-kører
0323
05:59:53
1083
Tina
Adelborg Dahl
8000
Århus C
Team hygge
1343
06:00:29
1084
Gaby
Rydal
8260
Viby J
Team hygge
1336
06:00:30
1085
Karen
Østergaard
8270
Højbjerg
Olgasvej
0868
06:00:42
1086
Bente
Menholt
8464
Galten
team twonby
1538
06:00:49
1087
jannie
henneberg
9850
hirtshals
team twonby
1539
06:00:49
1088
Anne
Kristoffersen
4400
Kalundborg
Team søsterne
1522
06:01:11
1089
Jeanette
Ibsen
8230
Åbyhøj
Team hygge
1339
06:01:27
1090
Dorthe
Nielsen
8700
Horsens
Team Pretty Easy Glide
1423
06:01:32
1091
Ida
Simonsen
8900
Randers C
Team hygge
1338
06:01:35
1092
Gro
Haukali
8000
Aarhus C
gro
0481
06:01:38
1093
Berit Rask
Thomsen
8270
Højbjerg
Berit
0091
06:01:41
1094
Camilla
Andersen
8210
Aahus
HO240
0547
06:01:44
1095
Dorte
Andersen
9362
Gandrup
HO240
0548
06:01:46
1096
Mia Klinkvort
Laursen
8000
Aarhus c
De fantastiske 5
0249
06:01:47
1097
Benthe
Eriksen
8270
Højbjerg
DAMSGAARD VVS
0231
06:01:49
1098
Camilla
Nielsen
8600
Silkeborg
De fantastiske 5
0245
06:01:51
1099
Janne
Arne Johansen
8000
Århus C
De fantastiske 5
0246
06:01:51
1100
Laura
Kruse
8210
Århus
De fantastiske 5
0247
06:01:53
1101
Annette
Bentsen
8660
Skanderborg
Team Kidmose
1364
06:01:56
1102
Hanne
Kidmose
8320
Mårslet
Team Kidmose
1366
06:01:56
1103
Dorthe Kidmose
Mølby
8260
Viby J
Team Kidmose
1365
06:01:57
1104
Christina
Carøe
8382
Hinnerup
Mosepigerne
0831
06:01:59
1105
Mette Lene
Christensen
8382
Hinnerup
Mosepigerne
0832
06:02:02
1106
Conny
Lauersen
8970
Havndal
Team Byens Fitness
1180
06:02:08
1107
Leila
Hansen
5210
odense
Team ATM-Consult
1150
06:02:11
1108
Mille
Schramm
2700
brønshøj
Team ATM-Consult
1152
06:02:14
1109
Sofia
Sloth
5492
Vissenbjerg
Team ATM-Consult
1153
06:02:15
1110
Tina
Hansen
5210
Odense
Team ATM-Consult
1154
06:02:18
1111
Christina
Keblovszki
8381
Tilst
ITA
0583
06:02:28
1112
Mette
Nellemann
8240
Risskov
Team Fit og Sund Risskov/Egå
1250
06:02:44
1113
Tove
Lindhøj
8700
Horsens
DE SEJESTE KVINDER
0285
06:02:56
1114
Jane
Wenneberg
8660
Skanderborg
DE SEJESTE KVINDER
0284
06:02:59
1115
kirsten
jensen
4243
rude
Frøkjær
0432
06:03:00
1116
Bente
Søndergaard
8700
Horsens
DE SEJESTE KVINDER
0283
06:03:05
1117
Inge
Helle
6771
Gredstedbro
Kongeå-sildene
0666
06:03:06
1118
anna
mikkelsen
8283
hinnerup
Mosepigerne
0830
06:03:13
1119
Henny
andersen
4200
slagelse
Frøkjær
0431
06:03:18
1120
Majbritt
Mamsen
2000
Frederikberg
Hjerteholdet
0532
06:03:32
1121
Dorte
Belmann
8240
Risskov
belmann2
0089
06:03:47
1122
Conni
Belmann
7100
Vejle
Team søsterne
1523
06:03:55
1123
Anne Sofie
Skovgaard
7500
Holstebro
TEAM CHEMINOVA
1191
06:04:07
1124
Jette
Gaarsvig Hansen
6650
Brørup
Vikangennemføre
1694
06:04:07
1125
Charlotte
Skot-Hansen
8250
Egå
Hjerteholdet
0524
06:04:14
1126
Birgitte
Østergaard
8230
Åbyhøj
ABG
0017
06:04:37
1127
birthe
krabbe
8230
åbyhøj
krabben
0675
06:04:38
1128
Ulla
Aarenstrup
5210
Odense NV
Team Cro'n, Restaurant Cro'n, Odense
1228
06:05:03
1129
Kristina
Krogh
8260
Viby
Team KBA-AUH
1358
06:05:06
1130
Rikke
Ruager
5250
Odense SV
Olgasvej
0872
06:05:08
1131
Helene
Wedel
8250
Egå
Hjerteholdet
0528
06:05:43
1132
Gitte Højbjerg
Henriksen
