GENNEMFØRTE DELTAGERE
Placering
Fornavn
Efternavn
Postnr.
By
Holdnavn
Startnr.
Tid
1
Lea
Tybirk
8382
Hinnerup
Team A-skålene
0496
03:21:35
2
Trine
Kofoed
8900
Randers
Trine Kofoed
0705
03:21:37
3
Anne-Mette
Andersen
8660
Skanderborg
MTM Motion - Byggeri
0361
03:21:44
4
Helle
Sørensen
8300
Odder
Team Odder
0573
03:21:49
5
Annette
Jeppesen
8920
Randers NV
HAMMER
0210
03:21:52
6
Annette
Wind
6780
Skærbæk
Ballum cykel motion
0039
03:22:56
7
Marianne
Rask
7100
Vejle
Vejle Cykel Motion
0726
03:25:19
8
Tine
Lautrup
8200
Aarhus N
Asfaltfræserne
0036
03:30:04
9
Anne-mette
Guss
6500
Vojens
One way
0370
03:30:06
10
Hanne
Henriksen
8382
Hinnerup
Team A-skålene
0497
03:30:53
11
Jeanette
Simonsen
8382
Hinnerup
Team A-skålene
0498
03:30:55
12
Lene
Noes
8382
Hinnerup
Team A-skålene
0499
03:30:59
13
Lone
Kjær
8382
Hinnerup
Team A-skålene
0500
03:31:00
14
Pia Korgaard
Andersen
9510
Arden
Ardens hyggehold
0025
03:31:05
15
Karin
Raahauge Madsen
7100
Vejle
Vejle Cykel Motion
0725
03:31:05
16
Tina
Høll
7000
Fredericia
TH-Regnskab
0685
03:32:50
17
Karina
Bjørn
8530
Hjortshøj
seje tøser
0432
03:32:57
18
Anette
Hundebøll Bjerregaard
7100
Vejle
Vejle Cykel Motion
0724
03:33:44
19
Ahn Louise
Larsen
3460
Birkerød
..,-
0001
03:34:51
20
Susanne Elida
Jensen
7120
Vejle Ø
Vejle Cykel Motion
0729
03:35:23
21
Tina Skaarup
Olesen
8230
Åbyhøj
Tina
0686
03:39:36
22
Anne
Bech
8230
Åbyhøj
Anne Bech
0020
03:40:16
23
Jeanett
Baggersgaard
8240
Risskov
Cyclingfreaks
0085
03:40:18
24
Pia
Holst
8240
Risskov
Kamstrup A/S
0261
03:40:23
25
Heidi
Young
8340
Malling
Cyclingfreak
0083
03:40:27
26
Hanne
Andreasen
8260
Viby J
The darlings
0662
03:40:31
27
Pia
Thomsen
6230
Rødekro
Bjerg gederne fra Rødekro tri
0051
03:42:27
28
Lani Marie
Sørensen
8000
Aarhus C
1900TRI
0808
03:42:32
29
Dorthe
Callesen
6430
Nordborg
Bjerg gederne fra Rødekro tri
0050
03:42:37
30
Ukendt
Kører
0000
Ukendt
Ukendt
0790
03:43:04
31
Birgit Klank
Christensen
8920
Randers NV
Randers Cykelmotion
0401
03:43:09
32
Ina
Nielsen
8920
Randers NV
Randers Cykelmotion
0405
03:43:14
33
Helle
Mikkelsen
8382
Hinnerup
HOG
0220
03:43:19
34
Gitte
Pedersen
8920
Randers NV
Randers Cykelmotion
0404
03:43:58
35
Ukendt
Kører
0000
Ukendt
Ukendt
0791
03:44:50
36
Ukendt
Kører
0000
Ukendt
Ukendt
0794
03:44:56
37
Ukendt
Kører
0000
Ukendt
Ukendt
0795
03:45:00
38
Ukendt
Kører
0000
Ukendt
Ukendt
0793
03:45:06
39
Ukendt
Kører
0000
Ukendt
Ukendt
0792
03:45:12
40
Hanne
Nielsen
6261
Bredebro
Ballum Cyklemotion
0040
03:46:29
41
Rita
Brodersen
6261
Bredebro
Ballum Cyklemotion
0041
03:46:35
42
Anne Bilø
Hansen
8000
Aarhus C
TEAM AARHUS SYDBANK
0645
03:47:00
43
Anne Damgaard
Asmussen
8330
Beder
TEAM AARHUS SYDBANK
0646
03:47:03
44
Jette
Juul Truelsen
8700
Horsens
TRUELSEN
0243
03:53:17
45
Hanne
Juul
8362
Hørning
JUUL
0181
03:53:20
46
Karina
Palmqvist
8200
Aarhus N.
JUNGE
0244
03:53:23
47
Janne
Golczyk
8464
Skanderborg
JANNE
0239
03:53:27
48
Maja
Giver
8660
Skanderborg
Giver
0195
03:53:30
49
Else
Stykkel
6800
Varde
TheSix
0666
03:53:33
50
Lise
Ruge
8220
Brabrand
Brabrand - 3
0061
03:54:46
51
Annemette
Kaiser
8220
Brabrand
Brabrand - 3
0059
03:54:48
52
Lissie
Fuhlendorff
8200
Aarhus N
Flyvende farmor
0178
03:55:31
53
Camilla Helene
Nielsen
9000
Aalborg
Ulla Krogh Zoneterapi
0716
03:55:58
54
Rikke
Rørmose
6823
Ansager
Papugatøserne
0376
03:57:12
55
Anna
Lenskjold
8000
Aarhus C
None
0366
03:57:30
56
Heidi
Tobiasen
8520
Lystrup
Team FCC Ladies
0518
03:57:33
57
Rikke
Sørensen
8462
Harlev J
Team FCC Ladies
0519
03:57:38
58
Louise
Winther Kristiansen
8543
Hornslet
Strålerne
0473
03:57:55
59
Anna-lise
Mortensen
8260
Viby j
Lise
0320
04:00:13
60
Marianne
Holmark
8250
Egå
TEAM AARHUS SYDBANK
0649
04:00:21
61
Lisbeth
Schjødt Rasmussen
8240
Risskov
TEAM AARHUS SYDBANK
0648
04:00:24
62
nina
schriver
8270
Højbjerg
TEAM AARHUS SYDBANK
0650
04:00:26
63
Laura
Poulsen
8000
Aarhus
TEAM AARHUS SYDBANK
0647
04:00:28
64
Hanne
Thorsen
7400
Herning
HTO
0809
04:00:31
65
Anita
Jacobsen
8250
Egå
Tryg Anita
0708
04:02:49
66
Marit
Nielsen
8240
Risskov
Optimist Pigerne
0371
04:02:55
67
Mette
Thielke
8541
Skødstrup
TMC
0637
04:06:29
68
Hanne
Bendixen
8380
Trige
TMC
0690
04:06:33
69
Mette
Rasmussen
7100
Vejle
Vejle Cykel Motion
0727
04:07:26
70
Mette Steenkjær
Lund
7100
Vejle
Vejle Cykel Motion
0728
04:07:28
71
Britta Ustrup
Mogensen
8530
Hjortshøj
TMC Todbjerg Mejlby Cykelklub
0691
04:07:52
72
Lise
Moeslund
8800
Viborg
Benefit Viborg
0807
04:08:11
73
Lisbeth
Heerulff
8270
Højbjerg
LHE
0802
04:08:18
74
Lone
Moeslund Larsen
8920
Randers
Randers Freja Triathlon
0408
04:08:18
75
Mia
Badstie
8543
Hornslet
Team Grupetto
0533
04:08:23
76
Dorte Vitt
Bagner
8530
Hjortshøj
Dorte-TMC
0132
04:08:23
77
Tove
Borg
8355
Solbjerg
Borg
0058
04:08:27
78
Charlotte Faurholt
Hornslet
8543
Hornslet
Team Grupetto
0532
04:08:27
79
Hrönn
Bliesmann
8200
Aarhus N
Fru Bliesmann
0172
04:08:34
80
Mette
Hvid Juul pedersen
8530
Hjortshøj
Tmif
0692
04:08:59
81
Mette
Jørgensen
8530
Hjortshøj
TMC
0221
04:09:05
82
Lise Jensen
Andersen
8200
Aarhus N
Corridore
0079
04:09:11
83
Dorte
Jørgensen
8660
Skanderborg
Corridore
0078
04:09:13
84
Tina hagemann
Amdisen
8600
Skanderborg
Kamstrup A/S
0267
04:10:26
85
Lone
Rømer
8660
Skanderborg
Konebåden
0296
04:11:38
86
Trine
Hundevadt
8000
Aarhus
Konebåden
0297
04:11:40
87
Karin
Jespersen
7470
Karup J.
