GENNEMFØRTE DELTAGERE
Placering
Fornavn
Efternavn
Postnr.
By
Holdnavn
Startnr.
Tid
1
Annette
Quist
5580
Nørre Åby
Quist
0761
03:09:04
2
Tina
Sønnichsen
8260
Viby J
Kvinderdercykler
1302
03:09:35
3
Solveig
Skov
8543
Hornslet
HCM piger
0359
03:10:07
4
Lisbeth
Kjærsfeldt
8000
Århus
Kvinderdercykler3
0553
03:10:14
5
Berit
Bertelsen
8000
Aarhus C
Team TRX Aarhus
1197
03:12:32
6
Aida
Solhøj Hansen
8000
Aarhus C
Team TRX Aarhus
1196
03:12:36
7
Hanne
Lauritsen
9900
Frederikshavn
MTB Frederikshavn
0661
03:12:41
8
Marianne
Saugbjerg
8230
Åbyhøj
Kvinderdeercykler
0538
03:22:01
9
Bente Olivia
Lauridsen
8260
Viby J
Kvinderdercykler
0511
03:22:16
10
Ninna
Callesen
6240
Løgumkloster
Løgumkloster cykelklub
0607
03:22:42
11
Mette
Jacobsen
8541
Skødstrup
HCM piger
0358
03:23:17
12
Pia
Groot
8870
Langå
PiaGroot
0725
03:23:57
13
Mette
Thielke
8541
Skødstrup
Kvinderdercykler
0547
03:24:06
14
Sofie
Pedersen
8000
Aarhus C
Kvinderdercykler
0549
03:24:12
15
Stina
Almqvist
9550
Mariager
Team Greyhounds Mariager
1062
03:24:16
16
Anita
Paysen
6240
Løgumkloster
Løgumkloster cykelklub
0606
03:24:46
17
Mette Sørensen
Larsen
7100
Vejle
Vejle Cykel Motion
1348
03:24:52
18
Karina
Wadsager Bjørn
8530
Hjortshøj
seje tøser
0809
03:25:26
19
Lene
Thirup
8200
Aarhus N
Aarhus 1900 Tri Piger
1397
03:28:28
20
Helle
Sørensen
8300
Odder
Team Odder
1128
03:38:51
21
Merete
Lahn
8300
Odder
Frisør Merete Lahn
0314
03:39:05
22
Mette
Kolze Changizi
8600
Silkeborg
Team SolMet
1172
03:39:39
23
Anita
Søholm
8420
Knebel
CK - Djurs Damer
0135
03:41:14
24
Laila
Søholm
8700
Horsens
CK - Djurs Damer
0144
03:41:24
25
Mette
Bisper
8000
Aarhus C
Ayaan
0031
03:41:28
26
Maria
Winther
8270
Højbjerg
Kvinderdercykler
0545
03:41:35
27
Louise Winther
Kristiansen
8543
Hornslet
Stråleterapien
0873
03:41:42
28
Stine
Elkær Nielsen
8270
Højbjerg
kaffeklubben
0483
03:41:53
29
bodil
sørensen
8220
brabrand
team cyclingfreak
0991
03:42:23
30
Desiree
Laursen
8270
Højbjerg
DL
0265
03:42:27
31
Camilla
Lægsgaard
8800
Viborg
LOOP
0589
03:42:40
32
Pernille
Eskildsen
8800
Viborg
Hald Ege MTB
0350
03:42:49
33
Annette Hammer
jeppesen
8920
Randers nv
HAMMER
0352
03:42:55
34
Solveig
Pedersen
9240
Nibe
Team SolMet
1173
03:43:39
35
Majbritt
Andersen
8680
Ry
MH
1444
03:46:05
36
hanne
sørensen
8680
RY
HM
1438
03:46:08
37
Sine Konge
Jensen
8410
Rønde
CK - Djurs Damer
0148
03:47:55
38
Helle
Larsen
9220
Aalborg
Vcmhelle
1343
03:49:04
39
Hanne Aabo
Nørby
8700
Horsens
Nørby
0679
03:49:09
40
Susanne
Andersen
9210
Aalborg sø.
VCM
1341
03:49:14
41
Lone
Kjær
8382
Hinnerup
Team A-skålene
0941
03:51:31
42
Lene
Noes
8382
Hinnerup
Team A-skålene
0940
03:51:41
43
Hanne
Henriksen
8382
Hinnerup
Team A-skålene
0938
03:51:42
44
Helene
Røberg
8400
Ebeltoft
CK - Djurs Damer
0141
03:51:45
45
Anette
Tybirk
8382
Hinnerup
Team A-skålene
0937
03:51:58
46
Jeanette
Simonsen
8382
Hinnerup
Team A-skålene
0939
03:52:06
47
Anna Bystrup
Jacobsen
8000
Aarhus C
Aarhus 1900 Tri Piger
1396
03:52:07
48
Hanne
Nielsen
6261
Bredebro
Ballum-cykelmotion
0055
03:52:13
49
Rita
Brodersen
6261
Bredebro
Ballum-cykelmotion
0056
03:52:17
50
Sara
Janner Olesen
8000
Aarhus C
Aarhus 1900 Tri Piger
1462
03:52:19
51
Dorte
Beck
8000
Århus
Team Pedersen
1136
03:52:50
52
Louisa
Skovsen
8930
Randers NØ
Team Skovsen
1164
03:54:45
53
Karin
Jørgensen
8260
Viby
SGirls
0822
03:54:52
54
Winnie Mohr Have
Jensen
8000
Århus C
SGirls
0825
03:54:52
55
Christina Holst
Færch
8230
Åbyhøj
Team Flyvende Færch
1023
03:55:05
56
Maria
Berggren
8000
Aarhus C
Aarhus 1900 Tri Piger
1398
03:56:05
57
Lise
Brunø
9300
Sæby
MTB Frederikshavn
0662
03:57:03
58
Hanne Fibiger
Holmberg
9900
Frederikshavn
MTBFrederikshavn
0666
03:57:04
59
Dorte
Sølund Hansen
8000
Aarhus C
Kvinderdercykler
0363
03:57:10
60
Anne
Bech
8230
Åbyhøj
Kvinderdercykler
0540
03:57:21
61
Mette Foldgaard
Davidsen
2770
Kastrup
Team meka
1105
03:58:34
62
Anne-Mette
Abildgaard
8240
Risskov
Illums Bolighus Aarhus
0423
03:59:55
63
Trine
Ebdrup
8300
Odder
snapt
0845
04:00:07
64
Bettina
Knudsen
7100
Vejle
Team Mølri
1119
04:00:13
65
Pia
Geertsen
8300
Odder
Team-Odder
1247
04:00:17
66
Ann
Salling
9000
Aalborg C
Randers cykel motions damer
0771
04:00:23
67
Mona
Mikkelsen
8700
Horsens
Hatting IF Cykelklub
0357
04:01:27
68
Mette Østergård
Jensen
8700
Horsens
Hatting Cykelklub
0356
04:01:34
69
Henriette Wrang
Thomsen
8000
Aarhus C
Astral Biking
0030
04:01:51
70
Christa
Meilandt
6392
Bolderslev
Kvinderdeercykler
0537
04:05:38
71
Line
Meilandt
8220
Brabrand
Kvinderdeercykler
0539
04:05:48
72
Louise
Thomsen
8930
Randers NØ
Ruby-cycling.dk
0784
04:05:52
73
Henriette
Blichfeldt
8270
Højbjerg
Henriette B
1456
04:05:53
74
Marianne
Dupont
8930
Randers NØ
Ruby-cycling.dk
0785
04:05:57
75
Charlotte
Berner
8270
Højbjerg
Aarhus 1900 Tri
1395
04:06:01
76
Lillian
Højer Nielsen
7400
Herning
Kamstrup
0491
04:06:56
77
Birgitte
Rom
7400
Herning
Kamstrup
0490
04:07:06
78
Lene
Tambjerg
5580
Nørre Åby
Nørre Åby Cykelklub
0680
04:07:11
79
Ulrikke Hanberg
Jensen
8000
Århus
Ulrikke1
1320
04:07:19
80
Bente
Bregendahl
8700
Horsens
Team Fit og Sund
1014
04:07:21
81
Sarah
Bregendahl
8000
Aarhus
Team Fit og Sund
1020
04:07:29
82
Ann
Bischoff
8270
Højbjerg
OPA`s seje piger
0690
04:07:31
83
Lene
Lange
8700
Horsens
Team Fit og Sund
1017
04:07:33
84
Jeannette
Jalving
7120
Vejle
Vejle Cykel Motion
1346
04:07:43
85
Malene
Kristensen
8000
Århus
JOCK
0466
04:07:45
86
Doris
Kristensen
6500
Vojens
JOCK
0464
04:07:48
87
Lone Tørnes
Andersen
7120
Vejle Øst
Vejle Cykel Motion
1347
04:07:48
88
Birthe
Jakobsen
9400
Nørresundby
VCM
1337
04:08:00
89
Annette
Jensen
7130
Juelsminde
Team Glud
1050
04:08:47
90
Betina
Juliussen
8700
Horsens
Team Glud
1051
04:08:52
91
Helle
Pedersen
8700
Horsens
Team Glud
1054
04:08:55
92
Conny
Knudsen
7130
Juelsminde
Team Glud
1052
04:08:57
93
Fie
Pedersen
8700
Horsens
Team Glud
1053
04:09:08
94
Trine
Kofoed
8900
Randers
Trine
1306
04:10:20
95
Anne
Rosborg
8000
Aarhus C
COWI tøser
0153
04:10:32
96
lone
brandtoft
8660
Skanderborg
batbalance
0057
04:11:06
97
Lissie
Fuhlendorff
8200
Århus N
Ride a bike
0775
04:11:42
98
Diana
Tvede-Jensen
8920
Randers NV
Randers cykelmotions damer
0772
04:12:04
99
Ina
Nielsen
8920
Randers nv
Randers cykel motion
0770
04:12:09
100
Anne Bilø
Hansen
8000
Aarhus C
Team Aarhus-Sydbank
1238
04:12:15
101
Laura Marie
Laura Marie Poulsen
8000
Århus C
Team Aarhus-Sydbank
1240
04:12:19
102
Lisbeth
Schjødt Rasmussen
8240
Risskov
Team Aarhus-Sydbank
1241
04:12:23
103
Anita
Birkwald
8000
Aarhus C
Team Aarhus-Sydbank
1237
04:12:24
104
Nina
Schriver
8270
Højbjerg
Team Aarhus-Sydbank
1243
04:12:27
105
Anne Damgaard
Asmussen
8270
Højbjerg
Team Aarhus-Sydbank
1239
04:12:31
106
Marianne
Holmark
8250
Egå
Team Aarhus-Sydbank
1242
04:12:31
107
Rikke
Rørmose
6823
Ansager
Papugatøserne
0716
04:12:40
108
Nina
Mortensen
6950
Ringkøbing
Kloster CC
1437
04:12:50
109
Charlotte
Venshøj
8240
Højbjerg
OPA`s seje piger
0691
04:14:21
110
Susanne
Beck
8310
Tranbjerg J
Aarhus 1900 Triathlon
1400
04:14:34
111
Lene
Toft
6710
Esbjerg V
Rugbrødsklubben
0788
04:14:35
112
Berit
Saugbjerg
8800
Viborg
Nordbyen
1439
04:14:44
113
Lis
Bülow Christensen
8000
Aarhus C
Team Egons
1454
04:14:45
114
Elisabeth
Westergaard
8800
Viborg
Det lille cykelhold Viborg
1445
04:14:52
115
Rikke
Bülow Mindegaard
8000
Aarhus C
Team Egons
1453
04:15:05
116
Betina Reinhold
Hansen
8362
Hørning
Hørning Ude-Motion
0401
04:16:09
117
Ingelise
Baggersgaard
8362
Hørning
Hørning Ude-Motion
0404
04:16:11
118
Tine
Tine Wendelboe
6440
Augustenborg
Hørning Ude-Motion
0409
04:16:19
119
Louise
Miskow
8700
Horsens
Miskow
0640
04:16:43
120
Karin
Laursen
8362
Hørning
Ude- motion
1317
04:17:01
121
Tina
Jensen
8362
Hørning
Hørning Ude-Motion
0408
04:17:14
122
Helle Holme
Vorup
8543
Hornslet
Team Fit & Sund
1010
04:17:16
123
Lene
foss
8362
Hørning
Ude- motion
1318
04:17:25
124
Dorte
Christensen
8362
Hørning
Hørning Ude-Motion
0402
04:17:26
125
Lene
Corneliussen
8410
Rønde
KALOE Bikefever Racing Team
0488
04:18:24
126
Rikke
Kristiansen
8410
Rønde
KALOE Bikefever Racing Team
0489
04:18:35
127
Marianne
Greve
5270
Odense N
Greven
0345
04:19:31
128
Íris Brynja
Pétursdóttir
8464
Galten
Ice-Ladies
0414
04:19:32
129
Berglind
Knútsdóttir
6400
Soenderborg
Ice-Ladies
0413
04:19:35
130
Hanne Lund
Jensen
6560
Sommersted
Bedst i medvind
0065
04:19:40
131
Susanne
Kristensen
7130
Juelsminde
Skovbechgård
0843
04:19:46
132
Marina
Bakmand Jensen
8420
Knebel
MBJ
0627
04:19:48
133
helene
munch-madsen
8420
knebel
helene
0362
04:19:50
134
Lene
Rytter
8000
Aarhus C
Kvinderdercykler
0543
04:19:51
135
Gitte
Paaske
6560
Sommersted
Bedst i medvind
0063
04:19:52
136
Britta
Boje
6580
Vamdrup
Bedst i medvind
0062
04:19:57
137
Dorte
Aaen
8462
Harlev
Tour de Kronen
1298
04:20:16
138
Hanne Hoffmann
Rosenberg
8653
Them
Rosenknop
0779
04:20:34
139
Kersti
Brauner
8600
Silkeborg
tøser
1315
04:20:36
140
Louise Vang
Christensen
8200
aarhus n
Team Vang
1208
04:20:37
141
Tine
Windfeld
8410
Rønde
Windfeld
1389
04:20:39
142
Cathrine Dahlmann
Brandt
6000
Kolding
KBC
0507
04:20:43
143
Lone Jager
Lindquist
8410
Rønde
Bølle1
0129
04:20:44
144
Ebba
Bech
8600
Silkeborg
antik cykel
0025
04:20:50
145
Sussie
Bager
8410
Rønde
Bølle1
0130
04:20:55
146
Tina
Høll
7000
Fredericia
TH-Regnskab
1272
04:20:56
147
Gitte Herdin
Andersen
8500
Grenaa
Grenaa Cykle Club
0342
04:20:57
148
karen
kaalby
8250
egå
kaalby
0556
04:21:00
149
Anna-lise
Mortensen
8260
Viby J
Lise
0581
04:23:18
150
Nina
Bjerregaard
8200
Aarhus N
Dansk Supermarked Group
0197
04:23:57
151
Heidi Schade
Winkler
6862
Tistrup
Team twin
1204
04:24:05
152
Tina Møller
Nielsen
8000
Århus C
Tour de family
1297
04:24:07
153
Mona
Hjarsø
8585
Glesborg
CK - Djurs Damer
0145
04:24:11
154
Helle Studsgaard
Døssing
6862
Tistrup
Team twin
1205
04:24:11
155
mette als
nielsen
8560
kolind
ck-djurs damer
0150
04:24:12
156
Jette M.