8581
Nimtofte
De 2hjulede
0235
06:05:50
1133
Anna Maria
Thorsteinsdottir
8270
Højbjerg
Stråleterapien
1067
06:05:51
1134
Anna Margret
Önnudottir
8270
Højbjerg
Stråleterapien
1066
06:05:53
1135
Pia
Belmann
8930
Randers NØ
Belmann
0088
06:06:11
1136
Dorthe
Kjeldsen
6840
Oksbøl
Rullemarierne
0953
06:06:12
1137
Bente
Nielsen
6840
Oksbøl
Rullemarierne
0950
06:06:13
1138
Jane Appel
Mazanti
6840
Oksbøl
Rullemarierne
0954
06:06:15
1139
Ghita
Dyrby
6710
Esbjerg
Rullemarierne
0956
06:06:19
1140
Andrea
Gynther-Sørensen
8270
Højbjerg
Team Voksentøserne
1560
06:06:23
1141
Tina
Olsen
8250
Egå
TinaOlsen
1609
06:06:40
1142
Mathilde Fjord
Svendsen
8543
Hornslet
Team MGB
1389
06:06:51
1143
Jeanette
Pedersen
8310
Tranbjerg J
Team sneglefart1
1489
06:06:53
1144
Kirsten
Bovbjerg
7700
Thisted
Vesløs Huse
1687
06:07:09
1145
Lisbeth
Søndergaard
8520
Lystruo
Team KBA-AUH
1360
06:07:13
1146
Kristina Loft
Pedersen
8600
Silkeborg
Kristina Loft Pedersen
0677
06:07:14
1147
Christin
Holm
8600
Silkeborg
Lindberg, Anno 1897
0725
06:07:16
1148
Eva
Worm
4100
Ringsted
Team MPO
1392
06:07:17
1149
Inga
Niebuhr
8600
Silkeborg
Silkepigerne
1010
06:07:24
1150
Susanne lenz
Eriksen
8300
Odder
Vigørdetsgu
1692
06:07:28
1151
lene
bøcker
8000
aarhus c
spurterne
1062
06:07:29
1152
Birgit
Jørgensen
8260
Viby J
Fruerne Pedersen
0429
06:07:34
1153
Charlotte
Østergaard
8260
Viby J
Fruerne Pedersen
0430
06:07:38
1154
Bente
Pedersen
8260
Viby J.
Fruerne Pedersen
0428
06:07:39
1155
Pia
Jørgensen
8382
Hinnerup
Salte Sild
0987
06:07:46
1156
Pernille
Hornum
8000
Århus C
Team Æd Mit Baghjul
1567
06:07:48
1157
Lone
Moldt
8541
Skødstrup
Salte Sild
0984
06:07:51
1158
Marianne
Serritslev
8310
Tranbjerg J
Salte Sild
0985
06:07:54
1159
Lene
Sørensen
8382
Hinnerup
Salte Sild
0983
06:07:55
1160
Marianne Bang
Østergaard
8340
Malling
Salte Sild
0986
06:07:56
1161
Pia
Larsen
8000
Aarhus C
Pia Larsen
0907
06:07:59
1162
Sanne
Bastholm
8600
Silkeborg
Silkepigerne
1011
06:08:09
1163
Bente
Lindstrøm
8000
Århus
Lindstrøm
0732
06:08:14
1164
Mathilde
Olsen
8000
Aarhus C
Mathilde Olsen
0780
06:08:18
1165
Bianca Zantiny
Petersen
7470
Karup
Team Zantiny
1566
06:08:28
1166
Maibritt
Schiøler
8330
Beder
Kb80
0626
06:09:29
1167
Solveig Aarup
Nielsen
8883
Gjern
Hjerteholdet
0542
06:09:56
1168
Lone
Nedergaard Jensen
8920
Randers NV
COWI Aarhus
0171
06:10:21
1169
Bente
Mosgaard
8220
Brabrand
Ninkas mor
0858
06:10:31
1170
Birgit
Kristensen
8200
Aarhus N
AGG
0020
06:10:34
1171
Annemarie
Backmann
8410
Rønde
country bikers
0168
06:10:41
1172
Lene Sloth
Jørgensen
8410
Rønde
lsj
0747
06:10:49
1173
Hanne
Kristensen
8230
Åbyhøj
Team Fit og Sund Risskov/Egå
1240
06:11:08
1174
Birthe
Nielsen
8230
Åbyhøj
Team Fit og Sund Risskov/Egå
1238
06:11:33
1175
Julia Tornbjerg
Mogensen
8100
Aarhus
Deloitte
0302
06:11:41
1176
Bananpindsvinet
– cyklenden superhelt
8210
Aarhus V
3fisk_faktura
0009
06:12:01
1177
mette
Jacobsen
8660
Skanderborg
mette jacobsen
0803
06:12:25
1178
Anne-Lise Sloth
Als
8260
Viby J
TEAM TRUNTE
1533
06:12:40
1179
Helene
Griepentrog
6100
Haderslev
Femmes de Fjelstrup
0385
06:12:41
1180
Kirsten
Marcussen
2500