Pedaltramperne
0382
04:13:14
88
Bente Lynge
Serritslev
7470
Karup J.
Pedaltramperne
0381
04:13:15
89
Anette
Nørskov
8270
Højbjerg
Les femmes fatales
0313
04:15:27
90
Karin
Christensen
8270
Højbjerg
Les femmes fatales
0314
04:15:29
91
Dorte
Stribolt
8260
Viby J
Strålerne
0470
04:15:33
92
Camilla Christine
Pedersen
8000
Aarhus C
Power Sisters
0394
04:15:36
93
Maria Louise Ry
Jørgensen
8210
Aarhus V.
Power Sisters
0395
04:15:38
94
Kersti
Brauner
8600
Silkeborg
tøser
0712
04:15:53
95
Sandra
Petersen
8320
Mårslet
Kamstrup A/S
0265
04:16:32
96
Ebba
Bech
8600
Silkeborg
cykel
0095
04:16:39
97
Ulla
Lund
8660
Skanderborg
What if Woman Ruled the World
0769
04:16:45
98
Lisbeth
Zacher poulsen
8600
Silkeborg
Zacher
0776
04:17:26
99
Conny
Jensen
8600
Silkeborg
elefant
0139
04:17:30
100
Anne Mette
Tordrup Andersen
9000
Aalborg
Thorup
0684
04:17:32
101
Malene
Madsen
8270
Højbjerg
MaleneWM
0339
04:17:33
102
Ulla
Nygaard
8000
Århus C
ULLA
0715
04:17:41
103
Jette
Vinter
8230
Åbyhøj
KDC
0197
04:17:46
104
Lisbeth
Petersen
4440
Mørkøv
Team JK
0549
04:17:46
105
Mette
Petersen
7321
Gadbjerg
Give Cykelklub Ladies only
0193
04:18:35
106
Kirsten
Johansen
7323
Give
Give Cykelklub Ladies only
0192
04:18:38
107
Anna-Marie
Møberg
7323
Give
Give Cykelklub Ladies only
0184
04:18:39
108
Ingvild
Bergstrøm
7323
Give
Give Cykelklub Ladies only
0190
04:18:42
109
Ninna A
Rasmussen
7323
Give
Give Cykelklub Ladies only
0194
04:18:45
110
Rikke
Andersen
2200
København N
Riks og Mutti
0410
04:18:52
111
Hanne
Andersen
8500
Grenaa
Riks og Mutti
0409
04:18:59
112
Vibeke
Haldrup
8000
Aarhus C
What if Women ruled the world
0493
04:19:38
113
Ritta
Thomadsen
8870
Langå
Thomadsen
0674
04:21:02
114
Tina
Sørensen
5350
Rynkeby
Tøserne fra Ladby Cykelklub
0714
04:21:05
115
Linda
Thygesen
5350
Rynkeby
Tøserne fra Ladby Cykelklub
0713
04:21:08
116
Janie
Petersen
8732
Hovedgård
JANKA
0237
04:22:37
117
Anne Marie
Jensen
7100
Vejle
Team AMB on Tour
0494
04:22:55
118
Birgit
Jensen
7100
Vejle
Team AMB on Tour
0495
04:22:59
119
Dorte
Christensen
8362
Hørning
Os selv
0373
04:23:08
120
Betina
Hansen
8362
Hørning
Os selv
0372
04:23:11
121
Amanda Daugaard
Hansen
8000
Århus C
Femme Fatale
0148
04:24:25
122
Helle Christine
Kildegård
4400
Kalundborg
De unge Rynker
0126
04:24:28
123
Henriette Wrang
Thomsen
8000
Aarhus C
De Flyvende Forstadsfruer
0100
04:24:39
124
Lene
Hansen
8270
Højbjerg
De Flyvende Forstadsfruer
0102
04:24:39
125
Mette Marie
Weinrich
8270
Højbjerg
De Flyvende Forstadsfruer
0104
04:24:44
126
Lene Møller
Holm
6950
Ringkøbing
De Flyvende Forstadsfruer
0824
04:24:46
127
Helle
Møller
8270
Højbjerg
De Flyvende Forstadsfruer
0099
04:24:49
128
Hanna
Meilandt
8000
Århus C
Æ cykelgniste.
0783
04:26:09
129
Dorthe
Kocemba
7100
Vejle
Teamfit og Sund cycling
0798
04:26:10
130
Lone
Bockhoff
8722
Hedensted
Give Cykelklub Ladies only
0189
04:26:13
131
Maria
Solhøj
8000
Århus C
Solhøj
0455
04:26:13
132
Annemette
Olsen
8700
Horsens
Teamfit og Sund cycling
0799
04:26:18
133
Britta
Kidmose
7442
Engesvang
EB Motion
0135
04:27:09
134
Randi Pagter
Andersen
7442
Engesvang
EB Motion
0136
04:27:13
135
Miriam
Bjerrum
8000
Aarhus C
Kagekir
0249
04:27:15
136
Janne
Siig Olsen
8270
Højbjerg
Kagekir
0248
04:27:19
137
Danielle
Eriksen
6000
Kolding
4 På stribe
0819
04:27:42
138
Elsemarie
Culmbach
6000
Kolding
4 På stribe
0818
04:27:45
139
Sandie
Andersen
7000
Fredericia
4 På stribe
0816
04:27:47
140
Mathilde
Nautrup
6000
Kolding
4 På stribe
0817
04:27:49
141
Kari
Overhalden
7100
Vejle
Skibet Chicks
0449
04:27:54
142
Annette
Kirkegaard
7100
Vejle
Skibet Chicks
0445
04:27:55
143
Tina
Søgaard
7100
Vejle
Skibet Chicks
0451
04:27:57
144
Gunhild Brinch
Lihn
7100
Vejle
Skibet Chicks
0448
04:27:58
145
Charlotte
Dupont
7100
Vejle
Skibet Chicks
0446
04:28:00
146
Claudine
Mørk
7100
Vejle
Skibet Chicks
0447
04:28:01
147
Maybritt
Dyring
7100
Vejle
Skibet Chicks
0450
04:28:02
148
Tine Rothaus
Faartoft
7430
Ikast
Team Mademoiselle
0562
04:28:17
149
Birgitte
Eriksen
8800
Viborg
Birgittes-lyst
0049
04:28:59
150
charlotte
Højbjerre
8600
silkeborg
Sejs Tøserne
0435
04:31:13
151
Birgitte
Mølkjær
8600
Silkeborg
Team Dansk Halbyggeri
0433
04:31:19
152
Anita
Jæger
8600
Silkeborg
Sejs Tøserne
0434
04:31:19
153
Anette
Laustsen
8600
Silkeborg
Team Dansk Halbyggeri
0509
04:31:23
154
Conny
Frost
8600
Silkeborg
Sejstøserne
0814
04:31:23
155
Lise
Terkildsen
8600
Silkeborg
Sejs Tøserne
0436
04:31:27
156
Heidi
Gregersen
9260
Gistrup
VCM Chicks
0723
04:32:28
157
Lis
Bramsen
6064
Jordrup
We Can Do It
0757
04:33:28
158
Emilie Frederikke Kirkegaard
Mikkelsen
8362
Hørning
Seje cykelsild
0429
04:34:20
159
Lene
Kræmer
6100
Haderslev
24/7 Fjelstrup
0004
04:35:55
160
Vibeke
Steenholdt
6100
Haderslev
24/7 Fjelstrup
0005
04:36:01
161
Hanne
Juhl
6100
Haderslev
Knud Skovvej
0293
04:36:01
162
Dorit
Hansen
6950
Ringkøbing
kloster kæk
0282
04:36:25
163
Nina
Mortensen
6950
Ringkøbing
kloster kæk
0283
04:37:00
164
Lone
Johansen
6950
Ringkøbing
Kloster CC
0281
04:37:04
165
Stine Lykke
Lundmann
8800
Viborg
Team Tuderne
0614
04:37:24
166
Inge M
Andersen
5000
Odense
Søstrene K - VARO
0478
04:37:28
167
Britta
Larsen
7330
Brande
Søstrene K - VARO
0476
04:37:29
168
Lene
Brogård
8850
Bjerringbro
Team Tuderne
0613
04:37:33
169
Mette Ulrik
Nielsen
6392
Bolderslev
Æ cykelgniste.
