GENNEMFØRTE DELTAGERE
Placering
Fornavn
Efternavn
Postnr.
By
Holdnavn
Startnr.
Tid
1
Helle
Sørensen
8300
Odder
Team Odder
0509
03:21:57
2
Majbrith
Mikkelsen
7400
Herning
Majer
0258
03:22:00
3
Trine
Ebdrup
8300
Odder
Team Odder -
0510
03:22:24
4
Maja Laursen
Bøje
8210
Aarhus V
Cykelmyggene
0061
03:23:53
5
Janni
Wind
7500
Holstebro
LCK
0243
03:23:59
6
Hanne
Henriksen
8382
Hinnerup
Team A-skålen
0441
03:27:39
7
Lone
Kjær
8382
Hinnerup
Team A-skålen
0444
03:27:42
8
Lene
Noes
8382
Hinnerup
Team A-skålen
0443
03:27:48
9
Anette
Tybirk
8382
Hinnerup
Team A-skålen
0440
03:27:52
10
Gitte
Hvuldal Kristensen
8240
Riskov
Emilienborg
0659
03:27:59
11
Anita
Jacobsen
8250
Egå
Tryg og Nordea Liv & Pension Idrætsklub
0576
03:28:06
12
Jette
Ø. Jeppesen
8660
Skanderborg
Kamstrup A/S
0207
03:28:58
13
Annette
Wind
6780
Skærbæk
LCK
0244
03:33:26
14
Lise
Friis
8000
Aarhus
Diers Klinik
0110
03:34:25
15
Helle
Mikkelsen
8382
Hinnerup
Hog
0009
03:35:57
16
Pia
Freis
8300
Odder
Bikemom
0665
03:40:51
17
Line
Oetzmann
8200
Aarhus N
Diers Klinik
0109
03:40:55
18
Liza
Diers
8000
Aarhus
Diers Klinik
0111
03:40:57
19
Hanne Værum
Sørensen
8200
Aarhus N
Team Hanne
0470
03:45:14
20
Mette
Nielsen
8560
Kolind
CK Djurs
0039
03:45:17
21
Kirsten
Nielsen
8560
Kolind
CK Djurs
0038
03:45:20
22
Ankie Bitten
Ramkær
8920
Randers NV
Cykeltøserne
0063
03:48:41
23
Camilla
Bargholz
8541
Skødstrup
Mette Lystrøm
0273
03:48:45
24
Ninna
Callsen
6240
Løgumkloster
LCK
0245
03:49:08
25
Kirsten
Bargholz
8250
Egå
Bargholz
0025
03:49:42
26
Rie
Andersen
3480
Fredensborg
Cykeltøserne
0065
03:49:47
27
Lise
Thim
8660
Skanderborg
Lise Thim
0254
03:49:50
28
Anja
Haugaard
8920
Randers NV
Power4You
0657
03:51:01
29
Inge
Riis Jakobsen
8270
Højbjerg
Jakobsen & Co.
0660
03:52:46
30
Pia
Holst
8660
Skanderborg
Kamstrup A/S
0210
03:52:50
31
Anne Kathrine
Ivarsen
8000
Aarhus C
TeamJAK
0543
03:52:55
32
Anita
Jæger
8600
Silkeborg
De flyvende Qvinder
0082
03:54:06
33
Ane
Skov
8600
Silkeborg
De flyvende Qvinder
0080
03:54:13
34
Birgitte
Mølkjær
8600
Silkeborg
De flyvende Qvinder
0083
03:54:16
35
Charlotte
Højbjerre
8600
Silkeborg
De flyvende Qvinder
0085
03:54:18
36
Anette
Frost
8600
Silkeborg
De flyvende Qvinder
0081
03:54:22
37
Conny
Frost
8600
Silkeborg
De flyvende Qvinder
0086
03:54:26
38
Winnie
Julskjær
8600
Silkeborg
De flyvende Qvinder
0087
03:54:42
39
Britta
Riishede
8600
Silkeborg
De flyvende Qvinder
0084
03:54:48
40
Mette Bækmark
Bisper
8000
Aarhus C
Ayaan
0024
03:56:23
41
Christina
Fruergaard-Pedersen
8240
Risskov
Team Karla og Gustav
0485
03:56:37
42
Hrønn
Bliesmann
8200
Århus N
Team Tidens Farver
0520
03:57:07
43
Dorte
Petersen
8330
Beder
Strålende
0406
03:57:13
44
Tove
Borg
8355
Solbjerg
Tidens Farver
0563
03:57:40
45
Stine
Juul Pedersen
8000
Århus C
Biking Soccer Girls
0028
03:58:27
46
Monica
Maagaard Krog
8230
Åbyhøj
Biking Soccer Girls
0027
03:58:29
47
Henriette
Brandt Sturlason
8230
Åbyhøj
Team Nykredit Nordical
0673
03:58:32
48
Alice
Hansen
7000
Fredericia
Alice
0015
03:58:38
49
Thilde
Riis
5800
Nyborg
Sprutten
0390
04:00:18
50
Lene
Frost
8600
Silkeborg
Fru Frost
0144
04:01:42
51
JAne
Larsson
7000
FRedericia
Munkebjerg Hotel
0284
04:01:47
52
Britta Ustrup
Mogensen
8530
Hjortshøj
TMC
0565
04:02:06
53
Mette
Jørgensen
8530
Hjortshøj
TMC
0567
04:02:08
54
Vera
Schweer
8250
Egå
TMC
0568
04:02:13
55
Dorte Vitt
Bagner
8541
Skødstrup
TMC
0566
04:02:17
56
Mona
Mikkelsen
8700
Horsens
Tøserne fra Horsens
0590
04:02:22
57
Mette østergaard
Jensen
8700
Horsens
Tøserne fra Horsens
0589
04:02:27
58
Lone
Enggaard
6000
Kolding
sck
0337
04:02:57
59
Invild
Bergstrøm
7323
Give
Give Cykelklub Ladies only
0153
04:04:03
60
Anita
Paysen
6240