Valby
Team MalKir
1383
06:12:44
1181
Thora Grønbæk
Ravn
6100
Haderslev
Femmes de Fjelstrup
0391
06:12:47
1182
Lise
Seidelin
8361
Hasselager
Seidelin
0993
06:13:23
1183
Anette visborg
Madsen
8660
Skanderborg
Visborg
1704
06:13:24
1184
Else
Lethenborg
5230
Odense M
Visborg
1705
06:13:31
1185
Christina Sønderskov
Olesen
7680
Thyborøn
TEAM CHEMINOVA
1196
06:13:34
1186
Lone
Præst
6000
Kolding
Lyshøj Q
0759
06:13:43
1187
Dorete
Sparrevohn
6000
Kolding
Lyshøj Q
0756
06:13:45
1188
Ulla
Mullis
8380
Trige
Lindberg, Anno 1897
0731
06:13:55
1189
Pia
Hargaard
8420
knebel
På vej hjem
0920
06:13:55
1190
Joan
Hargaard
7790
thyholm
På vej hjem
0919
06:14:01
1191
Inger
Brødsgaard
8330
Beder
Kb80
0624
06:14:30
1192
Lene
osterland
8000
århus
Kb80
0625
06:14:31
1193
Birthe
Lyhne
8700
Horsens
Metso
0797
06:14:50
1194
Charlotte
Mansouri
8990
Fårup
Team hygge
1335
06:15:55
1195
Anni
Kjeldahl
8300
Odder
Team hygge
1333
06:15:57
1196
Annette H.
Bruun
8850
Bjerringbro
Lindberg, Anno 1897
0724
06:16:10
1197
Dorte Birgitte
Jensen
8850
Bjerringbro
Lindberg, Anno 1897
0726
06:16:11
1198
Mette
Koustrup
8230
Viby J
Team Pretty Easy Glide
1426
06:16:51
1199
Line
Koustrup Kristensen
8680
Ry
Team Pretty Easy Glide
1425
06:16:53
1200
Metha
Bidstrup
9500
Hobro
tirsdagspigerne
1611
06:18:31
1201
Lone
Møjbæk
9510
Arden
Lone
0743
06:18:41
1202
Susanne
Aunsbjerg
9510
Arden
tirsdagspigerne
1613
06:18:43
1203
Mette
Hald
9610
Nørager
tirsdagspigerne
1612
06:18:45
1204
Ulla
Navntoft
9560
Hadsund
tirsdagspigerne
1614
06:18:45
1205
Kia Birkelund
Sveistrup
9500
Hobro
tirsdagspigerne
1610
06:18:48
1206
Wendy
Smits
8920
Randers
fusfri
1751
06:18:55
1207
Rikke
Egsgaard
6000
Kolding
Lyshøj Q
0761
06:20:15
1208
Liselotte
Jacobsen
5560
Aarup
Lyshøj Q
0758
06:20:18
1209
Katrine
Kragh
6000
Kolding
Lyshøjskolen
0763
06:20:20
1210
Dorthe
Holm-Nielsen
6000
Kolding
Lyshøj Q
0757
06:20:22
1211
Marianne
Ferguson
2820
Gentofte
Team Singleture
1472
06:20:27
1212
Trine
Pedersen
6000
Kolding
Lyshøj Q
0762
06:20:29
1213
Lisbeth
Steffensen
8700
Horsens
Metso
0801
06:20:31
1214
Lone
Villemoes
7000
Fredericia
Lyshøj Q
0760
06:20:35
1215
Dorthe
Heede
7500
Holstebro
De røde heste
0275
06:20:39
1216
Anne
Visholm
8600
silkeborg
De røde heste
0271
06:20:40
1217
Birte
Svendsen
7500
Holstebro
De røde heste
0274
06:20:44
1218
Astrid
Ejlersen
7500
Holstebro
De røde heste
0273
06:20:45
1219
Inger
Hartvigsen
7500
Holstebro
De røde heste
0277
06:20:46
1220
Helga
Jørgensen
7500
Holstebro
De røde heste
0276
06:20:48
1221
Annette
Krogh
7500
Holstebro
De røde heste
0272
06:20:49
1222
Kirsten
Villadsen
7500
Holstebro
Mejdal-Halgaard Motion
0789
06:20:51
1223
Gerda
Svendsen
8543
Hornslet
Team MGB
1387
06:20:52
1224
Janne
Vesterløkke
7500
Holstebro
De røde heste
0278
06:20:58
1225
Frida
Videbæk Andersen
8600
Silkeborg
Fraiserne
0405
06:22:15
1226
Solvej
Videbæk Andersen
8600
Silkeborg
Fraiserne
0407
06:22:20
1227
Marlene
Dalsgaard
3060
Espergærde
Team Singleture
1473
06:22:24
1228
Dorit
Mathisen
9550
Mariager
Guldteam
0483
06:22:39
1229
Berit
Otte
9500
Hobro
Guldteam
0482
06:22:41
1230
Lisbeth
Hermansen
8210
Århus V.