0786
04:37:33
170
Henriette
Henriksen
6360
Tinglev
Æ cykelgniste.
0784
04:37:37
171
Berit
Thomsen
8370
Hadsten
Kamstrup A/S
0251
04:37:40
172
Vicki
Christensen
9500
Hobro
Hjælperytterne
0219
04:38:15
173
Dorte
Jacobsen
8270
Højbjerg
Kamstrup A/S
0252
04:38:43
174
Karina
Bøtker
8340
Malling
Kamstrup A/S
0256
04:38:46
175
Jette
Schlüter Persson
2800
Kongens Lyngby
Fuld fart frem
0175
04:40:35
176
Thilde
Riis
5800
Nyborg
Nyborg sprutten
0367
04:41:10
177
Lone
Clemmesen
7500
Holstebro
Mejrup Cykel Club
0804
04:43:02
178
Karina
Andersen
7500
Holstebro
Mejrup Cykelklub (MCC)
0815
04:43:04
179
Anette
Stubberup
7500
Holstebro
Mejrup Cykelklub
0349
04:43:06
180
Bente
Haislund
7500
Holstebro
Mejdal cykel club
0346
04:43:12
181
Vibeke Holmann
Opstrup
7500
Holstebro
Mejrup Cykel Club
0348
04:43:44
182
Birgitte
Eriksen
7500
Holstebro
Holstebro-tøsen
0223
04:43:48
183
Jette
Haislund
7500
Holstebro
Mejrup Cykel Club
0803
04:43:54
184
Thea
Bech-Petersen
8000
Aarhus C
Team retro
0575
04:44:41
185
Anne Mette
Nørrelykke
8541
Skødstrup
Pals
0805
04:45:17
186
Annette
Jensen
8382
Hinnerup
TEAM SØFTEN
0603
04:45:19
187
Helle
Miltersen
8382
Hinnerup
TEAM SØFTEN
0602
04:45:24
188
Lisbeth
Schøler
8382
Hinnerup
Lisbeth
0300
04:45:29
189
Annelise
Poulsen
8270
Højbjerg
marselis
0345
04:46:17
190
Gitte
Mogensen
8260
Viby J
The darlings
0661
04:47:23
191
Anni Veje
Henriksen
8240
Risskov
Kollegerne 2018
0294
04:47:51
192
Kirstine
Svenningsen
6000
Kolding
We Can Do It
0753
04:47:56
193
Susanne
Dybdahl
8240
Risskov
DYBDAHL
0295
04:47:58
194
Dorte
Steen
8270
Højbjerg
Green Escalator
0205
04:49:29
195
Stine
Fenger
8600
Silkeborg
Sejs Tøserne
0438
04:49:50
196
Hanne
Damgaard
8000
Aarhus C
Fru Damse
0174
04:49:55
197
Mariane
Fenger
8600
Silkeborg
Sejs Tøserne
0437
04:49:58
198
jette
jessen
8382
hinnerup
jette
0240
04:50:01
199
Margrethe
Holub
8320
Mårslet
Kamstrup A/S
0259
04:51:05
200
Margrethe
Kristensen
7182
Bredsten
Chill
0810
04:51:08
201
Ulla
Krogh
9000
Aalborg
Ulla Krogh Zoneterapi
0719
04:51:57
202
Dorte
Gad
1432
København K
Gryesten.dk
0207
04:51:58
203
Karen M.
Riis
7173
Vonge
Søstrene K - VARO
0479
04:52:01
204
Anni
Villefrance
8230
Åbyhøj
LINDBERG Aktiv
0319
04:52:15
205
Lene
Søndergaard
8450
Hammel
Vi ka’ godt!
0735
04:52:47
206
Lisbeth
Thusholt
7500
Holstebro
Team Darlings
0510
04:52:51
207
Jonna
Balle-Petersen
9382
Tylstrup
Balle
0038
04:52:57
208
Marian
Lauridsen
8870
Langå
Team Darlings
0511
04:53:01
209
Stine
Bigum
8000
Aarhus
Malerchicks
0342
04:53:05
210
Dorrit
Knudsen
9381
Sulsted
BMC
0057
04:53:07
211
Louise
Lorentzen
2650
Hvidovre
Power4you
0399
04:53:29
212
Lis
Nielsen
9510
Arden
Kageformene
0247
04:54:24
213
Anita
Olesen
9510
Arden
Kageformene
0246
04:54:29
214
Grethe
Sørensen
8920
Randers
Team nurse
0571
04:55:23
215
Mette
Frandsen
8981
Spentrup
Team nurse
0572
04:55:25
216
Karen-Marie
Pedersen
8830
Tjele
Team Rynkeby Silkeborg
0813
04:55:28
217
Frida
Dal
8830
Tjele
Team nurse
0570
04:55:29
218
Hanne
Jepsen
6990
ulfborg
Old Rynks
0368
04:55:32
219
Camilla
Jepsen
6990
Ulfborg
Old Rynics
0812
04:55:35
220
Susanne
Kjeldsen
8600
Silkeborg
SKJ
0800
04:55:36
221
Grete
Kastbjerg
8830
Tjele
Oldrynks
0369
04:55:37
222
Lone
Pedersen
9610
Nørager
TDT Himmerland
0488
04:55:40
223
Lone
Jensen
8660
Skanderborg
Team Lamseben
0557
04:55:41
224
Karina
Dalgaard Jensen
8250
Egå
Kadaljen
0245
04:55:49
225
inge
faaborg
8660
skanderborg
Sådan
0481
04:56:17
226
Nancy
Veng Holm
8300
Odder
Holm
0222
04:56:18
227
Heidi
Kejser
8300
Odder
Heidi
0211
04:56:27
228
Louise
Lyngsø
8700
Horsens
De seje søstre og Louise
0120
04:56:30
229
Eva
Johnsen
5200
Odense V
Team Lamseben
0556
04:56:35
230
Christina
Thygesen
4681
Herfølge
Hot chicks
0226
04:57:46
231
Karen
Hove
8464
Galten
Afsted
0011
04:57:55
232
Bente Thing
Holm
8464
Galten
Thing
0673
04:57:59
233
Anne-Li
Korsgaard
8000
Aarhus
Kamstrup A/S
0250
04:58:03
234
Julie
Hedensted
8920
Randers NV
Randers Cykelmotion
0406
04:58:05
235
Rikke
Hansen
8000
Aarhus C
Kamstrup A/S
0262
04:58:07
236
Berit
Brose
6400
Sønderborg
Kløver pedal
0284
04:58:08
237
Kirsten
Danielsen
6400
Sønderborg
Kløver pedal
0286
04:58:49
238
Gitte
Dahl
8920
Randers NV
Randers Cykelmotion
0403
04:58:50
239
Marianne Fog
Nissen
6400
Sønderborg
Kløver pedal
0287
04:59:01
240
Nete
Gaardsmand
8355
Solbjerg
Nete Gaardsmand
0430
04:59:36
241
Helle
Erenbjerg
8000
Aarhus C
What if Woman Ruled the World
0762
05:00:14
242
Bodil
Birk
8381
Tilst
Strålerne
0469
05:00:21
243
Mariann
Høeg
8450
Hammel
Team Albatros
0492
05:00:54
244
Birte Flethøj
Ege
8300
Odder
Team Birdie
0504
05:01:18
245
Gitte
Vangsøe
5500
Middelfart
Team Vangsøe
0625
05:01:21
246
Eva
Holm
8660
Skanderborg
Skanderborg
0444
05:01:25
247
Pia
Mayoh
8300
Odder
Team Odder hold 4
0574
05:02:50
248
Helle
Kjeldsen
8660
Skanderborg
Team Odder hold 4
0797
05:02:52
249
Ditte
Maagaard
8800
Viborg
Team NoReturn
0567
05:03:08
250
Lena Schmidt
Andersen
8800
Viborg
Team NoReturn
0569
05:03:12
251
Helle
Dirks
8800
Viborg
Team NoReturn
0568
05:03:15
252
Lene
Staub
8355
Solbjerg
Tapas And
0486
05:04:58
253
Kristine
Hornum
8355
Solbjerg
Tapas And
0485
05:05:07
254
Bente
Staub
6100
Haderslev
Tapas And
0484
05:05:09
255
Sam
Reilly
5471
Søndersø
Foxy Ladies
0169
05:05:16
256
Line
Udengaard
8520
Lystrup
Kamstrup A/S
0258
05:05:38
257
Dorthe
Mørup
8400
Ebeltoft
Les femmes
0311
05:06:45