Løgumkloster
Løgumkloster
0257
04:04:20
61
Karen
Ipsen
6000
Kolding
sck
0336
04:04:23
62
Thea
Nørholm
8240
Risskov
KBC
0229
04:06:17
63
Lone Bonde
Nielsen
6000
Kolding
KBC
0226
04:06:19
64
Hanne
Henneberg
6091
Bjert
KBC
0220
04:06:21
65
Jannie
Wind-Friis
6000
Kolding
KBC
0221
04:06:22
66
Jonna
Nielsen
6000
Kolding
KBC
0613
04:06:26
67
Dorte
Mark Amby
6000
Kolding
KBC
0218
04:06:30
68
Joan
Nowak
8300
Odder
KBC
0222
04:06:33
69
Annette
Lock
6000
Kolding
KBC
0216
04:06:36
70
Lone
Elkjær
6000
Kolding
KBC
0225
04:06:38
71
Bente
Kristensen
6051
Almind
KBC
0217
04:06:41
72
Lise
Wraae
6000
Kolding
KBC
0224
04:06:44
73
Anni
Lindeskov
6000
Kolding
KBC
0227
04:06:47
74
Julie
Abildgaard
6950
Ringkøbing
Team Abildgaard
0434
04:07:56
75
Lise
Jensen
8200
Århus N
Corridore
0041
04:08:58
76
Dorte
Jørgensen
8660
Skanderborg
Corridore
0040
04:09:00
77
Lissie
Fuhlendorff
8200
Århus N
Flyvende farmor
0135
04:09:34
78
Anja
Riishede
7300
Jelling
Team Riishede
0513
04:10:39
79
Anni
Povlsen
6051
Almind
Team dagen der på
0451
04:10:45
80
Marina Bakmand
Jensen
8420
Knebel
Marina
0262
04:10:55
81
Anne
Pheiffer
2680
Solrød Strand
Solrød Cykling
0371
04:11:00
82
Britt
Falskov
2680
Solrød Strand
Solrød Cykling
0373
04:11:10
83
Maj Britt
Raavig
2680
Solrød Strand
Solrød Cykling
0376
04:11:13
84
Marianne
Jørgensen
2680
Solrød Strand
Solrød Cykling
0377
04:11:21
85
Zickan
Kristensen
4622
Havdrup
Solrød Cykling
0378
04:11:27
86
Birgitte
Marcher
2680
Solrød
Solrød Cykling
0372
04:11:30
87
Anja
Harter
8762
Flemming
Munkebjerg Hotel
0281
04:11:36
88
heidi
Karger
8700
Horsens
Karger
0214
04:11:38
89
Ann
Aarby
8722
Hedensted
Parisergirls
0298
04:11:41
90
Jeanette
Holder
2300
Kbh. S.
Pink Ladies
0307
04:12:21
91
Trine
Larsen
2300
Kbh. S.
Pink Ladies
0310
04:12:24
92
Ritta
Thomadsen
8870
Langå
Thomadsen
0546
04:12:27
93
Bente
Fallesen
8320
Mårslet
Fru F
0143
04:14:45
94
Kirsten
Birkelund Johansen
7323
Give
Give Cykelklub Ladies only
0157
04:15:01
95
Birgit
Jensen
7100
Vejle
Team AMB on Tour
0670
04:15:11
96
Annemette
Abildgaard
6960
Hvide Sande
Team Abildgaard
0433
04:15:14
97
Karin
Brændstrup
8220
Brabrand
Q Turtles
0321
04:15:40
98
Lise
Mortensen
8260
Viby J
Lise
0253
04:17:08
99
Birgitte
Eriksen
8800
Viborg
Birgittelyst
0667
04:17:19
100
Rikke Buskov
Nielsen
7500
Holstebro
Team Buskov
0448
04:17:24
101
Pernille Buskov
Nielsen
7400
Herning
Team Buskov
0447
04:17:26
102
Iben
Yde Knudsen
8361
Hasselager
Cykelfysserne
0666
04:18:16
103
Sandie
Themsen
8700
Horsens
Cykelfysser
0672
04:18:20
104
Bodil Lind
Andersen
8520
Lystrup
Q Turtles
0320
04:18:30
105
Lis Blond
Povlsen
8410
Ugelbølle
Q Turtles
0322
04:18:49
106
Anna
Tryk
6500
Vojens
One Way
0290
04:19:14
107
Kirsten
Jespersen
6500
Vojens
One Way
0291
04:19:22
108
Deborah
Halle
8355
Solbjerg
Odder Cykel Klub
0288
04:19:43
109
Heidi Beate
Theilmann
8300
Odder
Odder Cykel Klub
0289
04:19:46
110
Louise
Erneberg
8382
Hinnerup
Heidi og Louise
0179
04:21:51
111
Heidi
Preiss - Sørensen
8382
Hinnerup
Heidi og Louise
0178
04:22:04
112
Margrethe
Holub
8660
Skanderborg
Kamstrup A/S
0209
04:24:45
113
Berit
Thomsen
8660
Skanderborg
Kamstrup A/S
0206
04:24:49
114
Hanne
Friis
8200
Aarhus N
Hannes
0177
04:24:53
115
Julie
Ahlgreen
1666
København
TeamJAK
0544
04:24:56
116
Anne
Visholm
8600
Silkeborg
De Røde Heste
0088
04:25:19
117
Mille Mejlby
Hansen
8000
Aarhus C
VMC
0605
04:25:22
118
Anette
Stubberup
7500
Holstebro
Mejrup cykelklub
0271
04:25:26
119
Lone
Clemmensen
7500
Holstebro
Mejrup Cykel Club
0268
04:25:29
120
Mette Mejlby
Hansen
8210
Aarhus V
VMC
0604
04:25:32
121
Vibeke Holmann
Opstrup
7500
Holstebro
Mejrup Cykel Club
0270
04:25:38
122
Sigrid
Antonsen
7500