Jensen
8560
Kolind
CK - Djurs Damer
0143
04:24:17
157
Ellen
Jensen
8550
Ryomgård
CK - Djurs Damer
0139
04:24:19
158
Gurli
Helbo
8550
Ryomgård
CK - Djurs Damer
0140
04:24:22
159
Lisbeth
Nygaard
8320
Mårslet
Q-MCM Mårslet cykelmotion
0759
04:24:28
160
Birthe
Bogner
8355
Solbjerg
Team Virring16
1226
04:24:32
161
Ulla
Kristensen
8200
8200 Aarhus N
UBK
1316
04:24:33
162
Bente Momme
Larsen
8560
Kolind
CK - Djurs Damer
0136
04:24:36
163
Cecilie
Bach-Holck
8000
Aarhus C
QMCM
0551
04:24:37
164
Mette
Fallesen
6100
Haderslev
Team Mojn Ladies
1109
04:24:40
165
Rikke
Holm
8230
Åbyhøj
De rustne kæder
0216
04:24:44
166
Anita
Ahrenkiel
8381
Tilst
Team Mojn Ladies
1107
04:24:45
167
Anna Louise
Olesen
8000
Århus
RIO og ALO på tur
0777
04:24:50
168
Anette
Søgaard
6100
Haderslev
Team Mojn Ladies
1106
04:24:54
169
Anja
Egebæk
7400
Herning
Team Rationel
1142
04:25:03
170
Birthe
Thomson
6560
Sommersted
Bedst i medvind
1442
04:25:03
171
Rita
Larsen
6560
Sommersted
Bedst i medvind
0069
04:25:06
172
Lise Jensen
Andersen
8200
Aarhus N
Corridore
0152
04:25:10
173
Dorte
Jørgensen
8660
Skanderborg
Corridore
0151
04:25:13
174
Linda
Jøhnke
8330
Beder
Jøhnke
0474
04:25:44
175
inga
holm
8320
mårslet
giant
0326
04:25:54
176
Mette
Feldfoss
6580
Vamdrup
Feldfoss
0297
04:26:08
177
Mette
Graversgaard
8800
Viborg
Team Runners
1146
04:26:09
178
Lotte Beck
König
8462
Harlev J
Tour de Kronen
1299
04:26:13
179
Ulla
Nygaard
8000
Århus C
ULLA
1319
04:26:16
180
Inge
Fryland
8240
Risskov
Kvinderdercykler
0541
04:26:19
181
Louise Rossau
Larsen
8000
Aarhus C
Kvinderdercykler
0544
04:26:19
182
Mette
Børgesen
8220
Brabrand
Kvinderdercykler
0546
04:26:26
183
Anni
Leegaard
6630
Rødding
Bedst i med vind
0061
04:26:31
184
Lisbeth
Brøndum
5000
Odense C
Træstammen fra Torrild
1310
04:26:33
185
Helle
Jepsen
6630
Rødding
Bedst i medvind
0066
04:26:37
186
lene
gaaei
8220
brabrand
team g
1042
04:26:38
187
Ritta
Thomadsen
8870
Langå
Thomadsen
1271
04:26:42
188
Kirstine
Svenningsen
6000
Kolding
Team Foden
1026
04:26:54
189
Gitte Lund
Bæk
8600
Silkeborg
så'n og så'n
0918
04:26:59
190
Lene
Hansen
8270
Højbjerg
De Flyvende Forstadsfruer.
0210
04:27:10
191
Mette Marie
Weinrich
8270
Højbjerg
De Flyvende Forstadsfruer.
0211
04:27:12
192
Charlotte
Faurholt
8543
Hornslet
Team Slow Riders
1165
04:27:13
193
Zitta
Nygaard
8680
Ry
zitta
1393
04:27:15
194
Joan
Villadsen
8270
Højbjerg
De Flyvende Forstadsfruer.
0208
04:27:21
195
Anne
Holle Thomsen
8270
Højbjerg
De Flyvende Forstadsfruer.
0205
04:27:23
196
Helle
Møller
8270
Højbjerg
De Flyvende Forstadsfruer.
0206
04:27:25
197
Bente
Staub
6100
Haderslev
Susdal
0899
04:27:28
198
Gitte
Tolstrup Østergaard
8250
Egå
Team Fit & Sund
1009
04:28:31
199
Lise
Drescher
8240
Risskov
Jammerquinder
0455
04:28:42
200
Jonna
Nielsen
6000
Kolding
KBC
1433
04:29:18
201
Birgitte Smidt
Christensen
6000
Kolding
KBC
0506
04:29:19
202
Hanne
Henneberg
6091
Bjert
KBC
0509
04:29:25
203
Lone
Rosenfeldt Johansen
8620
Viby J
OPA`s seje piger
0695
04:29:25
204
Aase
Miskow
8700
Horsens
Miskow
0641
04:30:23
205
Vita
Simonsen
8471
Sabro
Vita
1377
04:30:26
206
Gitte
Rygaard
8500
Grenaa
Rygaard
0795
04:30:30
207
Solvej
Jespersen
8000
Aarhus C
Aarhus MTB
1401
04:31:08
208
Kristina
Borrits-Jørgensen
8240
Risskov
Illums Bolighus Aarhus
0432
04:31:33
209
Charlotte
Dupont
7100
Vejle
Skibet Chicks
0838
04:32:59
210
Annette Boe
Kirkegaard
7100
Vejle
Skibet Chicks
0837
04:33:01
211
Gunhild Brinch
Lihn
7100
Vejle
Skibet Chicks
0839
04:33:03
212
Kari
Overhalden
7100
Vejle
Skibet Chicks
0840
04:33:07
213
Majken
Vigh-Larsen
8270
Højbjerg
Illums Bolighus Aarhus
0433
04:33:16
214
susanne
jensen
7500
holstebro
Den seje
0244
04:33:21
215
Gitte
Hoberg Larsen
8240
Risskov
Team Korshøjen
1095
04:33:23
216
Dorthe
Kjærgaard
8240
Risskov
Illums Bolighus Aarhus
0428
04:33:33
217
Frida
Dal
8830
Tjele
Team Nurse
1126
04:33:44
218
Mette
Frandsen
8981
Spentrup
Team Nurse
1127
04:33:46
219
Anne Aarup
Mikkelsen
9560
Hadsund
JOTDT Himmerland
0468
04:33:52
220
Gitte
Blindbæk
8920
Randers NV
JOTDT
0467
04:33:54
221
Lis blond
Povlsen
8410
Rønde
Q turtels
0758
04:34:06
222
Bodil lind
Andersen
8520
Lystrup
Q turtels
0757
04:34:07
223
Lene Chetan
Jensen
8000
Aarhus
Kvinde du kvinde
0534
04:34:13
224
karin
Brændstrup
8220
Brabrand
Q-Turtels2
0760
04:34:13
225
Sonja
Holm Larsen
8270
Højbjerg
Sonja
0852
04:34:17
226
Lisa
Skovboe
8660
Skanderborg
cykelmyggene
0166
04:34:56
227
Annette
Holm
8250
Egå
cykelmyggene
0165
04:34:57
228
alice
sørensen
8732
Hovedgård
cykelmyggene
0164
04:34:59
229
Margrethe
Woller
8260
Viby J
cykelmyggene
0167
04:35:07
230
Mette
Johnsen
7100
Vejle
Opgang 155+
0699
04:35:10
231
Tine
Gamborg
8450
Hammel
Opgang 155+
0700
04:35:15
232
Kirsten
Johansen
7323
Give
Give Cykelklub
0337
04:35:17
233
Lise
Damgaard
8240
risskov
Team NiKiLi
1124
04:35:34
234
Kirsten
Damgaard
7400
Herning
Team NiKiLi
1123
04:35:36
235
Hanne
Bork
7323
Give
Give Cykelklub
0335
04:35:38
236
Janie
Petersen
8732
Hovedgård
Team Stope
1179
04:35:51
237
Anne
Windfeld
8850
Bjerringbro
Lindberg, Anno 1897
0574
04:35:53
238
Else Lynggaard
Olesen
7800
Skive
Skive AM
0842
04:36:37
239
Annemette
Asferg
8240
Risskov
Team Korshøjen
1094
04:36:45
240
Trille
Boie
8400
Ebeltoft
Trillepigen
1305
04:36:55
241
Gitte Hastrup
Lyngsø
9550
Mariager
Hastrup
0355
04:37:22
242
Karen
Clausen
8260
Viby J
d e r u d a d
0195
04:37:23
243
Dorte
Bille
7400
Herning
Team Bille
0963
04:37:31
244
Helle Christine
Kildegård
4400
Kalundborg
Helles hold
0364
04:37:37
245
Jette
Schouborg
8362
Hørning
Hørning Ude-Motion
0405
04:37:42
246
Henriette
Andersen
8362
Hørning
Hørning Ude-Motion
0403
04:37:44
247
Jette Seiling
Christensen
8362
Hørning
Hørning Ude-Motion
0406
04:38:04
248
Pia
With Tryk Christensen
8471
Sabro
Team Tryk
1199
04:38:18
249
Anna
Tryk
6500
Vojens
Team Tryk
1198
04:38:22
250
Dorthe Bækhøj
Engmark
7950
Erslev
MCK Power Gilrs
0629
04:38:25
251
Anni
Kristensen
7950
Erslev
MCK Power Gilrs
0628
04:38:26
252
Helle
Tryggedsson
8230
Åbyhøj
x-rynker
1458
04:39:48
253
Malene
Jensen
8000
Århus C.