258
Helle
Lynggaard
8400
Ebeltoft
Les femmes
0312
05:06:47
259
susan
Arent
5000
Odense
Gryesten.dk
0208
05:06:54
260
Helle
Kjærsgaard
8240
Risskov
Helle
0213
05:07:12
261
Lena Gam
Petersen
8541
Skødstrup
Team Lein
0558
05:07:14
262
Connie
Lynggaard
8700
Horsens
Les femmes
0310
05:10:24
263
Anna Blach
Mogensen
8920
Randers NV
Randers Cykelmotion
0400
05:10:31
264
Gitte
Dahl Lorentzen
7323
Give
Give Cykelklub Ladies only
0186
05:10:43
265
Karin
Mikkelsen
7323
Give
Give Cykelklub Ladies only
0191
05:10:46
266
Hanne
Bork
7323
Give
Give Cykelklub Ladies only
0187
05:10:50
267
Birgitte
Damgaard
7323
Give
Give Cykelklub Ladies only
0185
05:10:52
268
Hanne
Mortensen
7200
Grindsted
Give Cykelklub Ladies only
0188
05:10:55
269
Lisbeth
Korsgaard
5471
Søndersø
Foxy Ladies
0168
05:11:29
270
Dorte
Mortensen
8700
Horsens
Team Søvind
0604
05:11:37
271
Charlotte
Baungaard
8700
Horsens
Team søvind 1
0605
05:11:47
272
Lis
Hansen
9600
Aars
Maja og Lis
0338
05:11:57
273
Jette
Bergfriedt
8200
Aarhus N
Creme Fræserne
0082
05:12:05
274
Maja
Nielsen
9500
Hobro
Team Taverna
0607
05:12:07
275
Karina
Iwang-Hansen
5250
Odense SV
Bellinge Bikerne
0045
05:12:31
276
Anja Oxford
Christophersen
5250
Odense SV
Bellinge Bikerne
0044
05:12:35
277
Pia
Olsen
5250
Odense SV
Bellinge Bikerne
0046
05:12:36
278
Bente
Levesen
7080
Børkop
Pedalhønsene
0379
05:12:37
279
AnnBett
Kirkebæk
8520
Lystrup
Kirkebæk
0272
05:12:40
280
Gitte
Møller
8000
Aarhus C
Gitte Møller
0182
05:13:07
281
birgitte
jensen
9600
aars
Gitte Møller.
0183
05:13:12
282
Anne-Mette
Rasmussen
4640
Faxe
Hot chicks
0225
05:13:12
283
Anja
Rasmussen
4640
Faxe
Hot chicks
0224
05:13:18
284
Linda
Veggebro
8732
Hovedgård
TeamEye
0652
05:15:16
285
Naja
Kristensen
8543
Hornslet
TeamEye
0653
05:15:18
286
Christina
Vadstrup Petersen
8543
Hornslet
Vadstrup_Petersen
0722
05:15:19
287
Fannie
Wang
8732
Hovedgård
MS svejseteknik
0358
05:15:23
288
Janne
Dalmann
5000
Odense
TheSix
0668
05:15:45
289
Tina
Gryesten
5000
Odense C
Gryesten.dk
0209
05:16:45
290
Malene Snedker
Adamsen
5000
Odense C
KLAMK
0277
05:16:51
291
Kirstine Ottobrøker
Olesen
8381
Tilst
KLAMK
0275
05:17:08
292
Astrid Holm
Jensen
8260
Viby J
KLAMK
0273
05:17:26
293
Margit Holst
Andersen
8260
Viby J
Strålerne
0472
05:18:59
294
Katrine
Zahll
8230
Åbyhøj
KLAMK
0274
05:19:35
295
Tina Barnholdt
Larsen
4100
Ringsted
www.muskelmassoer.dk
0775
05:19:41
296
Rikke Barnholdt
Hansen
3670
Veksø
Team Ellen Apple
0514
05:19:47
297
Ulla
Kudahl
8320
Mårslet
Pedalerne
0378
05:20:58
298
Dorte
Vikkelsøe
6040
Egtved
De hurtige
0107
05:21:01
299
Sine
Dahl Pedersen
8700
Horsens
Team Tena
0609
05:21:03
300
Pernille
Styrbæk
6040
Egtved
De hurtige
0110
05:21:05
301
Gitte
Gade
6040
Egtved
De hurtige
0108
05:21:06
302
Susanne klit
Sørensen
8320
Mårslet
Pedalerne
0377
05:21:07
303
Inge Merethe
Sejer Andersen
6040
Egtved
De hurtige
0109
05:21:10
304
Mette
Velling
7470
Karup
CozinessFit+
0081
05:21:12
305
Regitze Floor
Vittrup
8920
Randers NV
Randers Cykelmotion
0407
05:21:41
306
Jette
Nielsen
5471
Søndersø
Foxy Ladies
0167
05:21:46
307
Tina
Ferk
5471
Søndersø
Foxy Ladies
0170
05:21:49
308
Lissi
Madsen
8660
Skanderborg
CafeTOURisterne
0073
05:21:59
309
Tabita
Cramers
8732
Hovedgård
CafeTOURisterne
0076
05:22:04
310
Christa
Meilandt
6392
Bolderslev
Æ cykelgniste.
0781
05:22:27
311
Gry
Hejlesen
8000
Aarhus C
HEJLESEN
0644
05:22:35
312
Annette
Petersen
6051
Almind
We Can Do It
0746
05:23:08
313
Lene Skolander
Fischlein
6040
Egtved
We Can Do It
0755
05:23:12
314
Susanne
Hansen
8543
Hornslet
Team Hornslet
0539
05:23:18
315
Gerda
Svendsen
8543
Hornslet
Team Hornslet
0538
05:23:26
316
Kirsten Balsen
Boisen
6070
Christiansfeld
We Can Do It
0752
05:23:28
317
Mathilde Fjord
Svendsen
8200
Århus N
Team Hornslet
0540
05:23:32
318
Tina
Ruskjær
8000
Aarhus C
Ruskjær
0643
05:23:36
319
Hanne Thaagaard
Larsen
9210
Aalborg SØ
Det kan ikke blive værre end 2016
0129
05:23:40
320
Malene Kragh
Overvad
9560
Hadsund
Det kan ikke blive værre end 2016
0130
05:23:40
321
Charlotte
Petersen
6200
Aabenraa
Æ Cykelgniste
0779
05:24:15
322
Birgit
jessen
6360
tinglev
Æ cykelgniste.
0780
05:24:16
323
Berit
Larsen
8320
Mårslet
Team Venus
0627
05:24:19
324
Ritha
Jørgensen
8860
Ulstrup
M&M
0332
05:24:22
325
Maria
Jørgensen
8860
Ulstrup
M&M
0331
05:24:23
326
Lisbeth
Brøndum
8000
Århus C
Team Venus
0629
05:25:06
327
Dorte
Overgaard
8260
Viby J
Team Venus
0628
05:25:10
328
Ellen Bie
Jensen
8300
Odder
2B
0006
05:25:13
329
Sonny
Buhl
6700
Esbjerg
2B
0007
05:25:15
330
Lone
Schultz
8700
Horsens
Team Girls of Horsens
0528
05:25:17
331
Marianne
Ulvskov
8700
Horsens
Team Girls of Horsens
0529
05:25:18
332
Karin
Henriksen
8700
Horsens
Team Girls of Horsens
0527
05:25:19
333
Annette
Hansen
7171
Uldum
Team Girls of Horsens
0522
05:25:22
334
Gitte
Frøkjær
8700
Horsens
Team Girls of Horsens
0525
05:25:23
335
Winnie
Landrok
8700
Horsens
Team Girls of Horsens
0531
05:25:24
336
Helle
Sørensen
8700
Horsens
Team Girls of Horsens
0526
05:25:28
337
Cathrine Stistrup
Sørensen
8700
Horsens
Team Girls of Horsens
0523
05:25:28
338
Sonja
Larsen
8270
Højbjerg
Sonja
0456
05:25:31
339
Lene Chetan
Jensen
8000
Århus
kærlighed til mig
0301
05:25:31
340
Anette
Andersen
5260
Odense S
Hot mammas
0227
05:25:34
341
Anita
Møller
8781
Stenderup
Team Hornsyld
0541
05:25:34
342
Dorte
Caspersen
6200
Aabenraa
Æ cykelgniste.