Holstebro
Mejrup Cykel Club
0269
04:25:40
123
Jette
Haislund
7500
Holstebro
Mejrup Cykel Club
0267
04:25:42
124
Bente
Haislund
7500
Holstebro
Mejrup Cykel Club
0266
04:25:46
125
Karin
Pinderup
8382
Hinnerup
Girlpower 2019
0149
04:25:50
126
Amanda
Hansen
8000
Århus C
Team Daugaard
0452
04:26:27
127
Agnete
Horup
8000
Århus C
Team Horup
0482
04:26:57
128
Bente
Horup
8382
Hinnerup
Team Horup
0483
04:27:05
129
Lisbeth
Schøler
8382
Hinnerup
Girlpower 2019
0150
04:28:07
130
Lone
Bülow Friis
8382
Hinnerup
Specialområde Autisme
0380
04:28:47
131
Gry
Hejlesen
8000
Aarhus C
Gry Hejlesen
0651
04:29:03
132
Tina
Aaby
8300
Odder
Tina Aaby
0652
04:29:06
133
Lisa
Hansen
6000
Kolding
KBC
0223
04:29:29
134
Lone
Rysgaard
8270
Højbjerg
Kragerne
0238
04:30:04
135
Dorte
Arentoft
8270
Højbjerg
Kragerne
0234
04:30:10
136
Helle
Olsen
8270
Højbjerg
Kragerne
0236
04:30:16
137
Britt
Malling
8270
Højbjerg
Kragerne
0233
04:30:18
138
Lone
Kappel
8680
Ry
Kragerne
0237
04:30:19
139
Anette
Malling
8270
Højbjerg
Kragerne
0232
04:30:22
140
Gertrud
Pahuus
8240
Risskov
Girlpower 2019
0148
04:34:11
141
Frieda
Petersen
2680
Solrød Strand
Solrød Cykling
0375
04:34:26
142
Chanet
Simonsen
2680
Solrød
Solrød Cykling
0374
04:34:28
143
Ellen
Gang Larsen
8340
Malling
De Flyvende Forstadsfruer
0074
04:35:17
144
Helle
Møller
8270
Højbjerg
De Flyvende Forstadsfruer
0075
04:35:20
145
Joan Briks
Villadsen
8270
Højbjerg
De Flyvende Forstadsfruer
0077
04:35:23
146
Henriette Wrang
Thomsen
8000
Aarhus C
De Flyvende Forstadsfruer
0076
04:35:25
147
Mette Marie
Weinrich
8270
Højbjerg
De Flyvende Forstadsfruer
0079
04:35:27
148
Rikke
Houmann
9240
Nibe
TEAM TRUNTER
0523
04:35:30
149
Laila
Søndergaard
9280
Storvorde
Thor-fruerne
0556
04:36:42
150
Anne
Uhd
8260
Viby J
UHD
0593
04:37:45
151
pia
larsen
8362
hørning
Kragerne
0240
04:37:55
152
Charlotte
Dupont
7100
Vejle
Skibet Chicks
0349
04:41:56
153
Gunhild Brinch
Lihn
7100
Vejle
Skibet Chicks
0351
04:42:03
154
Claudine
Mørk
7100
Vejle
Skibet Chicks
0350
04:42:06
155
Annette
Kirkegaard
7100
Vejle
Skibet Chicks
0348
04:42:11
156
Tina
Søgaard
7100
7100
Skibet Chicks
0354
04:42:15
157
Kari
Overladen
7100
Vejle
Skibet Chicks
0352
04:42:19
158
Maybritt
Dyring
7100
Vejle
Skibet Chicks
0353
04:42:22
159
Jane
Mellgaard
8920
Randers nv
Mellgaard
0272
04:42:26
160
Helle
Madsen
7100
Vejle
Munkebjerg Hotel
0283
04:42:30
161
Annelise
Poulsen
8270
Højbjerg
Team Voksentøserne
0536
04:45:37
162
Hanne
Andersen
8500
Grenå
Grenaa Cykle Club
0167
04:46:05
163
Rikke
Andersen
2200
København N
Grenaa Cykle Club
0171
04:46:08
164
Vicki
Christensen
9500
Hobro
Hjælperytterne
0189
04:46:30
165
Birgit
Norup
8722
Hedensted
Hedensted Tøserne
0655
04:46:35
166
Britta
Petersen
8722
Hedensted
Hedensted Tøserne
0654
04:46:39
167
Louise
Hangaard Pedersen
9200
Aalborg SV
TEAM TRUNTER
0521
04:46:45
168
Mette
Houmann
9200
Aalborg SV
TEAM TRUNTER
0522
04:46:51
169
Susan
Arent
5000
odense
gryesten.dk
0172
04:49:37
170
Inge-Lise Hvid
Christiansen
9560
Hadsund
Thor-fruerne
0554
04:49:50
171
Laura
Jørgensen
5800
Nyborg
Nifty
0287
04:50:03
172
Lisbeth
Korsgaard
5471
Søndersø
Foxy Ladies
0141
04:50:23
173
Birthe
Knudsen
2680
Solrød Strand
Skønne qvinder
0356
04:51:07
174
Else
Ilsø
2680
Solrød Strand
Skønne qvinder
0357
04:51:08
175
Lene
Staub
8355
Solbjerg
Susdal
0413
04:51:13
176
Lea
Sørensen
8000
Aarhus C
Dream Team
0117
04:51:38
177
Stine
Lyngborg
8000
Århus
Slyngelborg
0359
04:51:49
178
Kristi
Lyngborg
8320
Mårslet
Slyngelborg
0358
04:51:54
179
Kathrine
Mortensen
8000
Aarhus
Tour de Skovvang
0570
04:52:04
180
Rikke Engbo
Andersen
8541
Skødstrup
Team Skovvang
0514
04:52:06
181
inge
faaborg
8660
Skanderborg
Sådan!