X - rynkerne
1457
04:39:53
254
Pernille
Sørensen
8410
Rønde
CK - Djurs Damer
0146
04:39:55
255
Lone Kolding
Kristensen
6800
Varde
Team Vardepigerne
1213
04:40:26
256
Anni
Villefrance
8230
Åbyhøj
LINDBERG Aktiv
0568
04:40:35
257
Sine
Jæger
8530
Hjortshøj
Sines Tour IV
0834
04:41:16
258
Dorte
Stribolt
8260
Viby J
Stråleterapien
0868
04:43:33
259
Lotte
Juhlin
8362
Hørning
Stråleterapien
0872
04:43:35
260
Sif
Drachmann Thomsen
9400
Nørresundby
TRN 2016
1308
04:43:39
261
Betina
Smedegaard
6710
Esbjerg
Drachmann
0268
04:43:51
262
Karen
Hove
8464
Galten
Hove
0386
04:44:39
263
Bente Thing
Holm
8464
Galten
Thing
1269
04:44:41
264
Kirsten
Lystlund
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1074
04:44:57
265
Malgorzata
Pawlowicz
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1079
04:44:59
266
Mette Wraagaard
Ingstrup
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1083
04:45:13
267
Carolin
Flint
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1067
04:45:15
268
Hanne
Jensen
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1072
04:45:16
269
Berit Bøje
Andersen
8850
Bjerringbro
Bjerringbro Pigerne
0081
04:45:18
270
Malene
Mørkholt
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1078
04:45:22
271
Mette
Christensen
8300
Odder
ka´godt
0476
04:45:26
272
Susanne
Andersen
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1086
04:45:28
273
Hanne
Laursen
9870
Sindal
Team Hjørring Q
1073
04:45:33
274
Mette
Lundberg
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1082
04:45:36
275
Dina
Mikkelsen
8270
Højbjerg
Dinamik
0262
04:46:23
276
Inge Lis
Bækgaard
8800
viborg
Piger i gear
0738
04:47:05
277
Bodil Vitting
Petersen
8800
Viborg
Piger i gear
0729
04:47:11
278
Charlotte Højrup
Hansen
9220
Aalborg Øst
TeamØst
1253
04:47:13
279
Britt Kirkegård
Nielsen
8800
Viborg
Piger i gear
0731
04:47:14
280
Lene
Fischlein
6040
Egtved
We Can Do It
1380
04:47:18
281
Kirsten Balsen
Boisen
6070
Christiansfeld
We Can Do It!
1381
04:47:26
282
Marie Kristine
Steen
8240
Risskov
Steen
0863
04:47:27
283
Mette Gøgsig
Steen
9800
Hjørring
Steen
0864
04:47:30
284
Hrönn
Bliesmann
8200
Aarhus N
TBC
0927
04:48:12
285
Karin Winkler
Hansen
6818
Årre
Pigerne fra Vest
0743
04:48:35
286
Jette
Schlüter Persson
2800
Kgs. Lyngby
Fuld fart frem
0319
04:48:36
287
Heidi
Olesen
8382
Hinnerup
TEAM SØFTEN
1183
04:48:45
288
Rikke
Brahe
8382
Hinnerup
TEAM SØFTEN
1184
04:48:45
289
Laila
Bonde
8200
Århus N
Team Bonde
0967
04:48:53
290
Bodil
Skorstengaard
8382
Hinnerup
TEAM SØFTEN
1182
04:48:53
291
Heidi
Waldemar
8680
Ry
Det dårlige selskab.
0256
04:49:03
292
Dorthe
Thousgaard
8680
ry
Det dårlige selskab.
0255
04:49:08
293
Maibritt
Andersen
5580
Nørre Aaby
Nørre Aaby cykelklub
0682
04:49:08
294
Jeanne
Vinther
5580
Nørre Aaby
Nørre Aaby cykelklub
0681
04:49:15
295
Pia
Konradsen
5580
Nørre Aaby
Nørre Aaby cykelklub
0683
04:49:15
296
Stine Bräuner
Nielsen
8000
Aarhus C
Fartipedalerne
0296
04:49:26
297
Bente
Sørensen
6800
Varde
Pigerne fra Vest
0742
04:49:56
298
Anne
Krøjer
9220
Aalborg
Anne
0022
04:50:18
299
Maiken
Maretti
8800
Viborg
Sundhedsplejen Viborg
0891
04:50:26
300
Eva Bruun
Kjærsgaard
8960
Randers
Stråleterapien
0869
04:50:27
301
Birgitte
Sørensen
8800
Viborg
Sundhedsplejen Viborg
0880
04:50:42
302
Heidi
Sørensen
7680
Thyborøn
Team Cheminova
0981
04:50:53
303
lisa
mollerup nielsen
7680
thyborøn
Team Cheminova
0983
04:50:58
304
Lone
Hørup
6715
Esbjerg N
Team Tulle
1203
04:51:03
305
Henni
Sørensen
6710
Esbjerg V
Team Tulle
1200
04:51:05
306
Jette
Lind
6700
Esbjerg
Team Tulle
1202
04:51:09
307
Dorte Juul
Pedersen
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1070
04:51:11
308
Kitty
Jeppesen
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1076
04:51:20
309
Inge
Hansen
4220
Korsør
korsør
0531
04:51:23
310
Charlotte Anais
Hansen
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1068
04:51:29
311
Lone Krogh
Andersen
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1077
04:51:29
312
Birgit
Stensbak
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1066
04:51:33
313
Irene
Rasmussen
4200
Slagelse
Aktiv Natur Velvære
0016
04:51:36
314
Birgitte
Mark
9000
Aalborg
VCM
1336
04:51:45
315
Anne-Mette
Bundgaard
9280
Storvorde
VCM
1334
04:51:49
316
Bertheline
Pedersen
9000
Aalborg
VCM
1335
04:51:49
317
Ahn Louise
Larsen
3460
Birkerød
+
0002
04:51:54
318
Gry
Drewsen
8751
Gedved
Fitness tøserne
0304
04:51:55
319
Hanne
Thomasen
8700
Horsens
Fitness tøserne
0305
04:52:00
320
Hanne
Bak-Mikkelsen
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1071
04:52:02
321
Rita
Stagsted
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1084
04:52:02
322
Charlotte
Bottke
8660
Skanderborg
Racing Girls
0765
04:52:09
323
Eva
Johnsen
5200
Odense V
De Stædige
0228
04:52:15
324
Susanne Simoni
Hedegård
8660
Skanderborg
Racing Girls
0769
04:52:20
325
Lone
Jensen
8660
Skanderborg
De Stædige
0229
04:52:23
326
Annette Blak
Rasmussen
8660
Skanderborg
Racing Girls
0763
04:52:24
327
Lene Bach
Larsen
8250
Egå
Ruby-cycling.dk
0783
04:52:29
328
Connie Pasgaard
Mikkelsen
8340
Malling
BMI Motion
0116
04:52:37
329
Lisbeth
Kjeldgaard
8800
Viborg
Sundhedsplejen Viborg
0887
04:52:49
330
Nicholine
Schneider Sørensen
8310
Tranbjerg
TEAM DANSEUSE
0997
04:53:10
331
Janni
Nørmølle-Hansen
8361
Hasselager
TEAM DANSEUSE
0995
04:53:12
332
Ellen
Nielsen
6240
Løgumkloster
De tumpe
0235
04:53:32
333
Marianne
Port
6240
Løgumkloster
De tumpe
0236
04:53:34
334
Marianne
Hartvigsen
8240
Risskov
Illums Bolighus Aarhus
0435
04:53:48
335
Mette
Knudsen
8850
Bjerringbro
Mette vuns
0638
04:53:58
336
Britt
Ljungström
8600
Silkeborg
Jammerquinder
0452
04:54:41
337
Helle Senika
Christensen
8850
Bjerringbro
senika
0820
04:55:09
338
Helle
Pedersen
8850
Bjerringbro
Bjerringbro Pigerne
0096
04:55:31
339
Heidi
Klint
8850
Bjerringbro
Bjerringbro Pigerne
0092
04:55:37
340
Anne-Mette
Mortensen
8850
Bjerringbro
Bjerringbro Pigerne
0080
04:55:38
341
Marianne
Glargaard
8850
Bjerringbro
Bjerringbro Pigerne
0107
04:55:42
342
Malene
Rhode Carstensen
8270
Højbjerg
Lykkeridderne
0601
04:55:42
343
Helle
Bach
8850
Bjerringbro
Bjerringbro Pigerne
0094
04:55:45
344
Anni
Povlsen
6051
Almind
Team dagen derpå
0992
04:55:46
345
Stine
Lykke Carstensen
8270
Højbjerg
Lykkeridderne
0602
04:55:47
346
Anja
Riishede
6051
Almind
Team Riishede
1144
04:55:59
347
Karin
Lykke Iversen
6800
Varde
Lykkeridderne
0600
04:56:01
348
Rikkelee
Christoffersen
6040
Egtved
Team egtved
1004
04:56:02
349
Anita
Thomsen
6040
egtved
Team egtved
1003
04:56:06
350
Connie
Nielsen
7140
Stouby
DC Cycling
0198
04:56:07
351
Sarah
Lange
8320
Mårslet
Team S
1149
04:56:14
352
Bettina
Glargaard
8850
Bjerringbro
Bjerringbro Pigerne
0082
04:57:51
353
Lotte
Holm
8850
Bjerringbro
Bjerringbro Pigerne
0105
04:57:52
354
Jane
Kræmer
8260
Viby J
MIR
0639
04:58:34
355
Anita
Jacobsen
8250
Egå
Tryg
1309
04:58:41
356
Marit Nyholm
Nielsen
8240
Risskov
Optimist Pigerne
0705
04:58:50
357
Mariann Mølgaard
Jensen
8240
Risskov
Optimist Pigerne
0704
04:58:51
358
Lena
Buus
8270
Højbjerg
De Flyvende Forstadsfruer.
0209
04:58:53
359
Charlotte
Wadsager
8464
Galten
BKI Foods A/S
0113
04:59:11
360
Kirstine
Svejstrup
8000
Århus C
Seje Sveje
0806
04:59:37
361
Lone
Svejstrup
8600
Silkeborg
Seje Sveje
0807
04:59:46
362
Mette
Svendsen
9293
Kongerslev
Team Rynkeby Nordjylland 2015
1147
05:00:34
363
Rikke
Hamann Alletorp
9440
Aabybro
Team Rynkeby Nordjylland 2015
1148
05:00:39
364
Kirsten
Bruun
8330
Beder
BMI Motion
0117
05:00:42
365
Heidi Isabella
Vase
7100
Vejle
Vejle Cykel Motion
1345
05:00:47
366
Mette
Jeppesen
8800
Viborg
Jeppesen
0461
05:00:53
367
Karin
Jepsen
6580
Vamdrup
Bedst i medvind
0067
05:02:00
368
Vera
Schweer
8250
Egå
JENSEN CYKLER
0460
05:02:09
369
Lone
Haugaard
8382
Hinnerup
JENSEN CYKLER
0459
05:02:11
370
Lene Lykke
Toftdahl
8382
Hinnerup
JENSEN CYKLER
0458
05:02:13
371
Anette
Berg
8300
Odder
På'n igen
0756
05:02:25
372
Anette
Steffensen
8300
Odder
Fr.hald pigerne
0309
05:03:02
373
Karina
Dalgaard Jensen
8250
Egå
Du-ka-godt
0284
05:03:15
374
Mariann Mors
Mikkelsen
8230
Åbyhøj
Tousvej Mortion
1303
05:03:59
375
Inge M.