0782
05:25:50
343
Tove Dinesen
Jørgensen
6392
Bolderslev
Æ cykelgniste.
0787
05:25:56
344
Kirsten
Ægidius
8270
Højbjerg
Fysioben
0176
05:26:18
345
Anna
Kolmos
6392
Bolderslev
Æ Cykelgniste
0778
05:28:47
346
Lone
Kristensen
6392
Bolderslev
Æ cykelgniste.
0785
05:28:50
347
Diana Brund
Christensen
7900
Nykøbing M
Team Brund
0507
05:28:53
348
Sofie Brund
Christensen
7900
Nykøbing M
Team Brund
0508
05:28:54
349
Bente
Brask
7500
Holstebro
Team Johansen grafisk
0550
05:28:57
350
Karin
Kracht
8230
Aabyhøj
Cyk’linderne
0092
05:29:00
351
Julie
Kracht
8340
Maling
Cyk’linderne
0091
05:29:01
352
Anita
Olesen Kyed
8700
Horsens
Team Tena
0608
05:29:03
353
Grete
Nielsen
7500
Holstebro
Team Johansen grafisk
0551
05:29:04
354
Lone
Dyrberg Lind
7500
Holstebro
Team Johansen grafisk
0552
05:29:05
355
Lene
Jakobsen
8000
Århus c
Team Lene
0559
05:29:11
356
Hanna
Østerby
8355
Solbjerg
Team Østerby
0075
05:29:11
357
Birthe
Østerby
7660
Bækmarksbro
Team Østerby
0561
05:29:15
358
Tina
Ø. Najbjerg
8410
Rønde
Team Østerby
0317
05:29:21
359
Mette Lene
Christensen
8382
Hinnerup
Mosepigerne
0357
05:29:23
360
Birthe
Møller Hansen
7200
Grindsted
Family Møller
0811
05:31:23
361
Annette
Schouboe
8270
Højbjerg
Strålerne
0468
05:31:43
362
Lone
Bülow Friis
8382
Hinnerup
Salte sild
0422
05:32:38
363
Maiken
Trøjborg Jensen
8382
Hinnerup
Salte sild
0424
05:32:39
364
Henriette
Graversen
7000
Fredericia
Henriette Graversen
0214
05:32:54
365
Lisbeth Digebjerg
Holgersson
6000
Kolding
Tandlægehuset Holgersson
0483
05:32:55
366
Katrine
Bødker
8210
Århus V
Gitte & Katrine
0180
05:33:55
367
Gitte
Tindbæk
8660
Skanderborg
Gitte & Katrine
0179
05:33:56
368
Inge
Skovsen
8930
Randers NØ
Skovsen
0452
05:34:05
369
Anne Lene
Hamannn
3540
Lynge
The darlings
0660
05:34:14
370
Jeanette
Sørensen
8260
Viby J
The darlings
0663
05:34:23
371
Mette
Jeppesen
8800
viborg
METJEP
0352
05:35:03
372
Birte
Tromborg
9632
Møldrup
Cyklistforbundet Viborg
0098
05:35:08
373
mai
gisselmann
8361
hasselager
LEMA
0307
05:36:46
374
Marianne
Brandt
8660
Skanderborg
Sådan
0482
05:37:12
375
Rikke
Houmann
9240
Nibe
TEAM HOUMANN
0543
05:38:03
376
Birthe
Tønder Larsen
8220
Brabrand
Tønder-Meijer
0710
05:38:08
377
Trudy
Meijer
8330
Beder
Tønder-Meijer
0711
05:38:08
378
Lone
Toftgård
8240
Risskov
JammerQuinder
0235
05:38:30
379
Lise
Drescher
8240
Risskov
JammerQuinder
0234
05:38:33
380
Birgit
Egesbæk
8260
Viby J
EG
0138
05:39:05
381
Ulla
Jacobsen
8240
Risskov
JammerQuinder
0236
05:39:23
382
Bodil
Abildgaard
8800
Viborg
JammerQuinder
0233
05:39:26
383
Mona
Pedersen
9620
Aalestrup
Team mor & datter
0564
05:39:29
384
Elin
Borngäber
8800
Viborg
E-born
0137
05:39:32
385
Inge
Thomsen
8000
Aarhus C
Thomsen
0675
05:39:50
386
Jeanne
Nissen
8362
Hørning
Team Unicorn
0619
05:39:58
387
Rikke
Hansen
8240
Risskov
Rikke Hansen
0080
05:40:02
388
Aase Norlyk
Madsen
8660
Skanderborg
KAN
0269
05:40:06
389
Anne-Margrethe
Olsson
8250
Egå
CafeTOURisterne
0070
05:40:07
390
Karen Norlyk
Hjort
6200
Åbenrå
KAN
0268
05:40:10
391
Lotte Quist
Glinvad
9510
Arden
Lottesolo
0328
05:40:20
392
Allis
Bjernemose Mortensen
8355
Solbjerg
Team Ladybike
0553
05:40:26
393
Lone
Madsen
8260
Viby J
Team Lone
0560
05:40:26
394
Mette
Burgdorf
8320
Mårslet
BRUHN Grafisk
0062
05:40:43
395
Tina
Lyng
8270
Højbjerg
Tina Lyng
0101
05:40:51
396
Birte Bundgård
Nielsen
8210
Aarhus V
BBN
0042
05:40:56
397
Gitte
Vange
8260
Viby J
Stavtrup Girls
0463
05:40:57
398
Camille Kjær
Mikkelsen
8260
Viby J
Stavtrup Girls
0461
05:41:01
399
Heidi Clausen
Jessen
8260
Viby J
Stavtrup Girls
0464
05:41:03
400
Gitte
Nørsøller
8260
Viby J
Stavtrup Girls
0462
05:41:06
401
Lene
Glent-Madsen
5500
Middelfart
GM
0196
05:41:21
402
Anette
Møller Hansen
8250
Egå
AMH
0806
05:41:21
403
Jane
Wenneberg
8660
Skanderborg
De seje søstre og Louise
0119
05:41:27
404
Tove
Lindhøj
8700
Horsens
De seje søstre og Louise
0121
05:41:33
405
Lea
Aabo
8700
Horsend
CafeTOURisterne
0072
05:41:51
406
Rikke
Lyngby Andersen
8660
Skanderborg
CafeTOURisterne
0074
05:41:55
407
Anette
Berg
8300
Odder
AB on tour..