0430
04:52:10
182
Heidi
Schmidt
8200
Aarhus N
Tour de Skovvang
0569
04:52:39
183
Linda
Brøndum
8310
Tranbjerg
Linda gør det
0250
04:53:23
184
Camilla
Friis
9800
HJØRRING
Team Anais
0438
04:53:27
185
CHARLOTTE
HANSEN
9800
HJØRRING
Team Anais
0439
04:53:31
186
Lykke
Christensen
7400
Herning
Femme De Fatale
0127
04:53:33
187
Emma Mølgaard
Andersen
8000
Aarhus C
Dream Team
0116
04:54:40
188
Elin
Koch
2100
København
De seje Q fra Khb og Hovedgård
0092
04:54:58
189
Lone
Sommer
8732
Hovedgård
De seje Q fra Khb og Hovedgård
0093
04:55:01
190
Susan
Mikkelsen
8381
Tilst
mikkelsus
0664
04:56:23
191
Lisbeth
Nisbeth
7400
Herning
Snejbjerg Cykelmotion
0369
04:56:42
192
Bodil
Rinder Larsen
7400
Herning
Snejbjerg Cykelmotion
0364
04:56:46
193
Inge
Lund
7400
Herning
Snejbjerg Cykelmotion
0367
04:56:47
194
Birgit
Ørskov
7400
Herning
Snejbjerg Cykelmotion
0363
04:56:48
195
Inge
Kofod Hjøllund
7400
Herning
Snejbjerg Cykelmotion
0366
04:56:52
196
Birgit
Venø
7400
Herning
Snejbjerg Cykelmotion
0362
04:56:53
197
Anna marie
Lauridsen
7400
Herning
Snejbjerg Cykelmotion
0361
04:56:57
198
Herdis
Pedersen
7400
Herning
Snejbjerg Cykelmotion
0365
04:57:01
199
Louise Bak
Nyborg
7400
Herning
Snejbjerg Cykelmotion
0370
04:57:08
200
Karen
Nørgaard Madsen
7400
Henring
Snejbjerg Cykelmotion
0368
04:57:15
201
Lisbet
Ginnerup
8500
Grenaa
Grenaa Cykle Club
0168
04:57:36
202
Mona
Kahr Andersen
8500
Grenå
Grenaa Cykle Club
0170
04:57:38
203
Andrea
Lovizer
8500
Grenaa
Grenaa Cykle Club
0656
04:57:42
204
Bente
Watson
8751
Gedved
Team Gedved cykelpigerne
0465
04:57:48
205
Lone
Kidmose
8751
Gedved
Team Gedved Damer
0467
04:57:51
206
Grethe Koch
Petersen
8751
Gedved
Team Gedved Damehold
0466
04:57:56
207
Fie
Pedersen
8700
Horsens
Tøserne fra Horsens
0582
04:58:02
208
Winnie
Landrok
8700
Horsens
Tøserne fra Horsens
0592
04:58:06
209
Helle
Pedersen
8700
Horsens
Tøserne fra Horsens
0584
04:58:09
210
Heidi
Dam
8700
Horsens
Seje chicks fra Horsens
0338
04:58:10
211
Viki
Juliussen
8700
Horsens
Tøserne fra Horsens
0591
04:58:15
212
Helle
Sørensen
8700
Horsens
Tøserne fra Horsens
0585
04:58:19
213
Gitte
Frøkjær
8700
Horsens
Tøserne fra Horsens
0583
04:58:20
214
Marianne
Ulvskov
8700
Horsens
Tøserne fra Horsens
0588
04:58:24
215
Bettina
Juliussen
8700
Horsens
Tøserne fra Horsens
0580
04:58:27
216
Bente
Staub
6100
Haderslev
Susdal
0412
04:58:30
217
Lis
Nielsen
9510
Arden
Kageformene
0205
04:58:52
218
Anita
Olesen
9510
Arden
Kageformene
0204
04:58:53
219
Lotte
Nielsen
8700
Horsens
Seje chicks fra Horsens
0339
04:59:02
220
Karin
Henriksen
8700
Horsens
Tøserne fra Horsens
0587
04:59:06
221
Ina Søgaard
Kirkel
8700
Horsens
Tøserne fra Horsens
0586
04:59:09
222
Lene Oster
Süberkrüb
6630
Rødding
Strong Ladies Trying Hard
0401
04:59:28
223
Nina
Mortensen
6950
Ringkøbing
Kloster CC
0231
04:59:55
224
Tina
Gryesten
5000
Odense C
gryesten.dk
0173
05:00:01
225
Nina
Koustrup
8840
Rødkærsbro
Fordivikan
0137
05:00:21
226
Helle
Krause
8860
Ulstrup
Fordivikan
0136
05:00:44
227
Tina Schaumann
Sørensen
8500
Grenaa
TEAM Hjemmeplejen
0481
05:02:38
228
Sam
Reilly
5471
Søndersø
Foxy Ladies
0142
05:02:39
229
Conni
Skov
8586
Ørum Djurs
TEAM Hjemmeplejen
0480
05:02:43
230
Mie
Olesen
8230
Åbyhøj
Vi feder den
0596
05:03:32
231
Ninna
Abildtrup Rasmussen
7323
Give
Give Cykelklub Ladies only
0159
05:03:38
232
Hanne
Bork
7323
Give
Give Cykelklub Ladies only
0155
05:03:44
233
Anette Bloch
Sandgaard
8340
Malling
Team Knoldeflod
0489
05:04:05
234
Trine
Sandgaard
6700
Esbjerg
Team Knoldeflod
0491
05:04:09
235
Ronja Ries
Højbjerg
6700
Esbjerg
Team Knoldeflod
0490
05:04:13
236
Inge Merethe
Andersen
6040
Egtved
Q Tøserne
0325
05:04:22
237
Gitte
Gade
6040
Egtved
Q Tøserne
0324
05:04:26
238
Pernille
Styrbæk
6040
Egtved
Q Tøserne
0326
05:04:34
239
Dorte
Vikkelsøe
6040
Egtved
Q Tøserne
0323
05:04:44
240
Berit
Olesen
6040
Egtved
Q-Tøserne
0663
05:04:48
241
Anne Marie
Vilhelmsen
8000
Århus C
Team Vilhelmsen
0534
05:04:51
242
Jane
Vilhelmsen
8420
Dejret
Team Vilhelmsen
0535
05:04:55
243
Marlene
Jensen
8300
Odder
Team Unicorn
0530
05:04:57
244
Eileen
Hansen
9900
Frederikshavn
Crossfit Frederikshavn
0042
05:06:21
245
Pia
Frost Gregersen
9870
Sindal
Team Hjørring
0043
05:06:24
246
Marie
Thesbjerg
8680
Ry
Team Unicorn pink
0531
05:06:26
247
Anni
Tellefsen
9800
Hjørring
Team Hjørring
0626
05:06:32
248
Mette
Snedker
8000
Aarhus
Op på hesten..
0292
05:06:54
249
Kamilla M.