Andersen
5250
Odense
Søstrene K
0914
05:04:16
376
Sanne
Birch
7000
Fredericia
TEAM NCG
1122
05:04:21
377
Annette
Gynthersen
5500
Middelfart
TEAM NCG
1120
05:04:25
378
Mette
Overgaard
8230
Åbyhøj
Team ArosByg ApS
0932
05:05:02
379
Anna Wowk
Vestergaard
8230
åbyhøj
Team ArosByg ApS
0933
05:05:05
380
Jenny
Friis
8210
Aarhus V
Team ArosByg ApS
0935
05:05:23
381
Ane
Panduro Thrane
5683
Haarby
hyggetur
0387
05:05:38
382
Trine
Thorsen
2800
Kgs. Lyngby
hyggetur
0388
05:05:50
383
Susanne Guldborg
Jacobsen
8620
Kjellerup
Team Møllevang
1118
05:06:06
384
Annette Kirkegaard
Nielsen
8260
Brabrand
Teletubbierne
1254
05:06:16
385
Anne-Mette
Andersen
8660
Skanderborg
MTM Motion - Byggeri
0668
05:06:17
386
Christina
Sørensen
8320
Mårslet
Christina
0134
05:06:21
387
Gitte
Knudsen
7000
Fredericia
TEAM NCG
1121
05:06:23
388
Susanne
Lønborg Thøgersen
8220
Brabrand
Teletubbierne
1257
05:06:24
389
Mariann Windfeldt
Bornerup
8220
Brabrand
Teletubbierne
1255
05:06:27
390
Laila
Søndergaard
8700
Horsens
Metso
0636
05:06:33
391
Jette Juul
Thuelsen
8700
Horsens
Metso
0635
05:06:35
392
Marlene
Bach
8000
Aarhus
MBACH
0626
05:06:39
393
julia
dalgaard
8660
skanderborg
SGirls
0821
05:07:09
394
Mette
Duus Horslund
8000
Aarhus
SGirls
0824
05:07:10
395
Maiken Martens
Korsgård
8000
Århus C
SGirls
0823
05:07:11
396
Helle
Lynggaard
8400
Ebeltoft
Lynggaard
0605
05:07:28
397
Bodil
Lynggaard
8300
Odder
Lynggaard
0603
05:07:33
398
Dorthe
Mørup
8400
Ebeltoft
Lynggaard
0604
05:07:41
399
Nete
Gaardsmand
8355
Solbjerg
Nete
0674
05:08:29
400
Jonna
Balle-Petersen
9382
Tylstrup
Balle
0053
05:08:39
401
Britta
Holm
8300
Odder
Holm`s håb
0385
05:08:43
402
Elsebeth
Mørch
8600
Silkeborg
Illums Bolighus Aarhus
0430
05:08:47
403
Dorthe
Larsen
7730
Hanstholm
Piger i gear
0732
05:09:19
404
Britt
Søndergård
8800
Viborg
Piger i gear
0730
05:09:21
405
Inge
Frølund
7500
Holstebro
Piger i gear
0737
05:09:23
406
Nana Davida
Kring
8200
Aarhus N
Team Dentsu
1000
05:09:27
407
Hanne
Jepsen
6990
Ulfborg
Piger i gear
0735
05:09:33
408
Berith
Fruerlund
6900
Skjern
Piger i gear
0728
05:09:38
409
Jessie
Dalgaard
8270
Højbjerg
2 generationer
0004
05:09:39
410
elisabeth
felix
7540
haderup
Piger i gear
0733
05:09:42
411
Line
Lind
8000
Aarhus C
Team Dentsu
0999
05:09:51
412
Bente
Haislund
7500
Holstebro
Piger i gear
0727
05:09:53
413
Inge
Andersen
6990
Ulfborg
Piger i gear
0736
05:09:57
414
Line
Frahm
7430
Ikast
Piger i gear
0739
05:09:57
415
Bente
Frederiksen
8260
Viby J
Hønsesnitterne
0394
05:10:04
416
Lisbeth
Steffensen
8320
Mårslet
Hønsesnitterne
0398
05:10:09
417
Dorte
Mortensen
8700
Horsens
Team Søvind.
1191
05:10:30
418
Charlotte
Baungaard
8700
horsens
TS Søvind
1311
05:10:31
419
Margit
Andersen
8260
Viby J
Stråleterapien
0874
05:10:45
420
Sanne
Miles
6971
Spjald
Kia Ora
0515
05:10:50
421
Nioelle
Miles
6971
Spjald
Kia Ora
0514
05:10:56
422
Lise-Lotte Wessberg
Johansen
8543
Hornslet
Biolytter
0077
05:11:17
423
Sofie
Kjærgaard Sørensen
8200
Århus N
Biolytter
0078
05:11:18
424
Annette H.
Bruun
8850
Bjerringbro
Lindberg, Anno 1897
0575
05:11:25
425
Anita
Støvring
9500
Hobro
Depot jægerne
0249
05:11:35
426
Helle
Gundersen
9610
Nørager
Depot jægerne
0251
05:11:39
427
Camilla
Krog-Mikkelsen
8860
ulstrup
Bjerringbro Pigerne
0085
05:11:48
428
Hanne
Poulsen
9610
Nørager
Depot jægerne
0250
05:11:50
429
Inge
Rytter
8700
Horsens
Team Fit og Sund
1016
05:13:26
430
Lone
Busekist
8700
Horsens
Team Fit og Sund
1018
05:13:28
431
Ellen
Schaldemose
2880
Bagsværd
Furesø Quinderne
0321
05:13:37
432
Dorrit
Knudsen
9381
Sulsted
BMC
0114
05:13:38
433
Hanne
Panduro-Hess
2880
Bagsværd
Furesø Quinderne
0322
05:13:41
434
Helle
Adelørn
2800
Lyngby
Furesø Quinderne
0323
05:13:46
435
Marianne
Ewald
8000
Aarhus
DOVENDYRET 2.0
0267
05:13:49
436
Tanja
Andersen
8000
Aarhus C
Aarhus 1900 Tri Piger
1399
05:13:50
437
Kirsten
Rold
8660
Skanderborg
Racing Girls
0768
05:13:58
438
Helga
Helle
6660
Lintrup
Kongeå-sildene
0525
05:14:06
439
Elly Hedegaard
Andersen
8660
Skanderborg
Racing Girls
0766
05:14:12
440
Bodil
Kristesen
6700
Esbjerg
Kvinderdeercykler
0536
05:14:38
441
Pernille
Pedersen
8300
Odder
Pernilles hold
0724
05:14:38
442
Charlotte Lindberg
Hansen
8355
Solbjerg
Godte
0340
05:15:12
443
Charlotte
Marcker
8270
Højbjerg
Godte
0339
05:15:26
444
Vinni
Thomsen
9600
Aars
Girl4fun
0327
05:15:53
445
birgitte
jensen
9600
aars
: ))
0001
05:15:58
446
Mette Hjorth
Andreasen
9600
Aars
Girls4fun
0334
05:15:59
447
Anne Mette
Christensen
8462
Harlev
Team Bracht
0969
05:16:06
448
Susan
Holm
6630
Rødding
Bedst i medvind
0070
05:16:11
449
Christina
Stenbye
7470
Karup
Bjerringbro Pigerne
1463
05:16:19
450
Dorthe
Bracht
8240
Risskov
Team Bracht
0971
05:16:24
451
Hanne
Just Christensen
6560
Sommersted
Bedst i medvind
0064
05:16:25
452
Marianne
Kjer
8660
Skanderborg
Team Virring
1225
05:16:26
453
Inge
Faaborg
8660
Skanderborg
SÅDAN!
0916
05:16:30
454
Jytte
Grønlund
8660
skanderborg
Team Virring
1223
05:16:30
455
Helle
Jeppesen
7470
Karup
Pedaltramperne
0721
05:16:36
456
Bente
Serritslev
7470
Karup J
Pedaltramperne
0720
05:16:45
457
karin
Jespersen
7470
Karup
Pedaltramperne
0723
05:16:50
458
Camilla
Falck
9440
Åbybro
Pink Ladys
0748
05:16:50
459
kirsten lønhdorf
løhndorf
5500
Middelfart
irene
0445
05:16:59
460
irene tørnæs
tørnæs
5500
Middelfart
irene
0444
05:17:06
461
Helle
Petersen
7000
Fredericia
Baghjulet
0039
05:17:08
462
Christine
Thomsen
8700
Horsens
Team Fit og Sund
1015
05:18:40
463
Lena
Nørregaard
5500
Middelfart
Baghjulet
0045
05:19:02
464
Sarah
von der Maase
8800
Viborg
Mor og datter
0654
05:19:02
465
Anne Marie
Vilhelmsen
8000
Aarhus C
Team Vilhelmsen
1221
05:19:06
466
Lise
Andersen
8990
Fårup
Lonely Rider
1455
05:19:07
467
Jane V.A.O.
Vilhelmsen
8220
Brabrand
Team Vilhelmsen
1222
05:19:09
468
Laila
von der Maase
2900
Hellerup
Mor og datter
0653
05:19:15
469
Pernille
Ramsing
8250
Egå
Solskinspigerne
0849
05:19:46
470
ulla
haahr
8240
risskov
Solskinspigerne
0850
05:19:48
471
Susanne
Holmark
8660
Skanderborg
Hønsesnitterne
0400
05:20:05
472
Hanne Møller
Laursen
8960
Randers
Hønsesnitterne
0396
05:20:07
473
Anne
Fisker
8270
Højbjerg
Hønsesnitterne
0393
05:20:12
474
Lisbeth Jung
Møller
8381
Tilst
Jung
0470
05:20:12
475
Jane Bergstrøm
Petersen
6500
Vojens
IBC pigerne
0412
05:20:16
476
Dorthe
Kristoffersen
8240
Risskov
Hønsesnitterne
0395
05:20:32
477
Anette
Frost
8600
Silkeborg
Sejs-Svejbæk Tøserne
0811
05:20:34
478
Charlotte
Højbjerre
8600
Silkeborg
Sejs-Svejbæk Tøserne
0813
05:20:35
479
Christine
Lundorff
8600
Silkeborg
Sejs-Svejbæk Tøserne
0814
05:20:46
480
Lise
Terkildsen
8600
Silkeborg
Sejs-Svejbæk Tøserne
1434
05:20:46
481
Conny
Frost
8600
Silkeborg
Sejs-Svejbæk Tøserne
0815
05:20:55
482
Mette
Bruhn
8600
Silkeborg
Sejs-Svejbæk Tøserne
0817
05:20:56
483
Winnie
Julskjær
8600
Silkeborg
Sejs-Svejbæk Tøserne
0819
05:21:04
484
Mariane
Fenger
8600
silkeborg
Sejs-Svejbæk Tøserne
0816
05:21:06
485
Stine
Fenger
8600
silkeborg
Sejs-Svejbæk Tøserne
0818
05:21:06
486
Britta
Riishede
8600
Silkeborg
Sejs-Svejbæk Tøserne
0812
05:21:18
487
Annie
Kristiansen
8270
Højbjerg
TopTunedeTøser
1281
05:21:50
488
Anne Katrine
Kusk
8320
Mårslet
QMCM
1459
05:22:00
489
mette
petersen
7321
gadbjerg
posten
0751
05:22:05
490
Lisbeth
Brøndum
8000
Århus C
TeamVenus
1251
05:22:05
491
Tina Brochdorff Clausen
Hougaard
8270
Højbjerg
TeamVenus
1252
05:22:07
492
Berit
Larsen
8320
Mårslet
TeamVenus
1250
05:22:10
493
Karin
Mikkelsen
7323
Give
Kanse
0499
05:22:18
494
Britta
Kidmose
7442
Engesvang
EB Motion
0285
05:22:22
495
Trine
Kidmose
8900
Randers
EB Motion
0286
05:22:24
496
Kamma
Bidstrup
8240
Risskov
Max go´e ben
0624
05:22:27
497
Kristina
Diedrichsen
8520
Lystrup
Stråleterapien
0870
05:22:32
498
Lissi
Pedersen
8500
Grenaa
Solskinspigerne
0847
05:22:39
499
Henriette
Henriksen
9240
Nibe
Nemos Venner
0671
05:22:41
500
Marlene Ahlgreen
Jensen
8300
Odder
Solskinspigerne
0848
05:22:45
501
Camilla Steen
Sørensen
6000
Kolding
To Seje tøser
1277
05:22:46
502
Louise B.