0010
05:44:22
408
Anne
Ditlev
8370
Hadsten
TRF-tøserne
0701
05:45:04
409
Helle
Andersen
8520
Lystrup
Team Torp
0610
05:45:23
410
Marlene
Ahlgreen
8300
Hou
Team Unicorn
0621
05:45:28
411
Marianne Bernt Nielsen
Nielsen
8450
Hammel
Anne B D
0019
05:45:28
412
karin
Thøgersen
8382
Hinnerup
Karin Thøgersen
0270
05:46:16
413
Jette
Sørensen
7500
Holstebro
Team moster
0566
05:46:21
414
Astrid
Ejlersen
7500
Holstebro
Team moster
0565
05:46:23
415
Christina
Stenbye
7470
Karup
Team Stenbye
0599
05:47:39
416
Joan
Olesen
6640
Lunderskov
We Can Do It
0751
05:47:41
417
Helle
hjermind
8260
Viby J
Superpuster
0474
05:48:02
418
Ane
Hovøre
4200
Slagelse
Ane
0018
05:48:04
419
Lene
Fischer
8270
Højbjerg
LEMA
0306
05:48:29
420
Lillian
Simonsen
8270
Højbjerg
Team Voksentøserne
0642
05:48:37
421
Hanne
Stenbye
7470
Karup
Team Stenbye
0600
05:48:46
422
Tilde
Dalmann
9000
Ålborg
TheSix
0670
05:48:52
423
Jonna
Kvist
6818
Årre
TheSix
0669
05:48:55
424
Jette
Terkelsen
8382
Hinnerup
Jettemor
0242
05:49:00
425
Helle
Hansen
6800
Varde
TheSix
0667
05:49:03
426
Conny
Thomsen
8700
horsens
Vi Kan
0736
05:49:10
427
kirsten
børgesen
8732
hovedgård
Vi Kan
0737
05:49:12
428
Bente
Callesen
6800
Varde
Team BIBB
0501
05:49:48
429
Birgitte
Qvist
7200
Grindsted
Team BIBB
0502
05:49:55
430
Katrine
Mortensen
8541
Skødstrup
Tour de B Nurser
0698
05:50:29
431
Bettina
Timm
8370
Hadsten
Tour de B Nurser
0694
05:50:34
432
Camilla
Boel Laursen
8541
Skødstrup
Tour de B Nurser
0695
05:50:34
433
Jette
Kjeldsen
8464
Galten
Tour de B Nurser
0697
05:50:38
434
Anette
Hemmingsen
5471
Søndersø
Foxy Ladies
0163
05:50:39
435
Lone
Friborg
8800
Viborg
Viborgs seje cykel kvinder
0742
05:50:44
436
Britta
Jul Madsen
5471
Søndetsø
Foxy Ladies
0164
05:50:46
437
jette
solberg
8800
Viborg
Viborgs seje cykel kvinder
0741
05:50:48
438
Dorthe
Goul
8800
Viborg
Viborgs seje cykel kvinder
0740
05:50:50
439
Lone Hedegaard
Kristensen
8320
Årslev
What if Woman Ruled the World
0765
05:51:24
440
Bente
Jensen
4173
Fjenneslev
Livsnyderne
0321
05:51:39
441
Karina
Baagøe
6000
Kolding
Livsnyderne
0322
05:51:44
442
Ingrid
Andersen
6000
Kolding
Team BIBB
0503
05:51:44
443
Line
Pedersen
9620
Aalestrup
Team mor & datter
0563
05:52:02
444
Karina
Kongsted Bech
8830
Tjele
Viborg Sejeste Cykelkvinder
0820
05:52:03
445
Hanne
Sihm
8355
Solbjerg
Kamstrup A/S
0254
05:52:19
446
Lone
Knakkergaard
8700
Horsens
L-L-L-E-P
0325
05:52:25
447
Pia
Palm
8362
Hørning
L-L-L-E-P
0326
05:52:25
448
Lene
Glyngøe
8700
Horsens
L-L-L-E-P
0324
05:52:29
449
Grethe
Olesen
8270
Højbjerg
Team Voksentøserne
0641
05:54:20
450
Elinor
Wadsager
8240
Risskov
seje tøser
0431
05:54:30
451
Bitten
Pedersen
8963
Auning
Mads
0335
05:55:26
452
Trine Nørgaard
Nielsen
8963
Auning
Mads
0337
05:55:31
453
Helle Krogh
Rygaard
8963
Auning
Mads
0336
05:55:47
454
Anne
Olesen
8963
Auning
Mads
0334
05:55:57
455
Grethe Roer
Pedersen
8500
Grenaa
Dragonkweens
0134
05:56:23
456
Maja
Roer Peleg
8000
Aarhus C
DRAGONKWEENS
0506
05:56:24
457
Linda Kirkeby
Lauridsen
8930
Randers NØ
Therese
0665
05:56:30
458
Jette
Jansson
8900
Randers
Jette J
0241
05:56:34
459
anne marie smitt
smitt
5230
odense m
Smitti
0453
05:56:55
460
Johanna
Schmidt
5000
Odense
Smitties
0454
05:56:55
461
Hanne
Rye
8300
Odder
Cafeholdet Team Odder
0069
05:57:43
462
Charlotte
Pedersen
8600
Silkeborg
De Guule helikoptere
0105
05:58:36
463
Dorthe
Guul
8850
Bjerringbro
De Guule helikoptere
0106
05:58:40
464
Annie
Kristiansen
8270
Højbjerg
K-OPI-S
0298
05:58:57
465
Lisa Witt
Jensen
8270
Højbjerg
K-OPI-S
0299
05:59:09
466
Alice
Jensen
8000
Århus
Flying A&R
0158
05:59:45
467
Randi
Nørgaard
8660
Skanderborg
Flying A&R
0159
05:59:45
468
Lis
Klysner
8585
Fjelleru
TRF-tøserne
0702
05:59:53
469
Pia
Laursen
8450
Hammel
TRF-tøserne
0704
06:00:01
470
Mette
Lassen
8450
Hammel
trftøserne
0700
06:00:05
471
Britta
Mortensen
9620
Aalestrup
Team Simested
0590
06:00:08
472
Laila
Søndergaard
9280
Storvorde
ThorFruerne
0679
06:00:10
473
Inge-Lise Hvid
Christiansen
9560
Hadsund
ThorFruerne
0678
06:00:11
474
Betina
Holst
9560
Hadsund
ThorFruerne
0677
06:00:13
475
Mette
Malmros
8300
Odder
Team Vium/Malmros
0640
06:00:30
476
Betina
Vium Andersson
8700
Horsens
Team Vium/Malmros
0639
06:00:33
477
Annette
Krogh
7500
Holstebro
De Røde Heste
0115
06:00:39
478
Anne
Visholm
8600
Silkeborg
De Røde Heste
0114
06:00:40
479
Helga
Jørgensen
7500
Holstebro
De Røde Heste
0117
06:00:42
480
Inger
Hartvigsen
7500
holstebro
De Røde Heste
0118
06:00:43
481
Birte
Svendsen
7500
Holstebro
De Røde Heste
0116
06:00:48
482
Mariane
Jensen
6000
Kolding
karl
0271
06:01:08
483
Lone
Hansen
6040
Egtved
GOF Vejle
0202
06:01:09
484
Marianne
Lindbjerg
7100
Vejle
GOF Vejle
0203
06:01:13
485
Tine
Vilhelmsen
7100
Vejle
GOF Vejle
0204
06:01:15
486
Mette Elmelund
Svensson
8362
Hørning
Wien
0773
06:01:24
487
Nina
Zacher Sørensen
9000
Aalborg
Team Rosé
0578
06:02:25
488
Kathrine
Jongberg
8560
Kolind
Team Rosé
0576
06:02:26
489
Lone
Mortensen
9620
Aalestrup
Team Simested
0594
06:03:13
490
Lone
Laursen
9620
Aalestrup
Team Simested
0593
06:03:22
491
Inger Margrethe
Hauge
9620
Aalestrup
Team Simested
0591
06:03:24
492
Linda Tove Larsen
Holm
6040
Egtved
GOF Vejle
0200
06:03:33
493
Dorte Holm
Hansen
6100
Haderslev
Route66
0412
06:03:47
494
Hanne
Bang Bligaard
8450
Hammel
Route66
0413
06:03:48
495
Lone Elleberg
Justesen
8250
Egå
Elleberg
0141
06:04:01
496
Birgit
Elleberg
8250
Egå
Elleberg
0140
06:04:08
497
kirsten
rathjken
6990
ulfborg
Vesterhavsbrus
0733
06:04:14
498
Ruth Kristensen
Allan
6200
Aabenraa
Søstrene K - VARO
0480
06:06:43
499
Grethe
Kristensen
7100
vejle
Søstrene K - VARO
0477
06:06:47
500
Lisbeth
Elvstrøm
7182
Bredsten
GOF Vejle
0201
06:07:02
501
Jette
Andersen
6854
Henne
GOF Vejle
0199
06:07:02
502
Diana
Øster Pedersen
8410
Rønde
Øster
0788
06:07:07
503
Lone
Øster
8410
Rønde
Øster
0789
06:07:08
504
Louise
Heller Øllegaard
8200
Aarhus N
Asfaltfræserne
0033
06:07:13
505
Karina
Toftgaard Matthiesen
8000
Aarhus C
Asfaltfræserne
0030
06:07:17
506
Gitte
Holm Gravesen
8000
Aarhus C
Asfaltfræserne
0029
06:08:04
507
Charlotte
Storgaard
8000
Aarhus C
Asfaltfræserne
0028
06:08:06
508
Pia