Rasmussen
8000
Århus
Team Mannemar
0498
05:06:56
250
Trine
Clausager
9000
Aalborg
TAC
0432
05:07:51
251
Helle
Johnsen
9000
Aalborg
Helle Johnsen
0182
05:07:55
252
Mette
Thomsen
9000
Aalborg
Team H&M
0469
05:07:57
253
Gitte
Svendsen
9370
Hals
Team sundhedspedellen
0518
05:08:00
254
Camilla
Rendtslev
8300
Odder
Camilla Rendtslev
0037
05:08:02
255
Gitte
Hansen
6392
Bolderslev
Æ Cykelgniste
0629
05:08:44
256
Henriette
Henriksen
6360
Tinglev
Æ Cykelgniste
0630
05:08:47
257
Petra Vig
Jørgensen
6392
Bolderslev
Æ Cykelgniste
0631
05:08:55
258
Gitte
Schulz
8723
Løsning
Sporty Spice
0385
05:09:15
259
Rie
Pagh
9600
Aars
Sporty Spice
0386
05:09:17
260
Lene
Jakobsen
8000
Aarhus C
Team Lene
0493
05:09:47
261
Mette Lene
Christensen
8382
Hinnerup
Mosepigerne
0276
05:09:56
262
Ellen Bie
Jensen
8300
Odder
Ellen
0126
05:11:08
263
Birte
Flethøj Ege
8300
Odder
Team Odder
0671
05:11:12
264
Eva
Ingemar
8400
Ebeltoft
Ebeltoft løb og motion
0122
05:11:34
265
Susanne
Brøgger
8400
Ebeltoft
MTB Tøser
0280
05:11:41
266
Inger
Åkesson
8400
Ebeltoft
Syddjurs Cykelsild
0422
05:12:41
267
Betsy Dahlgaard
Nielsen
8420
Tved, Knebel
Syddjurs Cykelsild
0420
05:12:45
268
Inga
Nielsen
8410
Rønde
Syddjurs Cykelsild
0421
05:12:48
269
Dorthe
Qvist
8000
Aarhus C
lilleUV99
0662
05:12:51
270
Bente
Havmøller
8410
Rønde
Syddjurs Cykelsild
0419
05:12:54
271
Jette
Groth
6650
Brørup
vi kan hvad vi vil
0600
05:13:02
272
Bettina Holdt
Sørensen
6650
Brørup
vi kan hvad vi vil
0599
05:13:06
273
Linette
Hansen
6650
Brørup
vi kan hvad vi vil
0601
05:13:09
274
Jeanne
Nissen
8362
Hørning
Team Unicorn
0529
05:13:12
275
Annette
Pedersen
9240
Nibe
anp
0023
05:13:14
276
Susan
Holm
6630
Rødding
Strong Ladies Trying Hard
0402
05:14:29
277
Karina
Winther Andersen
6630
Rødding
Strong Ladies Trying Hard
0400
05:14:35
278
Annemette
Østergaard
8230
Aabyhøj
IMPACT
0191
05:15:09
279
Janne
Bjerring
8230
Aabyhøj
IMPACT
0193
05:15:12
280
Belinda
Adserballe
8250
Egå
IMPACT
0192
05:15:16
281
Jytte
Villumsen
8000
Århus C
Team Voksentøserne
0538
05:15:18
282
Jeanette
Schmidt Kjær
8000
Aarhus C
IMPACT
0194
05:15:21
283
Julie
Spanner Kloppenborg
8000
Aarhus C
IMPACT
0195
05:15:24
284
Rikke
Holm
2860
Søborg
Rikke Lise
0329
05:15:34
285
Lise
Baegaard
3250
Gilleleje
Rikke Lise
0328
05:15:40
286
Charlotte
Baungaard
8700
Horsens
Team Søvind 1
0653
05:16:28
287
Dorte
Mortensen
8700
Horsens
Team Søvind
0519
05:16:34
288
Birgitte
Jensen
9600
Aars
Birgitte
0031
05:17:49
289
Dorte Oksbjerre
Mortensen
8000
aarhus
Strålende
0407
05:19:03
290
Aase
Thesbjerg
7500
Holstebro
Aat
0639
05:19:51
291
Gitte Plønd
Sørensen
8400
Ebeltoft
Ebeltoft MB tøser
0123
05:20:13
292
Maja Døvling Kaspersen
Fedder
8660
Skanderborg
Diers Klinik
0112
05:22:15
293
Nadia
Knudsen
8541
Skødstrup
Diers Klinik
0115
05:22:42
294
Janni
Meisner
0000
Aarhus
Diers Klinik
0107
05:22:46
295
Jill
Wolker
7100
Vejle
Munkebjerg Hotel
0285
05:22:48
296
Melina
Galle
0000
Aarhus
Diers Klinik
0113
05:23:02
297
Pia
Sjællænder
8410
Rønde
Søstrene
0429
05:24:57
298
Anita
Thomsen
8930
Randers nø
Søstrene
0428
05:25:00
299
Malene
Bach
8240
Risskov
Team m/k
0497
05:25:12
300
Kristina
Vincent
8330
Beder
Team m/k
0496
05:25:14
301
Linda
Jøhnke
8330
Beder
Overby
0295
05:25:43
302
Aase
Sejersen
8270
Højbjerg
Sejersen
0340
05:25:47
303
Hanne
Plet
9520
Skørping
MTB Rebild Bakker
0278
05:26:51
304
Lene Rosendal
Pilgaard
9520
Skørping
MTB Rebild Bakker
0279
05:26:59
305
Louise
Hegelund
8881
Thorsø
Team Næsten Klar
0507
05:27:05
306
Tina
Nielsen
8881
Thorsø
Team Næsten Klar
0508
05:27:08
307
Astrid
Ejlersen
7500
Holstebro
Team moster
0499
05:27:30
308
Jette
Sørensen
7500
Holstebro
Team moster
0500
05:27:31
309
Emma
Johnsen
8850
Bjerringbro
Team Gaffa
0506
05:27:57
310
Stine
Lykke Vedel
8850
Bjerringbro
Team Gaffa
0681
05:28:02
311
Annette
Petersen
6051
Almind
We Can Do It
0606
05:28:17
312
Lene Skolander
Fischlein
6040
Egtved
We Can Do It
0612
05:28:22
313
Janne
Andersen