Nielsen
8500
Grenaa
Team Fuglsanggården
1030
05:22:50
503
Anne Grethe
Birk
8330
Beder
BMI Motion
0115
05:22:55
504
Dorthe
Gregersen
6091
Bjert
To Seje tøser
1278
05:22:56
505
Lisbet
Ginnerup
8500
Grenå
Grenaa Cykle Club
0344
05:22:58
506
Nora Ørbæk
Seliger
8200
Aarhus N
Kanin Jægerne
0497
05:23:00
507
Dorte Birgitte
Jensen
8850
Bjerringbro
Lindberg, Anno 1897
0576
05:23:09
508
Christina
Nissen
8260
Viby J
Mojn - vi æ fløjn
0648
05:23:15
509
Helga
Nissen
6340
Kruså
Mojn - vi æ fløjn
0649
05:23:15
510
Ulla
Mullis
8380
Trige
Lindberg, Anno 1897
0580
05:23:17
511
Trine
Fredskild
6340
Kruså
Mojn - vi æ fløjn
0650
05:23:20
512
Maya
Schmidt
8362
Hørning
Kolt-Hasselager racing ladies
0521
05:23:25
513
Tina Nygaard
Kass
8270
Højbjerg
TopTunedeTøser
1293
05:23:32
514
Dorte
Belmann
8240
Risskov
TopTunedeTøser
1285
05:24:11
515
Ulla
Raundahl
7620
Lemvig
Team Cheminova
0986
05:24:13
516
Birte Milo
Skanderby Tromborg
9632
Møldrup
Cyklistforbundet Viborg
0191
05:24:16
517
Karen Norlyk
Hjort
6200
Åbenrå
KAN
0492
05:24:21
518
Aase Norlyk
Madsen
8660
Skanderborg
KAN
0493
05:24:25
519
Karen
Bakke
8370
Hadsten
TopTunedeTøser
1288
05:24:35
520
Dorte
Drejer
9600
Aars
Cykelmyggen
0163
05:25:03
521
Linette
Nørgaard
9320
Hjallerup
Cykelmyg 4
0162
05:25:04
522
Janne
Kristensen
9640
Farsø
Cykelmyg
0161
05:25:08
523
Gitte Plønd
Sørensen
8400
Ebeltoft
MTBtøserne Ebeltoft
0667
05:25:54
524
Birgit
Sørensen
8680
Gl. Rye
BS
1436
05:26:21
525
Jonna
Kristiansen
8860
Ulstrup
Jonna K
1460
05:26:36
526
Lisbet
Birkelund
8270
højbjerg
Tanterne JogL
0926
05:26:44
527
Jeanette
Laursen
8270
Højbjerg
Tanterne JogL
0925
05:26:53
528
Marianne Friis
Hansen
8200
Aarhus N
Røde tomater
0802
05:27:24
529
Stefi
Olesen
8500
Grenaa
Team Fuglsanggården
1037
05:27:34
530
Pernille Finderup
Klausen
8581
nimtofte
Team Fuglsanggården
1033
05:27:37
531
karen
soelberg
8260
viby
soel
0846
05:27:40
532
Rikke
Eriksen
8500
Grena
Team Fuglsanggården
1035
05:27:42
533
Birte Wøldike
Gade
8362
Hørning
Illums Bolighus Aarhus
0426
05:27:48
534
Ulla
Falkesgaard
5560
Aarup
Aaruppiger
1402
05:27:54
535
Jytte
Larsen
9600
Aars
TEAM DANSEUSE
0996
05:28:29
536
Tina
Gade Rasmussen
8250
Egå
Team Fit & Sund
1013
05:29:34
537
Kirsten
Elsborg
8250
Egå
Team Fit & Sund
1011
05:29:40
538
Helle
Søndergaard
8840
Rødkærsbro
Bjerringbro Pigerne
0097
05:29:46
539
Line Sønderup
Hansen
6760
Ribe
Team ØV
1235
05:29:46
540
Merete Sønderup
Hansen
6760
Ribe
Team ØV
1236
05:29:46
541
Birgit
Mostrup
8930
Randers NØ
Sisters
0835
05:29:52
542
Sara
Tøstesen
8000
Aarhus
Cykelsild
0185
05:30:05
543
Susanne Højberg
Knudsen
6840
Oksbøl
OCT's piger
0685
05:30:15
544
Marianne Mostrup
Haldborg
8920
Randers NV
Sisters
0836
05:30:17
545
Susanne
Brøgger
8400
Ebeltoft
MTB Tøser Ebeltoft
0665
05:30:19
546
Marian
Tøstesen
6840
Oksbøl
Cykelsild
0181
05:30:23
547
Eva
Ingemar
8400
Ebeltoft
ebeltoft
0287
05:30:24
548
laila
sillesen
6840
oksbøl
OCT's piger
0684
05:30:27
549
Kirsten
Møller
8840
Rødkærsbro
Bjerringbro Pigerne
0102
05:30:30
550
Anne-Mette
Pedersen
8450
Hammel
Team Biker Witches
0957
05:30:41
551
Mette Lene
Christensen
8382
Hinnerup
Mosepigerne
0657
05:30:46
552
Hanne Thaagaard
Larsen
9210
Aalborg SØ
Ardens powergirls
0026
05:31:11
553
Christina Sønderskov
Olesen
7680
Thyborøn
Team Cheminova
0979
05:31:51
554
Diane
Larsen
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1069
05:32:06
555
Mette
Rübner
8200
aarhus N
OPA`s seje piger
0697
05:32:10
556
Margrethe
Rasmussen
9480
Løkken
Team Hjørring Q
1080
05:32:11
557
Ulla
Kolling
8355
Solbjerg
OPA`s seje piger
0698
05:32:14
558
Lene
Mogensen
6840
Oksbøl
Cykelsild
0179
05:32:33
559
Tina
Lyngholm
9530
Støvring
Depotjægerne
0254
05:32:38
560
Bitten
Andersen
9530
Støvring
Depotjægerne
0253
05:32:39
561
Lone
Sommer
8732
Hovedgård
Sommer
0851
05:33:06
562
Malene K. Overvad
Jordansen
9560
Hadsund
Ardens powergirls
0029
05:33:23
563
Malene
Nielsen
6840
Oksbøl
Cykelsild
0180
05:33:31
564
Ruth
Benard
7100
Vejle
Lido outdoor
0567
05:34:47
565
Hanne
Popp
7100
Vejle
Lido Fitness
1461
05:34:50
566
Sabine
Steen-Andersen
8000
Århus C
Team VG
1220
05:34:54
567
Britta
Fuhlendorff
7100
Vejle
lido
0566
05:34:56
568
Else
Juulsgaard Rasmussen
7100
Vejle
Else
0290
05:34:58
569
Rikke
Aagaard
8850
Bjerringbro
Bjerringbro Pigerne
0108
05:35:00
570
Hanne
Krøjgaard
7200
Grindsted
Team VG
1218
05:35:03
571
Gitte
Andersen
7200
Grindsted
Team VG
1217
05:35:05
572
Helle
Knudsen
7200
Grindsted
Team VG
1219
05:35:09
573
Connie
Hybschmann
6240
Løgumkloster
De tumpe
0234
05:35:56
574
Dorthe T.
Pedersen
9000
Aalborg
VCM
1338
05:36:35
575
Heidi
Gregersen
9260
Gisrup
VCM
1339
05:36:39
576
Karin
Iwersen
5500
Middelfart
Baghjulet
0042
05:37:04
577
Jette
Vork
5592
Ejby
Baghjulet
0041
05:37:05
578
Heidi
Visbjerg
8240
Risskov
OPA`s seje piger
0693
05:37:58
579
Dorte
Schmidt
7000
Fredericia
Baghjulet
0035
05:39:00
580
karina inge
baagøe
6000
kolding
livsnydere
0583
05:39:02
581
bente herdis
jensen
4173
fjenneslev
livsnydere
0582
05:39:16
582
Charlotte
Rask
8600
Silkeborg
Malerholdet
0621
05:39:33
583
Stine
Bigum
8000
Århus C
Malerholdet
0622
05:39:33
584
Anne Katrine
Holst
8680
Ry
Malerholdet
0620
05:39:39
585
Lone
Lyneborg
5580
Nr. Åby
Baghjulet
0046
05:39:59
586
Helle Schmidt
Hansen
8270
HØJBJERG
Kage rullerne
0485
05:40:11
587
Jane Appel
Mazanti
6840
Oksbøl
Cykelsild
0176
05:40:12
588
Lene
Johansen
8680
Ry
Rycc
0793
05:40:16
589
Dorte
Appel
6840
Oksbøl
Cykelsild
0172
05:40:18
590
Ulla Helleskov
Uldal
6500
Vojens
Æ Vojens Piche
1394
05:40:20
591
Gitte
Krogh Madsen
4000
Roskilde
holdgkm
0384
05:40:32
592
Helle
Lund
8940
Randers SV
Team solskin
1174
05:40:37
593
Marianne
Fisker
8382
Hinnerup
Specialområde Autisme
0858
05:40:39
594
Kristina
Niis Lauersen
8382
Hinnerup
Specialområde Autisme
0853
05:40:42
595
Pia
Jørgensen
8382
Hinnerup
Specialområde Autisme
0860
05:40:48
596
Lis
Sørensen
9330
Dronninglund
Volley-konerne
1378
05:40:53
597
Lone
Moldt
8382
Hinnerup
Specialområde Autisme
0856
05:40:54
598
Margrethe
Kristensen
7182
Bredsten
Cykelshorts
0168
05:40:56
599
Lilli
Lundby
8240
Risskov
Optimist Pigerne
0703
05:40:59
600
Gitte
Rohmann
8240
Risskov
Optimist Pigerne
0701
05:41:04
601
Gitte
Hoffmann
7000
Fredericia
Baghjulet
0037
05:41:13
602
Lone
Harritz
8960
Randers SØ
Team solskin
1175
05:41:17
603
Marianne
Bang Østergaard
8382
Hinnerup
Specialområde Autisme
0857
05:41:18
604
Lene
Sørensen
8382
Hinnerup
Specialområde Autisme
0854
05:41:20
605
Lise
Kaa
8382
Hinnerup
Specialområde Autisme
0855
05:41:24
606
Merete
Andersen
8000
aarhus C
OPA`s seje piger
0696
05:41:33
607
Karen
Handberg Nissen
8471
Sabro
Cykelveninderne
0190
05:41:57
608
Inger
Norre Christensen
8381
Tilst
Cykelveninderne
0189
05:42:02
609
Birgit
Rasmussen
8210
Aarhus V
Zenia
1392
05:42:25
610
Sabine
Posch
8400
Ebeltoft
Nemos Venner
0672
05:42:37
611
Marianne Trosborg
Brandt
8660
Skanderborg
SÅDAN!
0917
05:43:25
612
Lone
Rasmussen
6650
Brørup
Kongeå-sildene
0527
05:43:30
613
Astrid
Krog
8382
Hinnerup
tittierne
1273
05:43:52
614
Sanne
Andersen
7080
Børkop
Lenisan
0565
05:44:32
615
Helene
Karlsen
8450
Hammel
Bjerringbro Pigerne
0093
05:44:41
616
Birgitte
Rugholm
8600
Silkeborg
Illums Bolighus Aarhus
0425
05:44:47
617
Ingrid
Bach
8850
Bjerringbro
Bjerringbro Pigerne
0098
05:44:50
618
Gitte
Biller
8850
Bjerringbro
Bjerringbro Pigerne
0091
05:44:51
619
sisse
jaaks
8850
bjerringbro
Bjerringbro Pigerne
0109
05:44:55
620
Berit Rask
Thomsen
8270
Højbjerg
Berit
0076
05:45:09
621
Sigrun
Smith
5400
Bogense
Wien
1388
05:45:25
622
Karin
Sutherland
8210
Aarhus
KSU
0532
05:45:50
623
Karina Britt
Jacobsen
6630
Rødding
Kongeå-sildene
0526
05:46:02
624
Tina Skaarup
Olesen
8230
Åbyhøj
Den slappe kæde
0247
05:46:41
625
Marianne Gilbert
Nielsen
8260
Viby J
Den slappe kæde
0246
05:46:45
626
Gitte
Andersen
8210
Aarhus v
Den slappe kæde
0245
05:46:54
627
Kathrine
Nørgaard
8000
Aarhus C
Team Voksentøserne
1228
05:47:23
628
Lene
Brandt
8464
Galten
Team ArosByg ApS
0936
05:47:25
629
Heidi Batz
Danielsen
8230
Åbyhøj
Team ArosByg ApS
0934
05:47:26
630
Tonnie
Holm Nygaard
8660
Skanderborg
Topnie
1280
05:47:51
631
Inge Birthe
Thomsen
8000
Aarhus c
Vester-vov-vov
1355
05:47:51
632
Tina Sandberg
Hansen
8960
Randers
Team solskin
1176
05:48:12
633
Mie
Frederiksen
9500
Hobro
Valsgård quinder
1330
05:48:19
634
Jette
Lund
9500
Hobro
Valsgård quinder
1326
05:48:25
635
Line Holst
Rosbjerg
8660
Skanderborg
Team Asti
0943
05:48:27
636
Anne Katrine
Nilars
8362
Hørning
Team Asti
0942
05:48:30
637
Stine
Lyngborg
8000
Aarhus C
Team Asti
1446
05:48:36
638
Anni Munk
Domke
8840
Rødkærsbro
Team Møllevang
1115
05:48:42
639
Winie
Kristensen
8300
Odder
Køkkenbabes
0555
05:49:15
640
Runa
Rotne
8300
Odder
Køkkenbabes
0554
05:49:16
641
Birthe
Bonde Sørensen
8983
Gjerlev
Livsnyderne
0585
05:49:32
642
anette
olesen
9550
mariager
Livsnyderne
0584
05:49:39
643
Marianne
Grunnet Nielsen
8983
Gjerlev J
Livsnyderne
0587
05:49:42
644
Anette S.