Team hygge
1341
06:22:44
1231
Helen
Sandal Simonsen
8940
randers sv
Team hygge
1337
06:22:45
1232
Gertrud
Andersen
8600
Silkeborg
Fraiserne
0406
06:22:51
1233
Dorte Appel
Olesen
6840
Oksbøl
Rullemarierne
0952
06:22:51
1234
Ninna
Appel Olesen
6840
Oksbøl
Rullemarierne
0958
06:22:54
1235
Rikke
Jensen
8220
Brabrand
Jernridderne2
0593
06:23:28
1236
margrethe
bogner
8320
mårslet
sit
1025
06:25:45
1237
Bente Makholm
Byskov
8381
Tilst
Team AT
1143
06:25:59
1238
Yolanda Beatriz
Barraza
8220
Brabrand
pampa
0882
06:26:13
1239
Jette
Kjær
9550
Mariager
VÍTO
1708
06:26:24
1240
Anne Marie
Pedersen
9550
Mariager
VÍTO
1707
06:26:26
1241
Annelise
Jørgensen
8260
Viby J.
MTM Motion
0838
06:26:28
1242
Majken
Dahl
8471
Sabro
Team MGB
1388
06:26:31
1243
Susanne
Madsen
7300
Jelling
Langkjærgaard
0706
06:27:37
1244
Ulla
Madsen
7323
Give
Langkjærgaard
0707
06:27:39
1245
Hanne W.
Svendsen
8680
Ry
Det flade dæk 2
0320
06:28:10
1246
Bente Stjernholm
Nielsen
8543
Hornslet
Team MGB
1386
06:28:11
1247
Dagmar
Pedersen
8680
Ry
Det flade dæk
0319
06:28:12
1248
Helle
Jensen
8600
Silkeborg
Desperate housewifes
0316
06:28:19
1249
lis
Sørensen
9330
Dronninglund
Desperate housewifes
0317
06:28:19
1250
Silvia Klokkerholm
Ulstrup
9760
Vrå
WUP
1727
06:29:29
1251
Tine
Tanderup
8000
Aarhus C
Tanderupperne
1104
06:29:55
1252
Birtemarie Korsgaard
Sørensen
6580
Vamdrup
birtemarie
0095
06:29:59
1253
Charlotte
Tanderup
8230
Åbyhøj
Tanderupperne
1102
06:29:59
1254
Anne Mette
Henriksen
6580
Vamdrup
Rumpenisserne
1758
06:30:03
1255
Marianne
Pedersen
8000
Aarhus
Jernridderne
0592
06:30:06
1256
Lene
Brandt
8464
Galten
ArosByg ApS
0046
06:30:55
1257
Anja
Stensdal
8250
Egå
ArosByg ApS
0043
06:30:57
1258
Lone Bylov
Funder
9500
Hobro
SIN & SPIN
1018
06:31:05
1259
Rikke Glerup Hangaard
Pedersen
9500
Hobro
SIN & SPIN
1020
06:31:10
1260
Connie
Tanderup
8220
Brabrand
Tanderupperne
1103
06:31:17
1261
Ulla
Halkjær
9500
Hobro
SIN & SPIN
1021
06:31:31
1262
Krista
Pedersen
9560
Hadsund
SIN & SPIN
1016
06:31:32
1263
Louise
Lunde Dinesen
8000
Aarhus
Turbosneglene
1649
06:31:34
1264
Ditte Nørtoft
Nielsen
8230
Åbyhøj
Solgården
1053
06:31:35
1265
Margit
Halkjær Kristensen
8981
Spentrup
SIN & SPIN
1019
06:31:37
1266
Pia Ege
Hansen
8520
Lystrup
Elevcity
0361
06:32:13
1267
Camilla Ege
Hansen
8520
Lystrup
Elevcity
0360
06:32:14
1268
Lotte
Vejsgaard
7500
Holstebro
Hyglisterne
0563
06:32:29
1269
Birgitte
Koch
7500
Holstebro
Hyglisterne
0560
06:32:30
1270
Lene Witting
Rabjerg
7500
Holstebro
Hyglisterne
0561
06:32:31
1271
Linda
Meilby
7500
Holstebro
Hyglisterne
0562
06:32:38
1272
Malene Rye
Sørensen
9640
Farsø
Team MalKir
1384
06:33:47
1273
Nelle K.
Thomsen
8000
Århus C
Thomsen Sisters
1604
06:34:38
1274
Else
Jacobsen
5500
Middelfart
Thomsen Sisters
1601
06:34:40
1275
Mie K.