6000
Kolding
We Can Do It
0608
05:28:25
314
Pia
Andersen
6040
Egtved
We Can Do It
0611
05:28:26
315
Dorthe Sølvkær
Ehlers
8240
Risskov
Strålende
0408
05:29:18
316
inger
hartvigsen
7500
holsbro
De Røde Heste
0091
05:31:40
317
Helga
Jørgensen
7500
Holstebro
De Røde Heste
0090
05:31:43
318
Birte
Svendsen
7500
Holstebro
De Røde Heste
0089
05:31:46
319
jane
Wenneberg
8660
Skanderborg
De seje søstre
0094
05:32:36
320
Tove
Lindhøj
8700
Horsens
De seje søstre
0095
05:32:39
321
Anne Mette
Randers
8355
Solbjerg
Ællingerne med blødt (K)
0635
05:32:51
322
Pia Pank
Sønderby
8230
8230 Åbyhøj
PP50
0319
05:32:56
323
Berit
Saugbjerg
8800
Viborg
Guldfaxe
0175
05:32:59
324
Lone
Simonsen
8300
Odder
De to
0106
05:33:04
325
Lis
Klysner
8585
Fjellerup
Trf pigerne
0571
05:33:46
326
Pia
Laursen
8450
Hammel
TRF-pigerne
0575
05:33:47
327
Marianne
Nielsen
8450
Hammel
TRF-pigerne
0574
05:33:50
328
Ayilé Hammer
Adjavon
8700
Horsens
Ællingerne med blødt (K)
0637
05:33:53
329
Annette
Schouboe
8270
Højbjerg
Strålende
0404
05:33:56
330
Sarah
Leth de Fønss
6000
Kolding
KBC
0228
05:34:08
331
Anne-Marie
de Fønss
6000
Kolding
KBC
0215
05:34:10
332
Birgit
Elleberg
8250
Egå
Elleberg
0124
05:34:30
333
Lone Elleberg
Justesen
8250
Egå
Elleberg
0125
05:34:38
334
Birgit
Fiil
8940
Randers SV
Power4you
0317
05:34:43
335
Kathrine
Andersen
8320
Mårslet
Team Mårslet
0505
05:35:59
336
Marianne
Kirk Jensen
9510
Arden
HMC Cykling
0183
05:36:14
337
Grethe
Roer Pedersen
8500
Grenå
DRAGONKWEENS
0008
05:37:28
338
kirsten
børgesen
8732
Hovedgård
Vi Kan
0598
05:39:46
339
Conny
Thomsen
8700
Horsens
Vi Kan
0597
05:39:49
340
Mette Primdahl
Rasmussen
8260
Viby J
Diers Klinik
0114
05:40:23
341
Line
Lorenz
8000
Aarhus
Diers Klinik
0108
05:40:26
342
Linda
Toustrup
8660
Skanderborg
Kamstrup A/S
0208
05:42:21
343
Randi
Valborg Rose
8660
Skanderborg
Kamstrup A/S
0211
05:42:24
344
Ingrid
Bøye
8900
Randers C
Ingrid Bøye
0196
05:42:31
345
Pia Beyerholm
Larsen
8370
Hadsten
Heidi og Louise
0180
05:42:33
346
Lillian
Simonsen
8270
Højbjerg
Team Voksentøserne
0539
05:42:45
347
Marianne Trosborg
Brandt
8660
Skanderborg
Sådan!
0431
05:43:18
348
Astrid
Sønderberg
6650
Brørup
De fantastiske 3
0066
05:43:34
349
Elsebet
Ebbesen
6650
Brørup
De fantastiske 3
0067
05:43:36
350
Sanne Hull
Hartmann
6650
Brørup
De fantastiske 3
0068
05:43:39
351
Stine Enghave
Thomsen
5250
Odense SV
Team Trust-Wilton
0524
05:43:46
352
Susanne
Trust
8700
Horsens
Team Trust-Wilton
0525
05:43:54
353
Anne Katrine
Holst
8680
Ry
Malerchiks
0259
05:44:15
354
Charlotte
Rask
8600
Silkeborg
Malerchiks
0260
05:44:16
355
Stine
Bigum
8000
Aarhus C
Malerchiks
0261
05:44:19
356
Pia
Kjeldsen
8000
Aarhus C
Team DUP
0460
05:46:35
357
Lisa Sannes
Jensen
8000
Aarhus C
Team DUP
0458
05:46:37
358
Ann Charlott Thisted
Sørensen
8000
Aarhus C
Team DUP
0454
05:46:39
359
Lise
Drescher
8240
Risskov
JammerQuinder
0200
05:47:43
360
Sidsel
Skov
6700
Esbjerg
Team Hindbærsnitte
0477
05:48:35
361
Dana
Lentz
6710
Esbjerg V
Team Hindbærsnitte
0472
05:48:38
362
Linda
Grøn
9500
Hobro
Team Strandholt Hobro
0517
05:49:14
363
Lene
Børgesen
9500
Hobro
Team Strandholt Hobro
0516
05:49:18
364
Anne
Nødgaard Sørensen
9000
Ålborg
Team Strandholt Hobro
0515
05:49:23
365
Pia
Jørgensen
8382
Hinnerup
Specialområde Autisme
0384
05:51:00
366
Lene Birgitte
Holst Sørensen
8000
Aarhus c
Salte Sild, Specialområde Autisme
0678
05:51:02
367
Lone
Moldt
8382
Hinnerup
Specialområde Autisme
0381
05:51:04
368
Marianne
Lehmann
6700
Esbjerg
Team Hindbærsnitte
0474
05:51:08
369
Maria
Lehmann
6700
Esbjerg
Team Hindbærsnitte
0473
05:51:10
370
Marianne
Serritslev
8382
Hinnerup
Specialområde Autisme
0383
05:51:15
371
Anette
Hemmingsen
5471
Søndersø
Foxy Ladies
0138
05:51:18
372
Titi
Busk
9560
Hadsund
Thor-fruerne
0561
05:52:28
373
Maiken
Trøjborg Jensen
8382
Hinnerup
Specialområde Autisme
0382
05:52:34
374
Laila
Byskov
8660
Skanderborg
Salte Sild, Specialområde Autisme
0677
05:52:36
375
Britta Jul