Kjeldsen
8000
Aarhus C
Asfaltfræserne
0035
06:08:10
509
Kirsten
Dyrman
8000
Aarhus C
Asfaltfræserne
0031
06:08:19
510
Lone
Sommer
8732
Hovedgård
De sejeste Q fra Hovedgaard
0124
06:09:30
511
Hanne
Schou
8732
Hovedgård
De sejeste Q fra Hovedgaard
0122
06:09:31
512
Anne Grethe
Bloch
6800
Varde
Knoldeflod IF
0289
06:09:58
513
Katrine Bjørnshave
Bomholt
8000
Aarhus C
Knoldeflod IF
0290
06:10:01
514
Trine
Sandgaard
6700
Esbjerg
Knoldeflod IF
0292
06:10:02
515
Kristina
Aaskjær Olesen
7100
Vejle
Knoldeflod IF
0291
06:10:05
516
Anette Bloch
Sandgaard
8340
Malling
Knoldeflod IF
0288
06:10:06
517
Maja
Zacher Sørensen
9000
Aalborg
Team Rosé
0577
06:10:38
518
Tove
Zacher Sørensen
8410
Rønde
Team Rosé
0579
06:10:39
519
Dorthe
Ehlers
8240
Risskov
Strålerne
0471
06:10:44
520
Ruth
Fibiger
8530
Hjortshøj
Rusen
0417
06:10:45
521
Marianne
Madsen
8530
Hjortshøj
Rusen
0416
06:10:49
522
Dana
Lentz Olesen
6710
Esbjerg V
TEAM Hindbærsnitte
0535
06:11:43
523
Birgitte
Barrutia
8541
Skødstrup
Pilepigerne
0384
06:12:25
524
Birthe
Christensen
6710
Esbjerg V
TEAM Hindbærsnitte
0534
06:12:29
525
Laila
Harbo
8530
Hjortshøj
Madone
0333
06:12:29
526
Pernille
Klose
8500
Grenaa
Team Sidevind
0584
06:13:03
527
Kirsten
Gylling
8444
Balle
Team Sidevind
0581
06:13:09
528
Louise
Hangaard Pedersen
9200
Aalborg SV
TEAM HOUMANN
0206
06:14:04
529
Mette
Houmann
9200
Aalborg SV
TEAM HOUMANN
0542
06:14:09
530
Christina
Voigt
8471
Sabro
Cyk’linderne
0087
06:15:06
531
Malene Due
Andersen
8740
Brædstrup
Cyk’linderne
0093
06:15:12
532
Hanne
Primdahl
8700
Horsens
Det flade dæk
0128
06:16:41
533
Pia Overby
Gade
9560
Haddund
ThorFruerne
0681
06:17:04
534
Titi
Busk
9560
Hadsund
ThorFruerne
0683
06:17:06
535
Rikke Kragh
Jensen
9560
Hadsund
ThorFruerne
0682
06:17:09
536
Dagmar
Pedersen
8680
Ry
Det flade dæk
0127
06:17:09
537
Lone
Lindegaard
9560
Hadsund
ThorFruerne
0676
06:17:13
538
Marion
Kronbo
9560
Hadsund
ThorFruerne
0680
06:17:15
539
Dorthe
Lassen
8464
Galten
Cyk’linderne
0088
06:18:22
540
Margit
Halkjær kristensen
8981
Spentrup
SIN & SPIN
0442
06:18:33
541
Krista
Pedersen
9560
Hadsund
SIN & SPIN
0440
06:18:40
542
Ulla
Halkjær
9500
Hobro
SIN & SPIN
0443
06:18:41
543
Conni Agnethe
Rugaard
8520
Lystrup
Rusen
0414
06:19:34
544
Jytte
Pedersen
8240
Risskov
Rusen
0415
06:19:47
545
Nadja
Jonassen
8355
Solbjerg
Tapas And
0487
06:19:49
546
Pernille Agermose
Karlsson
8544
Mørke
Femme Fatale
0156
06:19:51
547
Helle Daugaard
Andersen
8400
Ebeltoft
Femme Fatale
0152
06:20:00
548
Stinne Richter
Berg
8680
Ry
De oprindelige hindbærsnitter :-)
0113
06:20:03
549
Eva
Sølling
8362
Hørning
Kamstrup A/S
0253
06:20:04
550
Pia
Stürup
8660
Skanderborg
De oprindelige hindbærsnitter :-)
0111
06:20:07
551
Kristine
Bertelsen
8000
Aarhus C
Kamstrup A/S
0257
06:20:09
552
Anne
Foged Christensen
8464
Galten
Team JAM
0546
06:21:21
553
Mette
Feld-Jakobsen
8680
Ry
Team JAM
0548
06:21:23
554
Tanja Guldager
Aggerholm
6710
Esbjerg V
TEAM Hindbærsnitte
0537
06:22:00
555
Pernille
Refslund Schou
6700
Esbjerg
Team Hindbærsnitte
0638
06:22:03
556
Stine
Aarenstrup
6240
Løgumkloster
Steine og T.M.
0465
06:25:25
557
Trine Marie
Sengenbjerg
5210
Odense nv
Steine og T.M.
0466
06:25:26
558
Rikke
Hougaard
8680
Ry
De oprindelige hindbærsnitter :-)
0112
06:25:30
559
Birgit
Fiil
8940
Randers SV
Power4you
0397
06:25:54
560
Berit
otte
9500
Hobro
2 søstre
0002
06:26:02
561
Dorit
Mathisen
9550
mariager
2 søstre
0003
06:26:11
562
Linda
Rubinke
6000
Kolding
We Can Do It
0756
06:26:24
563
Susanne
Jensen
6580
Vamdrup
We Can Do It
0759
06:26:24
564
Charlotte
Bruun
6000
Kolding
We Can Do It
0748
06:26:30
565
Helle Brandt
Andersen
8210
Aarhus V
Cyk’linderne
0089
06:27:09
566
Birthe
Knudsen
2680
Solrød Strand
Bjerggederne
0053
06:28:31
567
Else
Ilsø
2680
Solrød Strand
Bjerggederne
0054
06:28:32
568
Tove
Gregersen
8680
Ry
P&T
0375
06:32:30
569
Pia Birgitte
Jakobsen
7470
Karup
P&T
0374
06:32:37
570
Katrine Linnerup
Kristensen
8250
Egå
The Dam & Co. Ladies
0658
06:33:39
571
Dina
Laugesen
8000
Aarhus C
The Dam & Co. Ladies
0657
06:33:43
572
Gitte
Langgaard
5471
Søndersø
Foxy Ladies
0166
06:33:47
573
Dorte
Julius Drengsgaard
5471
Søndersø
Foxy Ladies
0165
06:33:49
574
Eirin
Selsvold
1389
Heggedal
Månedamene
0362
06:33:56
575
Else Fuglsang
Brouer
8732
Hovedgård
L-L-L-E-P
0323
06:34:16
576
Hanne
Gravesen
6920
Videbæk
MORE HILLS LESS CURVES
0355
06:35:09
577
Birgitte
Nielsen
8400
Ebeltoft
Sprinterne ;-)
0458
06:35:18
578
Lene
Krogh
6000
Kolding
We Can Do It
0754
06:35:18
579
Helle
Christensen
7000
Fredericia
We Can Do It
0749
06:35:26
580
Helle
Laursen
6000
Kolding
We Can Do It
0750
06:35:30
581
Britta
Holst
9620
Aalestrup
Sprinterne ;-)
0459
06:35:33
582
Anja
Fischer Larsen
5464
Fredericia
Team Tung I Bagen
0615
06:35:42
583
Karin
Kærgaard
5464
Brenderup
Team Tung I Bagen
0617
06:35:43
584
Dorte Ravnsmed
Christensen
7000
Fredericia
Team Tung I Bagen
0616
06:35:47
585
Emilie
Brandt
6760
Ribe
Team Emilie
0515
06:35:47
586
Sara
Brandt
6760
Ribe
Team Emilie
0517
06:35:53
587
Laila
Eriksen
5330
Munkebo
Team Tung I Bagen
0618
06:35:53
588
Anette Malling
Anette Malling
2765
Smørum
IgenIgen
0229
06:38:25
589
Annette Hyldgaard
Kristensen
9620
Aalestrup
Sprinterne ;-)
0457
06:38:32
590
Signe Hyldgaard
Hansen
8200
Aarhus N
Sprinterne ;-)
0460
06:38:38
591
Helle høj
Knudsen
8653
Them
Team Simba
0587
06:39:16
592
Charlotte Marie
Melchior
8270
Højbjerg
Melchior
0350
06:40:39
593
annette
bennedsgaard
2700
brønshøj
brønshøj
0063
06:40:48
594
Selma
Bahtic
8600
Silkeborg
Team Simba
0589
06:40:54
595
Heidi Toft
Andersen
8600
Silkeborg
Team Simba
0586
06:40:56
596
Tina
Stenhammer
2830
Virum
IgenIgen
0230
06:41:01
597
Sanne
Ravn
8660
Skanderborg
What if Woman Ruled the World
0767
06:41:03
598
Carina
Elena Aarhus
6683
Føvling
CARINAELENA
0821
06:41:06
599
bettina
jespersen
9850
hirtshals
Pippi
0389
06:41:09
600
Gitte
Vestby
9500
Hobro
Pippi
0390
06:41:13
601
Bodil
Kristensen
6690
Gørding
High5living
0215
06:41:27
602
Christina
Andreassen
6760
Ribe
High5living
0216
06:41:31
603
Linda
Josefsen
6740
Bramming
High5living
0217
06:41:34
604
Jytte Nissen Lund
Kruse
6760
Ribe
V.v.