Thomsen
8541
Skødstrup
Thomsen Sisters
1603
06:34:40
1276
Vivi
Thomsen
5500
Middelfart
Thomsen Sisters
1605
06:34:41
1277
Marianne
Brodersen
8500
Grenaa
Fit og Sund Grenå
0395
06:34:43
1278
Irene
Holst
8500
Grenå
Fit og Sund Grenå
0393
06:34:45
1279
Kirsten
Gylling
8444
Balle
Fit og Sund Grenå
0394
06:34:49
1280
Ellen
Thomassen
8700
Horsens
Good Luck
0467
06:35:11
1281
Kirsten
Henriksen
8700
Horsens
Hoptimisten
0554
06:35:11
1282
Trine
Skriver
8983
Gjerlev J
Tuller på tur
1648
06:35:22
1283
Line
Husby Frey
8930
Randers
Tuller på tur
1644
06:36:14
1284
Monika
Petersen
6340
Kruså
søstrene lagkage
1099
06:36:16
1285
Malene
Jakobsen
6372
Bylderup-bov
søstrene lagkage
1098
06:36:18
1286
Charlotte
Aggerholm
8300
Odder
Team Hjulben
1289
06:36:38
1287
Jonna
Pedersen
8783
Hornsyld
Cykeltøserne
0210
06:37:05
1288
Line
Olsen
7100
Vejle
Cykeltøserne
0212
06:37:05
1289
Mette Grønlund
Aaby
8300
Odder
Aaby
1743
06:37:14
1290
Lena
Holmstrup
8320
Mårslet
Plaztiktøzerne
0914
06:37:56
1291
Pernille
Veiss-Pedersen
9230
Svenstrup J
PernilleVP
0906
06:38:08
1292
Laila Kramer
Nielsen
9400
Nørresundby
Røntgen Aalborg
0980
06:38:11
1293
Jonna Borg
Kallehave
8300
Odder
MTM Motion
0840
06:38:51
1294
Gitte
Høgh
9620
Aalestrup
Fjordpigerne
0397
06:38:56
1295
Linda
Karsberg
8000
Aarhus C
Plaztiktøzerne
0915
06:39:02
1296
Ulla
Hald
8600
Silkeborg
Hald
0495
06:39:15
1297
Vibeke
Sørensen
8000
Aarhus C
wein
1720
06:39:26
1298
Anna
Østergaard
8000
Århus
Plaztiktøzerne
0912
06:39:30
1299
Marianne
Smith
5400
Bogense
wein
1719
06:39:31
1300
Anette F
Jensen
8270
Højbjerg
Stråleterapien
1064
06:39:38
1301
Ulla Winther
Sloth
9760
Vrå
WUP
1728
06:40:10
1302
Heidi
Prentow
9760
Vrå
WUP
1726
06:40:14
1303
Sidsel
Karsberg
5500
Middelfart
Team Benjamin
1160
06:40:16
1304
Tina
Schmidt Christensen
8240
Risskov
Mutti
0846
06:40:19
1305
Hanne
Jørgensen
8830
Tjele
Desperate housewifes
0315
06:40:22
1306
Lis
Sørensen
8783
Hornsyld
Cykeltøserne
0213
06:40:27
1307
Karen Bornemann
Kristensen
8783
Hornsyld
Cykeltøserne
0211
06:40:30
1308
Vibeke
Ley
8783
Hornsyld
Cykeltøserne
0217
06:40:30
1309
Christina
Flyvhom Tang
7500
Holstebro
Team Ursula
1540
06:40:40
1310
Christina
Würtz-Jensen
8200
Århus N
Team Ursula
1541
06:40:42
1311
Carin Luisa
Weibull
8230
Åbyhøj
Den slappe kæde
0305
06:40:55
1312
Birthe
Fynbo
8783
Hornsyld
Cykeltøserne
0209
06:41:29
1313
Hanne
Mikkelsen
8250
Egå
HaLo
0499
06:42:10
1314
Lone Rosenrn
Jakobsen
8250
Egå
HaLo
0500
06:42:10
1315
Pia
Kristensen
8920
Randers NV
Bagtroppen
0071
06:42:16
1316
Bente
Madsen
8220
Brabrand
Bagtroppen
0070
06:42:17
1317
Siv
Bojesen
9510
Arden
Fjordpigerne
0398
06:42:20
1318
Annette
Madsen
9500
Hobro
Fjord pigerne
0396
06:42:21
1319
Louise
Vandel
8000
Århus C
Skæring united
1044
06:42:39
1320
Helga
Helle Lauritzen
6660
Lintrup
Kongeå-sildene
0665
06:43:15
1321
Inger
Ubbesen
8250
Egå
rusen
0960
06:43:19
1322
Marianne Nykjær
Madsen
8530
Hjortshøj
rusen
0962
06:43:31
1323
Jytte
Pedersen
8240
Risskov
rusen
0961
06:43:32
1324
Conni
Rugaard
8520
Lystrup
rusen
0959
06:43:35
1325
Jette
Overgaard
9500
Hobro
SIN & SPIN
1015
06:43:37
1326
Bitten
Holmboe
8382
Hinnerup
Plaztiktøzerne
0913
06:44:21
1327
Jonna
Skøt
8700
Horsens
glad i låget
0453
06:45:04
1328
Birthe
Bach
8700
Horsens
glad i låget
0452
06:45:05
1329
Sonja
From
8700
Horsens
glad i låget
0454
06:45:07
1330
Aase
Hjaltason
8382
Hinnerup
tittierne
1617
06:45:17
1331
Birte
Solnæs
8600
Silkeborg
Team Solnæs
1497
06:45:18
1332
Lærke
Solnæs
8600
Silkeborg
Team Solnæs
1498
06:45:22
1333
Gitte
Lindgren
4200
Slagelse
tittierne
1616
06:45:39
1334
hanne
Salomonsen
8600
Silkeborg
den lille klinge
0304
06:46:24
1335
Hanna
Helbo