Madsen
5471
Søndersø
Foxy Ladies
0139
05:53:25
376
Birgit
Egesbæk
8260
Viby j
JammerQuinder
0197
05:53:33
377
Merethe
Andersen
9300
Sæby
MCI
0265
05:53:35
378
Claudia
Krogh Bock
9352
Dybvad
MCI
0264
05:53:46
379
Britt
Ljungström
8600
Silkeborg
JammerQuinder
0199
05:54:09
380
Sissel
Ottosen
8000
Aarhus
Børges Guld
0036
05:54:17
381
Jonna
Kvist
6818
Årre
Morfars Guld
0675
05:54:22
382
Helle
Hansen
6800
Varde
Børges Guld
0035
05:54:26
383
Karina Toftgaard
Matthiesen
8240
Risskov
Team DUP
0456
05:55:29
384
Charlotte
Storgaard
8000
Aarhus C
Team DUP
0455
05:55:38
385
Anna Martina Maria
Jacobs
9352
Dybvad
MCI
0263
05:56:00
386
Linda
Lauridsen
8930
Randers NØ
Linda og Jette
0252
05:58:45
387
Jette
Jansson
8920
Randers NV
Linda og Jette
0251
05:58:47
388
Christina
Carøe
8382
Hinnerup
The three cows
0545
05:58:58
389
Tina
Willemann
8320
Mårslet
Dullerne 2019
0121
05:59:36
390
Mariane
Mariane Jensen
6000
Kolding
Wien
0619
05:59:44
391
Lene
Bøcker
8000
Aarhus
Bøckers Bike
0034
06:00:16
392
Dorte
Handberg
8210
Århus V
Dudsen
0118
06:00:19
393
Pernille
Dyhe
8320
Mårslet
Dullerne 2019
0120
06:00:58
394
Anette
Schultz
8340
Malling
Dullerne 2019
0119
06:01:16
395
Mette
Elmelund Svensson
8362
Hørning
Wien
0621
06:01:55
396
Ulla
jJacobsen
8240
Risskov
JammerQuinder
0202
06:01:59
397
Bodil
Abildgaard
8800
Viborg
JammerQuinder
0198
06:02:01
398
Lone
Toftgård
8240
Risskov
JammerQuinder
0201
06:02:05
399
Bente
Levesen
7080
Børkop
Pedalhønsene
0301
06:02:37
400
Birgitte Dyrbye
Jensen
7080
Børkop
Pedalhønsene
0302
06:02:38
401
Linda
Andersen
5960
Marstal
Team Mødregruppe Ærø
0501
06:02:42
402
Nadja Kildegård
Boye
5960
Marstal
Team Mødregruppe Ærø
0502
06:02:47
403
Grethe
Olesen
8270
Danmark
Team Voksentøserne
0537
06:04:54
404
Rikke Kragh
Jensen
9560
Hadsund
Thor-fruerne
0559
06:05:34
405
Louise Fruekilde
Nielsen
9620
Aalestrup
Team Aalestrup
0542
06:05:49
406
Lone
Mortensen
9620
Aalestrup
Team Aalestrup
0541
06:05:52
407
Lone
Lauersen
9620
Aalestrup
Team Aalestrup
0540
06:05:54
408
Inge Birthe
Feldstein
8330
Beder
Inge Birthe Feldstein
0247
06:06:14
409
Randi
Nørgaard
8660
Skanderborg
Flying A&R
0134
06:06:23
410
Alice
Jensen
8000
Århus
Flying A&R
0133
06:06:26
411
Malene Due
Malene Due Andersen
8000
Aarhus c
Cyk`linderne
0054
06:06:40
412
Mette
Thomassen Lotzkat
7100
Vejle
Grejsdals børnehus
0165
06:07:03
413
Tina
Mogensen
6600
Vejen
Strong Ladies Trying Hard
0403
06:07:24
414
Henriette
Bjerre
6000
Kolding
Strong Ladies Trying Hard
0399
06:07:30
415
Dorrit
Andersen
9560
Hadsund
Thor-fruerne
0549
06:08:05
416
Ella
Kjær
9560
Hadsund
Thor-fruerne
0551
06:08:09
417
Camilla
Nielsen
8600
Silkeborg
De Fantastiske Fem
0070
06:09:56
418
Mia Klinkvort
Kempel
8600
Silkeborg
De Fantastiske Fem
0073
06:10:00
419
Maja
Johansson
8000
Aarhus
De Fantastiske Fem
0072
06:10:03
420
Laura Holm Kruse
Kruse
8260
Viby J
De Fantastiske Fem
0071
06:10:05
421
Stine
Bräuner Poulsen
8000
Aarhus C
Alexanders guldpiger
0014
06:10:47
422
Lone
Nielsen
8300
Odder
Alexanders guldpiger
0013
06:10:51
423
Joan
Damsgaard
8800
Viborg
JOVI
0680
06:11:15
424
Vibeke
Eriksen
8800
Viborg
JOVI
0679
06:11:21
425
Christina
Voigt
8471
Sabro
Cyk`linderne
0048
06:11:38
426
Lorraine
Vernon
7100
Vejle
Grejsdals børnehus
0164
06:13:02
427
Dorte Holm
Hansen
6100
Haderslev
Route 66
0330
06:13:31
428
Hanne
Bang Bligaard
8450
Hammel
Route 66
0331
06:13:33
429
Christina
Stenbye
7470
Karup
Stonetown's
0397
06:14:25
430
Hanne
Stenbye
7470
Karup
Stonetown's
0398
06:14:32
431
Jette
Haugaard
8680
Ry
TRØ19
0578
06:15:03
432
Rikke
Munksgaard
8520
Lystrup
TRØ19
0579
06:15:05
433
Hanne
Knudsen
8400
Ebeltoft
TRØ19
0577
06:15:08
434
Pernille
Feldt
8700
Horsens
Specialområde Autisme
0668
06:17:28
435
Mie
Roholt Berthelsen
7182
Bredsten
Spcialområde Autisme SAU
0669
06:17:30
436
Lene
Glyngø
8700
Horsens
Sved med vilje
0416
06:17:39
437
Lotte
Murmann
8700
HORSENS
Sved med vilje
0418
06:17:44
438
Lone
Knakkergaard