Rasmussen
6000
Kolding
To Seje tøser
1276
05:49:50
645
Anne Eibye
Sloth
8240
Risskov
Team Cardio
0974
05:50:07
646
Pia
Hansen
8230
Åbyhøj
Team Cardio
0978
05:50:07
647
Jane
Hansen
6000
Kolding
IBC pigerne
0411
05:50:25
648
Rikke Pilegaard
Hansen
8270
Højbjerg
Team Ossi
1135
05:50:40
649
Eva Birch
Nielsen
9800
Hjørring
Team Ossi
1133
05:50:44
650
Charlotte
Ejersted
5000
Odense C
Team Ossi
1131
05:50:46
651
Lene-Marie
Axelgaard
9800
Hjørring
Team Ossi
1134
05:50:47
652
Anette
Ejersted
2300
København S
Team Ossi
1130
05:50:49
653
Ingrid
Rasmussen
5210
Odense NV
Team Cro'n fra Restaurant Cro'n i Odnese
0988
05:50:56
654
Mette
Feld-Jakobsen
8680
Ry
Kellys
0513
05:51:55
655
Lene
Holm
8270
Højbjerg
Girls on bikes
0332
05:51:57
656
Michelle
Eriksen
8000
Århus C
Varna Prinsesserne
1333
05:52:05
657
katrine
nielsen
8340
Malling
De rustne kæder
0215
05:52:11
658
Annette
Schouboe
8270
Højbjerg
Stråleterapien
0867
05:52:11
659
Linda
Skorstensgaard
8382
Hinnerup
Stråleterapien
0871
05:52:17
660
Mette
Lynge
8310
Tranbjerg
Mette
0637
05:52:22
661
Bente
Nielsen
6840
Oksbøl
Cykelsild
0169
05:52:26
662
Betina Borg
Pedersen
8800
Viborg
team q
1138
05:52:29
663
Else Marie
Gyberg
8783
Hornsyld
Valkyrierne
1322
05:52:30
664
Jette Holst
Larsen
8700
Horsens
Valkyrierne
1323
05:52:33
665
Lone
Olsen
8250
Egå
Team Cardio
0977
05:53:05
666
Karin Munk
Hansen
8620
Kjellerup
Team Møllevang
1117
05:53:29
667
Hanne Brusen
Nielsen
7500
Holstebro
Team Brusen
0973
05:53:43
668
Lone
Jensen
8800
Viborg
team q
1140
05:53:44
669
Conny Brusen
Nielsen
7400
Herning
Team Brusen
0972
05:54:00
670
Dorte
Pedersen
8850
Bjerringbro
Bjerringbro Pigerne
0088
05:54:06
671
Helle
Hougaard
9440
Aabybro
Pink Ladys
0750
05:54:10
672
Birgitte
Heegaard
8860
Ulstrup
Bjerringbro Pigerne
0084
05:54:13
673
Maria
Bro
8200
Aarhus N
Illums Bolighus Aarhus
0434
05:54:17
674
Susanne
Larsen
6650
Brørup
Kongeå-sildene
0529
05:54:21
675
Lone
Bredkjær
8210
Århus V
Kolt-Hasselager racing ladies
0520
05:54:29
676
Marie Louise
Fabricius
6870
Ølgod
Team Ølgod
1234
05:54:38
677
Karin
Jensen
6400
Sønderborg
Team Sammensat
1153
05:54:51
678
Merete
Arnfelt Elkjær
8500
Grenaa
Fit & Sund Grenå
0303
05:54:55
679
Gerda Brøchner
Jørgensen
8850
Bjerringbro
Bjerringbro Pigerne
0090
05:54:59
680
Kirsten
Gylling
8444
Balle
Fit & Sund Grenå
0300
05:55:03
681
Jane
Tønder
6400
Sønderborg
Team Sammensat
1152
05:55:08
682
Janne Sig
Olsen
8270
Højbjerg
Olsen tøserne
0686
05:55:21
683
Charlotte
Junge
8200
Aarhus N
Team Junge
1092
05:55:38
684
Karina
Palmquist
8200
Aarhus
Team Junge
1093
05:55:43
685
Ulla Solholm
Olsen
8270
Højbjerg
Olsen tøserne
0687
05:55:50
686
Dorthe
Guul
8850
Bjerringbro
De Guule trøjer
0212
05:55:59
687
Hanne
Skjoldborg
8330
Beder
Olsen tøserne
1441
05:56:04
688
Ruth Marbæk
Barrit
8660
Skanderborg
Team Dentsu
1001
05:56:43
689
Helle
Juhl Sørensen
2730
Herlev
Team farmor
1006
05:56:50
690
Solveig
Harksen
8800
Viborg
team q
1141
05:56:57
691
Betina Vinther
Hansen
8981
Spentrup
Ruby-cycling.dk
0781
05:57:00
692
Mia Lundkvist
Bach
8000
Århus C
Ruby-cycling.dk
0786
05:57:05
693
Annette
Morsing
8600
Silkeborg
Ventusserne
1349
05:57:20
694
Bente
Olsson
8800
Viborg
Team process
1137
05:58:23
695
Allis Bjernemose
Mortensen
8355
Solbjerg
Team ladybike
1096
05:58:58
696
Jytte
Stougaard
8660
Skanderborg
Team ladybike
1097
05:58:58
697
Bodil
Abildgaard
8800
Viborg
Jammerquinder
0451
06:00:09
698
Ulla
Jacobsen
8240
Risskov
Jammerquinder
0457
06:00:10
699
Pernille
Risager
8362
hørning
Juniorklubben
0472
06:01:02
700
Gitte Sander
Nørregaard
8520
Lystrup
Juniorklubben
0471
06:01:08
701
Bente
Søndergaard
8700
Horsens
De sejeste Kvinder
0224
06:01:26
702
Tove
Lindhøj
8700
Horsens
De sejeste Kvinder
0226
06:01:29
703
Jane
Wenneberg
8660
Skanderbirg
De sejeste Kvinder
0225
06:01:38
704
Marianne
Pedersen
8450
Hammel
Illums Bolighus Aarhus
0436
06:01:46
705
Hanne
Lassen
6760
Ribe
Lindberg, Anno 1897
0577
06:02:45
706
Hanne
Thomsen-Mühlbrand
7280
Sdr. Felding
Lindberg, Anno 1897
0578
06:03:03
707
Jette
Sørensen
7500
Holstebro
Team Moster
1112
06:03:16
708
Anette
Mühlbrand
8850
Bjerringbro
Lindberg, Anno 1897
0573
06:03:19
709
Astrid
Ejlersen
7500
Holstebro
Team Moster
1111
06:03:21
710
Gitte
Grøn Andersen
9500
Hobro
Team fyrkat
1040
06:03:36
711
Bente
Jensby
9500
Hobro
Team fyrkat
1038
06:03:37
712
Birgit
Mathiasen
8310
Tranbjerg
Team Mathiasen
1103
06:03:59
713
Tina
Mathiasen
8000
Aarhus
Team Mathiasen
1104
06:03:59
714
Margit
Sønnichsen
7100
Vejle
MS
0659
06:04:13
715
Ingrid
Andersen
6000
Kolding
Team BIB
0955
06:05:11
716
Bente
Callesen
6800
Varde
Team BIB
0953
06:05:15
717
Birgitte
Qvist
7200
Grindsted
Team BIB
0954
06:05:20
718
Lisbeth
Laugesen
7490
Aulum
Vildbjerg Motion
1371
06:05:29
719
Malene Due
Andersen
8740
Brædstrup
DragonKweens
0278
06:05:32
720
Marianne
Bjørn
7480
Vildbjerg
Vildbjerg Motion
1372
06:05:38
721
Marianne
Merrild
7480
Vildbjerg
Vildbjerg Motion
1373
06:05:38
722
Kirsten Myrhøj
Jørgensen
7480
Vildbjerg
Vildbjerg Motion
1370
06:05:42
723
Anne Lene
Yderstræde
7480
Vildbjerg
Vildbjerg Motion
1364
06:05:47
724
Annette
Krogh
7500
Holstebro
De røde heste
0218
06:05:51
725
Anne
Visholm
8600
Silkeborg
De røde heste
0217
06:05:53
726
HELLE
Kjærsgaard
7480
vildbjerg
Vildbjerg Motion
1369
06:05:55
727
Inger
Hartvigsen
7500
holstebro
De røde heste
0221
06:05:57
728
Birte
Svendsen
7500
Holstebro
De røde heste
0219
06:06:03
729
Helga
Jørgensen
7500
Holstebro
De røde heste
0220
06:06:03
730
Bettina
Hornbæk
8240
Risskov
Illums Bolighus Aarhus
0424
06:06:11
731
Susie Harboe
Kristensen
8210
Aarhus V
Illums Bolighus Aarhus
0439
06:06:12
732
Petrea Marie
Forsberg
6760
Ribe
Lindberg, Anno 1897
0579
06:06:12
733
Tina
Kusk
7500
Holstebro
Team Cheminova
0985
06:06:19
734
Birgit
Egesbæk
8260
Viby J
EG
0288
06:06:21
735
Dorethe
Tholstrup
8000
Århus C
THOLSTRUP
1270
06:06:38
736
Annette
Bentsen
8800
Viborg
Team Bentsen
0952
06:06:47
737
Stine lykke
Vedel
8840
Rødkærsbro
Team Bliktud
0966
06:07:11
738
Gitte
Astrup
8850
Bjerringbro
Team Bliktud
0964
06:07:12
739
Lene
Brogaard
8850
Bjerringbro
Team Bliktud
0965
06:07:13
740
Vibeke Holmann
Opstrup
7500
Holstebro
De røde heste
0222
06:08:02
741
hanne
christensen
8220
Brabrand
hanne
0353
06:09:17
742
Grethe
Olesen
8270
Højbjerg
Team Voksentøserne
1227
06:09:42
743
Dorthe Lykkegaard
Præstegaard
8541
Skødstrup
Ruby-cycling.dk
0782
06:09:46
744
Rønnaug Engstad
Laursen
8544
Mørke
Ruby-cycling.dk
0787
06:09:50
745
Annemette
Lygaard
8230
Åbyhøj
Ruby-cycling.dk
0780
06:09:52
746
Anna
Mikkelsen
8382
Hinnerup
Team Biker Witches
0956
06:10:51
747
Mie
Parby Pedersen
8500
Grenaa
Team Fuglsanggården
1031
06:11:08
748
Pernille
Parby
8500
G
Team Fuglsanggården
1032
06:11:09
749
Lillian
Simonsen
8270
Højbjerg
Team Voksentøserne
1229
06:11:29
750
Hanne Røndrup
Thisgaard
8781
Stenderup
Team Husmesteren
1088
06:12:11
751
Maria
Grøn
9240
Nibe
Team Husmesteren
1090
06:12:16
752
Mette Røndrup
Jensen
9000
Aalborg
Team Husmesteren
1091
06:12:16
753
Linda
Grøn
9240
Nibe
Team Husmesteren
1089
06:12:19
754
Rikke
Hougaard
8680
Ry
Hindbærsnitterne
0367
06:13:02
755
Ingrid
Bøye
8900
Randers C
Ingrid Bøye
0443
06:13:08
756
Stinne Richter
Berg
8680
Ry
Hindbærsnitterne
0368
06:13:11
757
Tessa
Dahl-Jensen
8000
Aarhus C
CK Aarhus Akademi
0149
06:13:22
758
Laura Krogh
Jørgensen
8000
Aarhus
Cyclingfun
0160
06:13:31
759
Jette
Frederiksen
6870
Ølgod
Team Ølgod
1233
06:13:35
760
Joan
Liin
8850
Bjerringbro
Bjerringbro Pigerne
0100
06:13:46
761
Ulla
Nielsen
8450
Hammel
Team Biker Witches
0962
06:13:49
762
Charlotte
Madsen
8850
Bjerringbro
Bjerringbro Pigerne
0086
06:13:51
763
Conni
Markusen
8450
Hammel
Team Biker Witches
0958
06:14:08
764
Pia
Laursen
8450
Hammel
Team Biker Witches
0961
06:14:08
765
Lis
Klysner
8585
Fjellerup
Team Biker Witches
0959
06:14:13
766
Mette
Lassen
8450
Hammel
Team Biker Witches
0960
06:14:34
767
Kristine
Nørup
6000
Kolding
Svigerinderne på tur
0907
06:14:42
768
Anna-Marie
Hald
8850
Bjerringbro
Svigerinderne på tur
0906
06:14:47
769
Dorte
Bachmann
8500
Grenaa
Rygaard
0794
06:16:26
770
Marianne
Ravn
8660
Skanderborg
SimplyTheBest
0827
06:16:42
771
Bettina Lauridsen
Hägele
9900
Frederikshavn
Team Hjørring Q
1065
06:16:52
772
Anni Kirkegaard
Tellefsen
9800
Hjørring
Team Hjørring Q
1064
06:16:53
773
Marianne
Vrist
9400
Nørresundby
Twins
1314
06:18:07
774
Birgitte
Kiil
8800
Viborg
Twins
1313
06:18:09
775
Lis
Kanstrup
8850
Bjerringbro
Bjerringbro Pigerne
0104
06:18:13
776
Helle
Hylleberg
8850
Bjerringbro
Bjerringbro Pigerne
0095
06:18:14
777
Else Balle
Nielsen
7500
Holstebro
Familien Balle
0294
06:18:29
778
Eva
Levring
8830
Tjele
Løvel pigerne
0610
06:18:33
779
Bettina
Frimor
8830
Tjele
Løvel pigerne
0609
06:18:46
780
Birgit
Fiil
8940
Randers sv.