8660
Silkeborg
De Bedste Mål
0241
06:47:24
1336
Lene Lysemose
Hansen
8660
Skanderborg
De Bedste Mål
0244
06:47:25
1337
Anne Grete Rosvig
Pedersen
8660
Skanderborg
De Bedste Mål
0240
06:47:27
1338
Karin
Ibsen
8230
Åbyhøj
De Bedste Mål
0243
06:47:30
1339
Jette Hundahl
Mikkelsen
8600
Silkeborg
De Bedste Mål
0242
06:47:31
1340
Lise Dahl
Christensen
6100
Haderslev
Frihjul07
0415
06:47:40
1341
Hanne
Lindholst
8520
Lystrup
Merethe-Hanne
0794
06:47:46
1342
Merete
Gjerløv
8740
Brædstrup
Mehanne
0788
06:47:49
1343
Lone
Andersen
9500
Hobro
SIN & SPIN
1017
06:48:45
1344
Tina Nilsson
Nielsen
8382
hinnerup
Musse
0845
06:53:11
1345
Tove
Graversen
8240
Risskov
Elbækvej
0359
06:53:29
1346
Anne-Grethe
Lorenzen
8000
Århus C
Hjerteholdet
0518
06:53:34
1347
Kirsten Holm
Jensen
8983
Gjerlev
team svigerpap.
1503
06:53:58
1348
Lene Østergaard
Jensen
8940
Randers SV
team svigerpap.
1504
06:53:59
1349
Karin
Kracht
8230
Aabyhøj
DragonKweens
0345
06:54:56
1350
Marian
Kjærgaard
8520
Lystrup
Mannegitte
0773
06:55:15
1351
Gitte
Møller
9600
Aars
Mannegitte
0772
06:55:24
1352
Tina Skaarup
Olesen
8230
Åbyhøj
Den slappe kæde
0310
06:55:48
1353
Marianne Gilbert
Nielsen
8260
Viby J
Den slappe kæde
0309
06:55:49
1354
Gitte
Andersen
8210
Aarhus V
Den slappe kæde
0306
06:55:54
1355
Sofie Boe
Lystlund
8200
Aarhus N
Lystlunddøtrene
0765
06:56:54
1356
Lise Bach
Lystlund
8240
Risskov
Lystlunddøtrene
0764
06:56:55
1357
Jette
Jensen
8520
Lystrup
Stråleterapien
1074
06:57:57
1358
Kirsten
Hjortshøj
8200
Århus
DragonKweens
0346
06:58:36
1359
Ruth
Birnbaum
8220
Brabrand
DragonKweens
0349
06:58:40
1360
Mette
Geertsen
8200
Århus N
Team Brie
1177
06:59:23
1361
Minna
Sørensen
7250
Hejnsvig
Vikangennemføre
1695
06:59:25
1362
Sine Rauff
Schultz
8000
Aarhus C
Team Brie
1178
06:59:26
1363
Maria
Issakainen
9500
Hobro
Team Brie
1175
06:59:27
1364
Merete
Lund
8250
Egå
Team Fit og Sund Risskov/Egå
1249
06:59:29
1365
Karen Cornelia
Bjørling-Poulsen
2610
Rødovre
Team Fit og Sund Risskov/Egå
1245
06:59:31
1366
Susanne
Gross
8230
Åbyhøj
De sløve
0287
06:59:35
1367
Sanne
Lauridsen
8381
Tilst
De sløve
0288
06:59:36
1368
Dorte
Lundum
8464
Galten
De sløve
0286
06:59:40
1369
Michelle
Helgestad
8381
Tilst
Team hygge
1342
07:00:28
1370
Sofie
Rasch
8300
Odder
Theo Trampers
1599
07:01:01
1371
Gitte
Rasch
8410
Rønde
Theo Trampers
1598
07:01:06
1372
Frances
Blaikie
8000
Aarhus
Målet
0853
07:01:12
1373
Jette
Nørskou
5762
Vester Skerninge
JN
0598
07:01:25
1374
Ann
Christensen
8450
Hammel
Ann
0036
07:01:33
1375
Lotte Rognes
Zwicky
8000
Aarhus C
Den slappe kæde
0308
07:02:09
1376
Helle
Raahauge
8520
Lystrup
Solgården
1054
07:02:14
1377
Lone
Nitschke
8000
Aarhus C
Solgården
1055
07:02:17
1378
rikke
haarup
8653
them
The Haarup's
1591
07:02:27
1379
helle
haarup
8653
them
The Haarup's
1590
07:02:29
1380
helena
haarup
8653
them
The Haarup's
1589
07:02:30
1381
Grethe Roer
Pedersen
8500
Grenaa
DragonKweens
0344
07:02:34
1382
sonja
Schmidt
8500
Grenaa
DragonKweens
0350
07:02:35
1383
Ingelise
Andresen
8600
Silkeborg
Den slappe kæde
0307
07:02:44
1384
Mona Schønberg
Henriksen
6660
Lintrup
Kongeå-sildene
0670
07:02:48
1385
Henriette
Pagh
8781
Stenderup
litteraturgruppen
0738
07:02:51
1386
Henriette
Nørgaard
7620
Lemvig
TEAM CHEMINOVA
1204
07:02:54
1387
Birgitte
Schack
7500
Holstebro
TEAM CHEMINOVA
1195
07:02:56
1388
Karina
Toftgaard
8240
Risskov
GO-GO pigerne
0463
07:02:59
1389
Lisbeth
Eilenberger
8000
Aarhus C
GO-GO pigerne
0464
07:03:01
1390
Louise
Heller Øllegaard
8200
Aarhus N
GO-GO pigerne
0465
07:03:03
1391
Tine
Lautrup
8200
Aarhus N
GO-GO pigerne
0466
07:03:05
1392
Tove Duelund
Sørensen
6670
Holsted
Kongeå-sildene
0673
07:03:11
1393
Jenni M.