0721
06:41:41
605
Lene
CHRISTENSEN
6100
Haderslev
Asfaltfræserne
0032
06:43:26
606
Dorthe
Holm-Nielsen
6000
Kolding
Labre Laver
0303
06:43:27
607
Mette Jo
Ipsen
6000
Kolding
Labre Laver
0305
06:43:43
608
Charlotte
Ahrenkiel
6000
Kolding
Labre Laver
0302
06:43:48
609
Marianne
Haugaard Aakjær
8200
Aarhus N
Asfaltfræserne
0034
06:43:51
610
Ulla
Mortensen
8230
Åbyhøj
Ulla Mortensen
0720
06:43:56
611
mathilde kragsborg
lind
7130
juelsminde
thilde og mormor
0672
06:44:26
612
eva lydia
lind
8722
hedensted
thilde og mormor
0671
06:44:31
613
Helle Sabroe
Bitsch
8270
Højbjerg
Cyk’linderne
0090
06:45:50
614
Marianne
Madsen
8000
Aarhus c
MMadsen
0353
06:46:22
615
Anne Ø
Nilsen
3292
Stavern
NO-DK
0364
06:47:02
616
Kirsten
flou
9310
Vodskov
NO-DK
0365
06:47:13
617
Bodil Marie
Jensen
8382
Hinnerup
Cyk’linderne
0086
06:47:32
618
Kirsten
Laursen
9850
Hirtshals
Pippi
0391
06:47:38
619
Marianne
Kreutzfeldt
9830
Tårs
Pippi
0392
06:47:43
620
Susanne F
Damgaard
9800
Hjørring
Pippi
0393
06:47:48
621
Marianne
Bang Østergaard
8382
Hinnerup
Salte sild
0425
06:50:00
622
Dorte
Handberg
8210
Århus V
Bøcker bike
0067
06:50:01
623
Lene
Bøcker
8000
Aarhus
Bøckers Bike
0068
06:50:04
624
Marianne
Serritslev
8382
Hinnerup
Salte sild
0427
06:50:06
625
Lone
Moldt
8382
Hinnerup
Salte sild
0423
06:50:08
626
Christina
Schnoor
8450
Hammel
Team EC
0512
06:50:09
627
Elsebeth
Lykkegaard
9300
Sæby
Team EC
0513
06:50:10
628
Lise
Kaa
8382
Hinnerup
Salte sild
0421
06:50:13
629
Ingelise
Ravn
8400
Ebeltoft
Team 60 /-
0491
06:50:15
630
Kristina
Niss Laursen
8382
Hinnerup
Salte sild
0419
06:50:16
631
Else-Lone
Jørgensen
8400
Ebeltoft
Team 60 /-
0490
06:50:19
632
Marianne
Fisker
8382
Hinnerup
Salte sild
0426
06:50:26
633
Malene
Gundesen
6760
Ribe
Team Vadehavet
0622
06:50:31
634
Marianne
Mortensen
6760
Ribe
Team Vadehavet
0623
06:50:36
635
Connie
Jensen
7400
Herning
Femme Fatale
0151
06:52:41
636
Jette
Kiilerich
7400
Herning
Femme Fatale
0155
06:52:42
637
Marianne
Jensen
8300
Odder
Femme De Fatale
0147
06:52:48
638
Birgit
Sørensen
8680
GlRye
BS
0064
06:53:47
639
Lillian
Krog
7800
Skive
Lillian
0318
06:53:52
640
Lis Elkjær
Pedersen
9510
Arden
Ardens hyggehold
0023
06:54:48
641
Aase Quist
christensen
9510
Arden
Ardens hyggehold
0026
06:54:50
642
Chanett
Christensen
7400
Herning
Femme Fatale
0150
06:56:27
643
Stine
Olesen
7400
Herning
Femme Fatale
0157
06:56:32
644
Bente
Keller
7400
Herning
Femme Fatale
0149
06:56:45
645
Birgitte
Svenningsen
6000
Kolding
We Can Do It
0747
06:57:48
646
Berit
Davidsen
8870
Langå
Fordi vi kan
0160
06:57:52
647
Tina Bülow
Johansen
8940
Randers SV
Fordi vi kan
0162
06:57:55
648
Ina
Søgaard Kirkel
8700
Horsens
Team Girls of Horsens
0582
06:58:01
649
Sigrun
Smith
8000
Aarhus
Wien
0774
06:58:23
650
Maja
Djozic
8000
Aarhus C
The Dam & Co. Ladies
0659
07:00:27
651
Anja Faurschou
Hastrup
8541
Skødstrup
The Dam & Co. Ladies
0656
07:00:27
652
Bananpindsvinet
– cyklende superhelt
8541
Skødstrup
3fisk
0008
07:02:20
653
Rikke
Østergaard
9500
Hobro
Lerbakkevej
0308
07:02:20
654
Susanne
Nielsen
9500
Hobro
Lerbakkevej
0309
07:02:22
655
Aase
Hjaltason
8600
Silkeborg
Tittierne
0689
07:03:45
656
Marianne
Andersen
8783
Hornsyld
Andersen
0017
07:03:51
657
Marianne
Smith
5400
Bogense
Wien
0772
07:04:34
658
Jette
Hornstrup Nemeth
7400
Herning
Femme Fatale
0154
07:07:28
659
Henriette
Karlsson
7400
HERNING
Femme Fatale
0153
07:07:33
660
Gitte
Lindgren
4200
Slagelse
Tittierne
0688
07:10:33
661
Britt
Morville
8000
Aarhus
Amiga
0014
07:13:12
662
Marianne
Skov Krøtel
8210
Aarhus V
Amiga
0015
07:13:19
663
Anna
Seeberg
8000
Aarhus C
Amiga
0013
07:13:28
664
Birthe Højby
Hallund
8800
Viborg
Lonely Rider
0327
07:13:33
665
Louise
Pedersen
9900
Frederikshavn
LP Spedition
0329
07:13:38
666
Mette
Vilmar
9900
Frederikshavn
LP Spedition
0330
07:13:40
667
Majbritt
Jensen
8464
Galten
Ventilen
0730
07:18:34
668
Marianne
Mariegaard
8600
Silkeborg
Ventilen
0731
07:18:39
669
Line
Line Gry Kongsted Berthelsen
8000
aarhus c
What if Woman Ruled the World
0764
07:28:00
670
Pia
Buchardt
8600
Silkeborg
What if Woman Ruled the World
0766
07:28:10
671
Herdis Lange
Sørensen
5491
Blommenslyst
Wien
0770
07:50:10
672
Lone
Bjerre
9510
Arden
Ardens hyggehold
0024
07:52:41
673
Elizabeth
Høgh
9510
Arden
Ardens hyggehold
0021
07:53:23
674
birthe Marie
høgedal
5690
Tommerup
bedstemor
0043
08:13:56
675
Jytte
Rasmussen
5000
Odense C
Wien
0771
08:14:07