Power4you
0752
06:18:50
781
Berit Lyngholm
Otte
9500
Hobro
Onsild holdet på 2
0688
06:19:25
782
Gladys
jørgensen
9500
Hobro
Onsild holdet på 2
0689
06:19:27
783
Kristina
Hansen
8330
Beder
The Lightning Bolts
1267
06:19:37
784
Deborah
Halle
8355
Solbjerg
The Lightning Bolts
1265
06:19:55
785
Inger
Raunkjær
6400
Sønderborg
Team Sammensat
1151
06:20:31
786
Winnie Aagaard
Winkler
8800
Viborg
Sundhedsplejen Viborg
0898
06:20:38
787
Tina
Skriver
8700
Horsens
Kolt-Hasselager racing ladies
0522
06:21:15
788
Christina
Jensen
8361
Hasselager
Kolt-Hasselager racing ladies
0519
06:21:20
789
Lene Ruge
Hildebrandt
6100
Haderslev
Team Sammensat
1154
06:21:58
790
Tine
Pilgaard
8800
Viborg
Sundhedsplejen Viborg
0896
06:22:04
791
Charlotte
Jørgensen
8800
Viborg
Sundhedsplejen Viborg
0881
06:22:07
792
Ann-Dorthe
Ødum
8940
Randers
Sundhedsplejen Viborg
0877
06:22:09
793
Dorte
Wiederholt
8800
Viborg
Sundhedsplejen Viborg
0883
06:22:13
794
Susanne
Bested
8370
Hadsten
Just Do It
0473
06:23:28
795
Birgitte
Hougaard
8300
Odder
TEAM B OG V
0945
06:23:33
796
Bente
Nissen
6535
Branderup j
Mkb
0642
06:23:34
797
Marianne
Decker
6535
Branderup j
Mkb
0644
06:23:37
798
Anna Marie
Mortensen
8850
Bjerringbro
Bjerringbro Pigerne
0079
06:23:52
799
Dorit Thordahl
Poulsen
8300
Odder
Fru Poulsen
0317
06:24:00
800
Jytte
Pedersen
8240
Risskov
Rusen
0790
06:24:00
801
Conni
Rugaard
8520
Lystrup
Rusen
0789
06:24:24
802
Marianne
Nykjær Madsen
8530
Hjortshøj
Rusen
0791
06:24:29
803
Ruth
Fibiger
8530
Hjortshøj
Rusen-R
0792
06:24:30
804
Lisbeth
Lyhne
7400
herning
LYHNE
0598
06:25:00
805
Birgitte
Schack
7500
Holstebro
Team Søs
1187
06:25:04
806
Susanne
Aagaard
8210
Århus V
Team Søs
1188
06:25:13
807
Charlotte
Grau
6070
Christiansfeld
Grau
0341
06:25:29
808
Julie
Wiborg
6070
Christiansfeld
Julle
0469
06:25:30
809
Kirstine
Fjellerup
8000
Århus C
Cyklonerne
0193
06:25:49
810
Maria
Frischmuth
8200
Skejby
Cyklonerne
0194
06:26:21
811
Bente Greve
Harbo
6800
Varde
Pigerne fra Vest
0746
06:26:47
812
Marianne
Brodersen
8500
Grenaa
Fit & Sund Grenå
0302
06:26:49
813
Linda
Sønderby
6818
Årre
Pigerne fra Vest
0745
06:26:50
814
Lene
Sønderby
6818
Årre
Pigerne fra Vest
0744
06:26:58
815
Hanne birgitte
Strunge nielsen
8585
Glesborg
Fit & Sund Grenå
0298
06:28:02
816
Anette
Andersen
8700
Horsens
Hold MA
0382
06:29:11
817
Monica
Klitgaard Hansen
8600
Silkeborg
Hold MA
0383
06:29:13
818
Dorte Tarp
Gadgaard
6840
oksbøl
Cykelsild
0173
06:29:19
819
Elna
Aalbæk
6840
Oksbøl
Cykelsild
0175
06:29:23
820
kirsten kaa
nielsen
6840
Oksbøl
Cykelsild
0178
06:29:28
821
Diana
Lundby
8270
Højbjerg
Team Sneglefart
1169
06:29:47
822
Jeanette
Pedersen
8310
Tranbjerg
Team sneglefart 2
1170
06:30:08
823
Sheila
Truelsen
8320
Mårslet
aDOORable
0012
06:30:14
824
Susanne Tindbæk
Lunderskov
8320
mårslet
aDOORable
0014
06:30:19
825
Jette Nørgård
Kristoffersen
8320
Mårslet
aDOORable
0011
06:30:21
826
Louise
Jørgensen
8270
Højbjerg
Island
0446
06:30:29
827
Hanne
Kidmose
8320
Mårslet
aDOORable
0010
06:30:44
828
Sonja
Bach Henriksen
8260
Viby J
aDOORable
0013
06:30:56
829
Dorthe Kidmose
Mølby
8260
Viby J
aDOORable
0009
06:31:15
830
Lone
Mortensen
9620
Aalestrup
Team Simested
1158
06:31:21
831
Britta Haulrik
Mortensen
9620
Ålestrup
Team Simested
1155
06:31:29
832
Kirsten
Sørensen
8361
Hasselager
Team farmor
1007
06:32:25
833
Jane Sommer
Christensen
6300
Gråsten
Erhvervskvinder SønderjyllandSyd
0292
06:32:29
834
karin
Bonde
6300
Gråsten
erhvervskvinder Sønderjylland SYD
0291
06:32:31
835
Jytte
Jensen
8660
Skanderborg
Racing Girls
0767
06:32:35
836
Birthe Møller
Hansen
7200
Grindsted
Tour de family
1296
06:32:42
837
anne marie
smitt
5230
odense m
smitt
0844
06:32:49
838
Irene
Holst
8500
Grenå
Fit & Sund Grenå
0299
06:33:21
839
Hanne
Lykke
8960
Randers SØ
Randerspigerne
0774
06:33:43
840
Anette
Malling
2830
Virum
IgenIgen
0421
06:33:51
841
Mette elmelund
Svenson
8362
Hørning
Wien
1387
06:34:01
842
Tina
Stenhammer
2830
Virum
IgenIgen
0422
06:34:07
843
Mariane
Jensen
6000
Kolding
Wien
1385
06:34:18
844
Tina
Schmidt
8240
Risskov
Team Dentsu
1002
06:34:28
845
Maibritt
Schiøler
8330
Beder
KB 80
0504
06:35:18
846
Grethe Roer
Pedersen
8500
Grenå
DragonKweens
0272
06:35:36
847
Ruth
Birnbaum
8220
Brabrand
DragonKweens
0279
06:35:40
848
Ea
Dyrbye
8600
Silkeborg
Gødvadtøserne
0348
06:36:35
849
Barbara
Vestfalen
8600
Silkeborg
Gødvadtøserne
0347
06:36:42
850
Grethe
Kristensen
7100
vejle
Søstrene K
0913
06:38:37
851
Ruth Kristensen
Allan
6200
Haderslev
Søstrene K
0915
06:38:43
852
Linda
Kirkeby Lauridsen
8900
Randers C
Therese
1268
06:39:08
853
Susanne
Madsen
7300
Jelling
Langkærgård
0561
06:39:23
854
jette
jansson
8920
Randers NV
Jette J
0463
06:39:25
855
Lone
Funder
9500
Hobro
SIN & SPIN
0830
06:39:47
856
kristine
seeberg
8000
Århus
seeberg
0805
06:39:48
857
Margit
Halkjær
8981
Spentrup
SIN & SPIN
0831
06:39:52
858
Krista
Pedersen
9560
Hadsund
SIN & SPIN
0828
06:39:56
859
Ulla
Halkjær
9500
Hobro
SIN & SPIN
0833
06:39:59
860
Lise
Bülow
9632
Møldrup
SIN & SPIN
0829
06:40:08
861
Helle Bak
Klausman
8000
Aarhus C
BRCH
0121
06:40:11
862
Pia
Jakobsen
7470
Karup
P&T
0713
06:40:13
863
Charlotte Høiberg
Lambrecht
8543
Hornslet
BRCH
0120
06:40:16
864
Tove
Gregersen
8530
Hjortshøj
P&T
0714
06:40:17
865
Bettina
Jensen
8544
Mørke
BRCH
0119
06:40:23
866
Ingelise
Enevold
8350
Hundslund
8350
0008
06:40:28
867
Alice
Grøn Sørensen
6600
Vejen
De utrolige
0237
06:40:30
868
Conny
Aagaard
6640
Lunderskov
De utrolige
0238
06:40:42
869
Helle
Pedersen
7323
Give
Langkærgård
0560
06:41:04
870
chenette
thomsen
7323
give
Langkærgård
0559
06:41:12
871
Heidi
Hougaard Madsen
9490
Pandrup
Pink Ladys
0749
06:41:20
872
Pernille
Marcucci Frederiksen
8420
Knebel
Verdensdamerne
1351
06:41:35
873
Bente
Havmøller
8410
Rønde
Verdensdamerne
1350
06:41:40
874
Karin
Vestergaard Petersen
8330
Beder
Kvinderdercykler3
0552
06:41:44
875
Silvia
Ulstrup
9760
vrå
Team Vrå
1231
06:41:47
876
Bettina
Nordentoft
9760
vrå
Team Vrå
1230
06:42:09
877
Karina
Torp
8544
Mørke
Team Torp
1195
06:42:41
878
Aase
Hjaltason
8382
Hinnerup
tittierne
1275
06:42:48
879
Rennie
Lundstrøm
8680
Ry
Kage rullerne
0486
06:43:23
880
Birgit
Dohn
8680
Ry
Kage rullerne
0484
06:43:35
881
Helle Grundtvig
Andersen
8520
Lystrup
Modvind gør stærk
0646
06:44:39
882
Stine
Larsen
8210
Aarhus V
Modvind gør stærk
0647
06:44:51
883
Ella
Mogensen
8500
Grenaa
Team Fuglsanggården
1029
06:44:52
884
Julie Just
Nielsen
8500
Grenaa
Talkompagniet
0923
06:44:56
885
Lone
Møjbæk
9510
Arden
MEDVIND
0630
06:45:15
886
lene
osterland
8000
århus
KB 80
0503
06:45:35
887
Dorte Westenholz
Handberg
8210
Århus V
Søster teamet
0911
06:45:41
888
Lene
Bøcker
8000
Aarhus C
Bøckers Bike
0128
06:45:42
889
Camilla Rosenkilde
Andersen
8230
Åbyhøj
Bredballerne
0122
06:45:47
890
Sofie Allerød
Andersen
8700
Horsens
Bredballerne
0124
06:45:49
891
Inger
Brødsgaard
8330
Beder
KB 80
0502
06:45:55
892
Birgith
Kongsvad
6650
Brørup
Kongeå-sildene
0524
06:46:08
893
Louise Mehl
Andersen
8870
Langå
Sundhedsplejen Viborg
0888
06:46:18
894
Pernille
Høeg
8850
Bjerringbro
Sundhedsplejen Viborg
0895
06:46:24
895
Johanne
Salten
8000
Aarhus
TEAM G&T
1045
06:46:31
896
Carina
Vistisen
8000
Aarhus
TEAM G&T
1044
06:46:32
897
Camilla Valentin
Jensen
8000
Aarhus
TEAM G&T
1043
06:46:37
898
Evy
Holmelund
9200
Aalborg
Tredje gang
1304
06:46:39
899
Stine
Aarenstrup
6240
Løgumkloster
Svedig
0903
06:46:45
900
Lene Lysemose
Hansen
8660
Skanderborg
De bedste mål
0204
06:47:00
901
Hanna Roed
Helbo
8600
Silkeborg
De bedste mål
0202
06:47:01
902
Dorte
Helbo
8370
Hadsten
De bedste mål
0201
06:47:09
903
Karina Toftgaard
Matthiesen
8240
Risskov
Madame Butterfly
0613
06:47:31
904
Tina Spanggaard
Kristensen
9620
Aalestrup
Team Simested
1161
06:47:38
905
Iris
Hjuler
8920
Randers NV
Team Girlpower
1046
06:47:56
906
Lise Dahl
Christiansen
6100
Haderslev
Wien
1384
06:48:02
907
Mette
Holst
8900
Randers C
Team Girlpower
1047
06:48:03
908
Inger Margrethe
Hauge
9620
Aalestrup
Team Simested
1156
06:48:10
909
Helle
Claydon-Smith
8410
Rønde
Team Goe Ben
1058
06:49:12
910
Sonja
Jensen
8860
Ulstrup
team vellev
1214
06:49:15
911
Lene
Hougaard Koch
8600
Silkeborg
Team Goe Ben
1059
06:49:16
912
Charlotte
Mansouri
8990
Fårup
ViaVivo
1357
06:49:21
913
Lisbeth
Rasmussen
8940
Randers
ViaVivo
1358
06:49:21
914
Mette
Brandt
8920
Randers nv
ViaVivo
1359
06:49:24
915
Majbrit
Rasmussen
9560
Hadsund
Majbrit
0619
06:50:01
916
Lene
Søndergaard
7800
Skive
Svanedamsvej Skive
0901
06:50:08
917
Stinne
Damgaard
7800
Skive
Svanedamsvej Skive
0902
06:50:08
918
Susanne
Aunsbjerg
9510
Arden
MEDVIND
0631
06:51:00
919
Ulla
Navntoft
9560
Hadsund
MEDVIND
0632
06:51:05
920
Tine
Lautrup
8200
Aarhus
Madame Butterfly
0617
06:51:20
921
Gitte
Høgh
9620
Aalestrup
Fjordpigerne
0306
06:51:24
922
Louise Heller
Øllegaard
8200
Aarhus N.