Møller
8500
Grenaa
OS'TO
0880
07:03:14
1394
Louise
Lorenzen
2650
Hvidovre
OS'TO
0881
07:03:16
1395
Laura Krogh
Jørgensen
8000
Aarhus C
Marguriterne
0775
07:03:54
1396
Birte Krogh
Jørgensen
9900
Frederikshavn
Marguriterne
0774
07:03:59
1397
Kristine H.
Seeberg
8000
Århus C.
kristine
0678
07:05:28
1398
Marianne
Christensen
8981
Spentrup
Rytteriet
0978
07:09:10
1399
Marie
Kolind Laustrup
8382
Hinnerup
DragonKweens
0348
07:09:30
1400
Helle
Gundersen
9610
nørager
mejlby pigerne
0792
07:09:32
1401
Anita
Støvring
9560
hadsund
mejlby pigerne
0790
07:09:33
1402
Hanne
Poulsen
9610
nøragerne
mejlby pigerne
0791
07:09:33
1403
Hanne-Dorthe
Bruhn
8240
Risskov
Hjerteholdet
0527
07:09:37
1404
Dorthe
Kolind
8500
Grenaa
DragonKweens
0342
07:09:38
1405
Britt
Morville
8000
Aarhus
Amigo
0030
07:09:59
1406
Anna
Seeberg
8000
Aarhus
Amigo
0029
07:10:02
1407
Marianne
Skov Krøtel
8210
Aarhus V.
Amigo
0031
07:10:05
1408
Inge
Susgaard
8300
odder
Lyset
0754
07:10:57
1409
majbrit
skovsgaard
8300
odder
Lyset
0755
07:11:03
1410
Henriette
Neerholt
5464
Brenderup
Hold HH
0550
07:11:05
1411
Helle
Lindequist
5591
Gelsted
Hold HH
0549
07:11:06
1412
herdis
sørensen
5491
blommenslyst
wein
1716
07:11:10
1413
Ella
Mogensen
8500
Grenaa
DragonKweens
0343
07:11:21
1414
Tina
Amstrup
6000
Varde
Team AMRI
1125
07:11:23
1415
Gitte
Schramm
2700
brønshøj
Team ATM-Consult
1148
07:11:32
1416
Inger
Nielsen
5492
Vissenbjerg
Team ATM-Consult
1149
07:11:34
1417
Lene
Guldbrandt
6000
Kolding
Team Guld
1272
07:13:16
1418
Ann-Marie
Guldbrandt
2100
København Ø
Team Guld
1271
07:13:17
1419
Nina
Kikkenborg Zachariassen
8740
Brædstrup
Sandjordsræserne
0990
07:13:35
1420
Gunhild
Bertram
8740
Brædstrup
Sandjordsræserne
0989
07:13:44
1421
solveig
nielsen
8210
århus v
Team rundt om knolden
1440
07:13:54
1422
inga
Bøtkjær
8660
Skanderborg
Team rundt om knolden
1439
07:13:56
1423
Louise
Juul-Nielsen
8210
Århus V
bagjuul
0069
07:14:44
1424
jytte
rasmussen
5000
odense c
wein
1717
07:15:40
1425
Liselotte
Riis
8700
Horsens
vanillekransene
1678
07:16:07
1426
Lena
Møller
8270
Højbjerg
Bryne
0127
07:16:14
1427
Hanne
Andreasen
8700
Horsens
vanillekransene
1675
07:16:36
1428
Lisbeth
Meier
8700
Horsens
vanillekransene
1677
07:16:39
1429
Hanne
Suhr
8700
Horsens
vanillekransene
1676
07:16:40
1430
joan
laursen
8462
harlev j
Joan
0599
07:17:40
1431
Lissi
Glisberg
8920
Randers NV
Tuller på tur
1645
07:18:31
1432
Jessie
Dalgaard
8270
Højbjerg
2 generationer
0007
07:18:45
1433
Regitze
Thomsen
6500
Vojens
2 generationer
0008
07:18:50
1434
Pauline Cecilie
Adolfen
8260
Viby J
Wegoforyou
1715
07:19:52
1435
Andrea Rosenberg
Lindequist
8530
Hjortshøj
Wegoforyou
1714
07:20:00
1436
gitte
nielsen
8930
randers nø
Rytteriet
0974
07:20:13
1437
Inge Lise
Frandsen
8981
spentrup
Rytteriet
0975
07:20:17
1438
Tinna
Højrup
8620
Kjellerup
Hjerteholdet
0543
07:20:35
1439
Marianne
Andersen
8783
Hornsyld
Cykeltøserne
0214
07:20:36
1440
Helle
Lorensen
8000
Århus C
Målet
0854
07:22:11
1441
heidi
christensen
8200
århus n
Team figtherwoman
1235
07:22:23
1442
Kirstine Helbo
Nørgaard
4470
Svebølle
De kvikke
0265
07:22:29
1443
Pia
Larsen
4470
Svebølle
De kvikke
0267
07:22:59
1444
Hanne
Nørgaard
4400
Kalundbog
De kvikke
0264
07:23:02
1445
Nina
Lock
8200
Aarhus N
Team not so fast
1400
07:23:02
1446
Kristina
Schjøtt
8850
Bjerringbro
Team not so fast
1398
07:23:12
1447
Margit
Hansen
7190
Billund
DragonKweens
0347
07:23:29
1448
Marianne
Hindkjær
8500
Grenå
cykelsildene
0201
07:26:30
1449
Lissi
Jensen
5560
Årup
Turbotøserne
1652
07:28:21
1450
Merete Lindholm
Nielsen
5560
Aarup
Singlebikeren
1023
07:28:25
1451
Karin
Assenholm
5610
Assens
Turbotøserne
1651
07:28:29
1452
Anni
Højrup
7190
Billund
DragonKweens
0339
07:30:06
1453
Pernille
Madsen
5471
Søndersø
MP Søndersø
0834
07:33:22
1454
Gurli
Svare
7800
Skive
Mors Tøser
0822
07:36:13
1455
Tove
Gudiksen
7800
Skive
Mors Tøser
0829
07:36:14
1456
Else
Holm
7800
Skive
Mors Tøser
0820
07:36:19
1457
Martha
Dyhrberg
7800
Skive
Mors Tøser
0827
07:36:24
1458
Rita
Stampe
7900
Nykøbing Mors
Mors Tøser
0828
07:36:26
1459
Lita
Houmann
7980
Vils
Mors Tøser
0826
07:36:28
1460
Karen
Olesen
7870
Roslev
Mors Tøser
0824
07:36:31
1461
Hanne
Nørgaard
7960
Karby
Mors Tøser
0823
07:36:32
1462
Lis
Bodilsen
7870
Roslev
Mors Tøser
0825
07:36:37
1463
Lone Moshage
Hansen
5471
Søndersø
Team LMH
1376
07:37:18
1464
Helene
Nordhild Rønning
2900
Hellerup
Tre generationer
1626
07:37:53
1465
Lisa
Rønning Boye-Møller
8700
Horsens
Tre generationer
1627
07:37:53
1466
Maiken
Steffensen
2830
Virum
Tre generationer
1628
07:37:56
1467
Anne
Rønning Boye-Møller
8700
Horsens
Tre generationer
1624
07:37:57
1468
Marianne
Rønning
2900
Hellerup
Tre generationer
1631
07:38:00
1469
Mette
Steffensen
2830
Virum
Tre generationer
1632
07:38:03
1470
Margrethe
Dantzer
5970
Ærøskøbing
Tre generationer
1629
07:38:07
1471
Dorte
Rønning
5750
Ringe
Tre generationer
1625
07:38:09
1472
Kirsten
Nielstrup
6623
Vorbasse
Cykelmyggene
0192
07:38:16
1473
Tina
Hytte Richardt
8950
Ørsted
Cykelmyggene
0195
07:42:21
1474
Jane
Ditmer
8600
Silkeborg
DITMER GIRLS
0325
07:43:13
1475
Trine
Møller
8600
Silkeborg
DITMER GIRLS
0326
07:43:14
1476
Vibeke
Hytte
8000
Århus C
Cykelmyggene
0196
07:43:17
1477
Grethe Skelbæk
Christiansen
8585
Glesborg
Cykelmyggene
0190
07:43:23
1478
Bente
Fisker
8960
Randers sø
Seje cykel sild
0996
07:44:59
1479
Lotta
Sandsgaard
8382
Hinnerup
Seje cykel sild
0997
07:45:06
1480
Bente Hytte
Rasmussen
8200
Århus N
Cykelmyggene
0189
07:48:42
1481
Kirstine
Rechendorff
8270
Højbjerg
Cykelmyggene
0193
07:48:46