Madame Butterfly
0616
06:51:28
923
Charlotte
Bræmer
8210
Århus V
TopTunedeTøser
1282
06:51:33
924
Jytte Birk
Sørensen
9310
Vodskov
Sundhedsplejen Viborg
0886
06:51:47
925
susanne
jensen
9620
Aalestrup
Team Simested
1160
06:51:47
926
Siv
Bojesen
9510
Arden
Fjordpigerne
0307
06:51:53
927
Vibeke Liane Lund
Kanstrup
7150
Barrit
Bygmarkens Jernladies
0127
06:51:56
928
Jannie
Laage
8660
Skanderborg
TopTunedeTøser
1287
06:52:10
929
Ulla
Mortensen
8230
Åbyhøj
TopTunedeTøser
1294
06:52:21
930
ulla
Ibsen
8840
Rødkærsbro
Bjerringbro Pigerne
0112
06:52:37
931
else
Kuhr
8840
Rødkærsbro
Bjerringbro Pigerne
0089
06:52:59
932
birgitte
Nielsen
8400
Ebeltoft
kaffeklubben
0481
06:53:30
933
Annette
Hyldgaard Kristensen
9620
aalestrup
kaffeklubben
0480
06:53:36
934
britta
holst
9620
aalestrup
kaffeklubben
0482
06:53:48
935
Søs Birthe Gaard
Sørensen
8240
Risskov
Girlpower2016
0330
06:54:08
936
Mette Pallesen
Friis
8240
Risskov
Girlpower2016
0329
06:54:13
937
Merete
Bach
8240
Risskov
Girlpower2016
0328
06:54:15
938
Ulla
Aarenstrup
5210
Odense NV
Team Cro'n fra Restaurant Cro'n i Odnese
0990
06:54:19
939
Regitze
Thomsen
6500
Vojens
2 generationer
0005
06:55:53
940
Heidi Maarbjerg
Rasmussen
8260
Viby J
TopTunedeTøser
1286
06:56:05
941
Gitte
Lindgren
4200
Slagelse
tittierne
1274
06:57:18
942
Elsebeth
Poulsen
6200
Aabenraa
Team Uglekær
1207
06:57:34
943
Bente Skøtt
Christiansen
6200
Aabenraa
Team Uglekær
1206
06:57:45
944
Anja Sue
Vinther
8000
Århus C
+1VINTHER
0003
06:58:52
945
Solveig
Kappel
7000
Fredericia
Kongeå-sildene
0528
06:59:35
946
Ulla
Overgaard
8752
Østbirk
Team Glad
1048
06:59:46
947
Merete
Gjerløv
8740
Brædstrup
Merete
0634
06:59:47
948
Sanne
Lehrmann
8000
Århus C
textil pigerne
1264
06:59:49
949
Marianne
Smith
5400
Bogense
Wien
1386
07:00:09
950
Susanna Stærk
Stenvang
8723
Løsning
Bygmarkens Jernladies
0126
07:00:21
951
Tatyana
Fedorova
8000
Århus C
Chikawika
0133
07:00:21
952
Monica Lauridsen
Kujabi
8000
Aarhus
Chikawika
0132
07:00:24
953
Anna Sophie
Thue Hvilsom
8200
Aarhus N
Chikawika
0131
07:00:27
954
Dorte
Andersen
9362
Gandrup
vild med Århus
1362
07:00:58
955
Camilla
Andersen
9362
Gandrup
vild med Århus
1361
07:00:59
956
Lotus
Danst
9362
Gandrup
vild med Århus
1363
07:01:17
957
Jane
Ditmer
8600
Silkeborg
Virklunderne
1375
07:01:46
958
Trine
Møller
8600
Silkeborg
Virklunderne
1376
07:01:48
959
Irene
Olesen
9500
Hobro
Valsgård quinder
1325
07:07:10
960
Jette
Overgaard
9500
Hobro
Valsgård quinder
1327
07:07:14
961
Tove
Høilund
6000
Kolding
Team Foden
1028
07:07:53
962
Birgitte
Svenningsen
6000
Kolding
Team Foden
1024
07:07:56
963
Lene
Krogh
6000
Kolding
Team Foden
1027
07:07:56
964
Helle
Laursen
6000
Kolding
Team Foden
1025
07:08:00
965
Charlotte
Hansen
8000
Århus C
textil pigerne
1259
07:08:37
966
Hanne
Blume Andresen
8000
Århus C
textil pigerne
1260
07:09:28
967
Hanne W.
Svendsen
8680
Ry
Det flade dæk
0261
07:09:42
968
Dagmar Frydensbjerg
Pedersen
8680
Ry
Det flade dæk
0258
07:09:45
969
Maria
Seidelin
8000
Århus C
textil pigerne
1262
07:09:50
970
Bente
Holm
8800
Viborg
Det flade dæk
0257
07:09:54
971
Anne Rømer
Thomsen
8330
Beder
KB 80
0501
07:09:54
972
Gitte
Eriksen
8680
Ry
Det flade dæk
0259
07:10:03
973
Ann
Lillemose
8464
Galten
CVG
0154
07:10:04
974
Betina Kryger
Svenningsen
8464
Galten
CVG
0155
07:10:08
975
Kirsten
Lillemose
8464
Galten
CVG
0156
07:10:14
976
Vita
Busk
8600
Silkeborg
CVG
0158
07:10:19
977
Bente
Menholt
8464
Galten
Motionsvennerne
0658
07:10:24
978
Anni
Højrup
7190
Billund
Team Sammensat
1150
07:10:36
979
Anne-Grethe
Lorenzen
8000
Århus C
Hjerteholdet 2016
0369
07:10:40
980
Tove
Gravesen
8240
Risskov
Hjerteholdet 2016
0376
07:10:45
981
Anne Ø
Nilsen
3292
Stavern
NO-DK
0677
07:11:30
982
Kirsten
Flou
9310
Vodskov
NO-DK
0678
07:11:41
983
Charlotte Marie
Melchior
8270
Højbjerg
TopTunedeTøser
1283
07:12:32
984
Marianne Østerlund
Madsen
8000
Århus c
TopTunedeTøser
1291
07:13:06
985
Lene
Krog
8230
Åbyhøj
TopTunedeTøser
1289
07:13:10
986
Anne Grethe
Mogensen
8240
Risskov
DragonKweens
0269
07:13:19
987
Lene
Gruhn
9620
Ålestrup
Team Simested
1157
07:14:18
988
Vivi
Thougaard
9620
Aalestrup
Team Simested
1162
07:14:20
989
Susanne
Gerberg Madsen
9500
Hobro
Team Simested
1159
07:14:46
990
Liselene
Pedersen
8722
Hedensted
Team LB
1101
07:15:37
991
Birgith
Pedersen
8722
Hedensted
Team LB
1099
07:15:42
992
Lene
Langelund
8722
Hedensted
Team LB
1100
07:15:42
993
Marianne
Andersen
8783
Hornsyld
Os fra Hornsyld
0707
07:15:47
994
Britta
Ruby
7620
Lemvig
TeamRuby
1248
07:15:51
995
Lis
Sørensen
8783
Hornsyld
Os fra Hornsyld
0706
07:15:56
996
Helle
Meyer
8643
Hornslet
Helle Meyer
1440
07:16:03
997
Benthe
Midtgaard
8700
Horsens
Team LB
1098
07:16:11
998
Susanne
Sommer
7620
Lemvig
TeamRuby
1249
07:16:18
999
Inge
Skovsen
8930
Randers NØ
Skovsen
1443
07:16:18
1000
bodil
jensen
8382
Hinnerup
DragonKweens
0270
07:16:25
1001
Birgitte
Holst Pedersen
9293
Kongerslev
LübeckHolst
0596
07:16:48
1002
Elisabeth
Frausing Lübeck
9560
Hadsund
LübeckHolst
0597
07:16:48
1003
Ea Mette
Jacobsen
8230
Åbyhøj
De utroligste
0239
07:21:04
1004
Louise
Vandel
8000
Århus C
De utroligste
0240
07:21:04
1005
Kirsten
Dahl
8300
Odder
På'en igen
0754
07:21:35
1006
Anna
Seeberg
8000
Aarhus C
Amiga
0017
07:21:46
1007
Marianne
Skov Krøtel
8210
Århus V
Amiga
0020
07:21:58
1008
Britt
Morville
8000
Aarhus
Amiga
0019
07:21:59
1009
Annette
Vester
2000
Frederiksberg
Jammerquinder
0449
07:26:49
1010
Anne-Marie
Larsen
8260
Viby J
Hold 4
0380
07:26:54
1011
Anne Marie
Aebeloe
8362
Hørning
Jammerquinder
0448
07:27:01
1012
Birthe
Højby Hallund
8800
Viborg
Team 2 hjul
0928
07:27:30
1013
Hanne
Rind
8800
Viborg
Sundhedsplejen Viborg
0885
07:31:16
1014
Vibeke
Lyngsø
8800
Viborg
Sundhedsplejen Viborg
0897
07:31:16
1015
Hanne
Gade
8800
Viborg
Sundhedsplejen Viborg
0884
07:31:22
1016
Ulla
Trane
8740
Brædstrup
team Nim
1125
07:31:39
1017
Laila Bak
Knudsen
8660
Skanderborg
Team Baghjul
0949
07:31:50
1018
Winnie
Richter
8382
Hinnerup
Team Baghjul
0950
07:31:51
1019
Sonja Toft
Hansen
6300
Gråsten
Erhvervskvinder SønderjyllandSyd
0293
07:32:03
1020
Helle Qvist
Toft
9510
Arden
Ardens powergirls
0027
07:32:10
1021
Lone
Bjerre
9510
Arden
Ardens powergirls
0028
07:32:11
1022
Hanne
Salomonsen
8600
Silkeborg
Den lille klinge
0242
07:35:55
1023
lotte
kjeldgaard
8600
silkeborg
den store klinge
0248
07:36:10
1024
Ulla
Hald
8600
Silkeborg
Hald
0349
07:36:14
1025
Lone Skole
Sørensen
9310
Vodskov
Hold 2
0379
07:38:44
1026
Lis Helene
Andersen
8260
Viby
Hold 4
0381
07:38:59
1027
Bente
Pedersen
8653
Them
B&B
0033
07:39:33
1028
Birte
Pedersen
8900
Randers
B&B
0034
07:39:49
1029
Margit
Hansen
7190
Billund
På'en igen
0755
07:48:06
1030
Lone
Würtz Mogensen
8800
Viborg
Cyklistforbundet Viborg
0192
08:23:10
1031
jytte
Rasmussen
5000
odense c
Wien
1383
08:36:47
1032
herdis
lange sørensen
5491
blommenslyst
Wien
1382
08:37:11