8700
Horsens
Sved med vilje
0417
06:17:51
439
Helle
Nejsborg Larsen
9560
Hadsund
Thor-fruerne
0553
06:18:55
440
Maria Antoinetta
Vernersen
8930
Randers NØ
TEAM BYLLE
0450
06:19:02
441
Hanne
Thomsen-Mühlbrand
7280
7280
Cycling Sisters
0045
06:19:11
442
Anette
Mühlbrand
8850
Bjerringbro
Cycling Sisters
0044
06:19:17
443
Laina
Ryttter
9560
Hadsund
Thor-fruerne
0557
06:20:50
444
Lone
Lindgaard
9560
Hadsund
Thor-fruerne
0558
06:21:20
445
Therese
Juel Jepsen
8260
Viby J
lilleUV99
0661
06:23:55
446
Bethina
Mortensen
7100
Vejle
Grejsdals børnehus
0160
06:26:45
447
Charlotte
Rahbek
8230
Åbyhøj
Vi feder den
0595
06:26:47
448
Jane
Mortensen
7100
Vejle
Grejsdals børnehus
0162
06:26:50
449
Kathrine
Skøtt
7100
Vejle
Grejsdals børnehus
0163
06:26:53
450
Henriette
Enevoldsen
7100
vejle
Grejsdals børnehus
0161
06:26:56
451
Joan
Sommer Fischer
9530
Støvring
Thor-fruerne
0555
06:27:30
452
Anette Uldal
Hejlesen
9200
Aalborg SV
Thor-fruerne
0548
06:27:34
453
Else Fuglsang
Brouer
8700
Horsens
Sved med vilje
0415
06:27:40
454
Astrid
Krog
8382
Hinnerup
Tittierne
0564
06:29:43
455
Sabrina
Andersen-Jensen
4200
Slagelse
Sabrina
0332
06:30:21
456
Tine
Windfeld
8410
Rønde
Windfeld
0624
06:30:24
457
Olga Anita
Duesund
8520
Lystrup
Anita
0022
06:30:26
458
Kirsten
Bridgwood
4000
Roskilde
Bridgwood
0032
06:31:22
459
Lise
Dahl Christiansen
6100
Haderslev
Wien
0618
06:31:28
460
Ruth
Birnbaum
8220
Brabrand
Cyk`linderne
0055
06:32:42
461
Inge
Bohsen
8200
Aarhus
Cyk`linderne
0052
06:32:48
462
Tove
Gregersen
8680
ry
P&T
0297
06:33:00
463
Pia
Jakobsen
7470
Karup J
P&T
0296
06:33:03
464
Birita
Hendriksdottir
8230
Åbyhøj
Biolytter på hjul
0029
06:33:09
465
Mia Vad
Christensen
8200
Trøjborg
Biolytter på hjul
0030
06:33:12
466
Sigrun
Smith
8000
Århus
Wien
0622
06:33:15
467
Vibeke
Sørensen
8230
Åbyhøj
Wien
0623
06:33:17
468
Margit Halkjær
Kristensen
8981
Spentrup
SIN & SPIN
0346
06:33:34
469
Lone
Funder
9500
Hobro
SIN & SPIN
0345
06:33:37
470
Christina
Kristensen
9500
Hobro
SIN & SPIN
0343
06:33:43
471
Ulla
Halkjær
9500
Hobro
SIN & SPIN
0347
06:33:46
472
Krista
Pedersen
9560
Hadsund
SIN & SPIN
0344
06:33:49
473
Louise
Ihun
7100
Vejle
Munkebjerg Hotel
0286
06:33:52
474
Jette
Krog
7800
Skive
Team K
0484
06:34:10
475
Lillian
Krog
7800
Skive
Lillian
0249
06:34:14
476
Birgit
Sørensen
8680
Ry
BS
0033
06:34:17
477
runa
krog
7830
vinderup
krog
0242
06:34:23
478
Karin
Jensen
4470
Svebølle
Jensen
0203
06:34:48
479
Stinne Richter
Berg
8680
Ry
Hindbærsnitterne
0185
06:35:26
480
Rikke
Hougaard
8680
Ry
Hindbærsnitterne
0184
06:35:47
481
Tina
Rønn
6700
Esbjerg
Team Hindbærsnitte
0479
06:37:47
482
Hanne
Strunge
8550
Ryomgård
Sidevind
0341
06:37:57
483
Birgitte
Bertelsen
8270
Højbjerg
Vi feder den
0594
06:38:33
484
Kirsten
Gylling
8444
Balle
Sidevind
0342
06:38:39
485
Hanne Kjuul
Christiansen
6740
Bramming
De seje tøser
0102
06:39:09
486
Linda
Josefsen
6740
Bramming
De seje tøser
0104
06:39:14
487
Emilie
Brandt
6760
Ribe
De seje tøser
0101
06:39:16
488
Bodil
Kristensen
6690
Gørding
De seje tøser
0099
06:39:18
489
Birthe
Hundebøl
6740
Bramming
De seje tøser
0097
06:39:20
490
Birthe Sofie
Hansen
6740
Bramming
De seje tøser
0098
06:39:26
491
Birgit
Nielsen
6840
Oksbøl
De seje tøser
0096
06:39:29
492
Sara
Brandt
6760
Ribe
De seje tøser
0105
06:39:35
493
Jytte N.L.
Kruse
6760
Ribe
De seje tøser
0103
06:39:38
494
Tanja
Guldager Aggerholm
6710
Esbjerg V
Team Hindbærsnitte
0478
06:39:42
495
Birthe
Christensen
6710
Esbjerg V
Team Hindbærsnitte
0471
06:39:45
496
Laura
Karlsson
8000
Aarhus C
Team Karlsson
0486
06:40:52
497
Sisse
Karlsson
8000
Aarhus C
Team Karlsson
0488
06:40:57
498
Louisa
Hollmann
8000
Aarhus C
Team vierherformaden
0533
06:41:07
499
Kirstine
Boysen
8000
Aarhus C
Team vierherformaden
0532
06:41:11
500
Stine
Stidsen
8471
Sabro
Sypigerne
0427
06:41:34
501
Helle
Andersen
8400
Ebeltoft
Team Daugaard
0453
06:42:06
502
Pernille
Karlsson
8544
Mørke
Team Karlsson
0487
06:42:10
503
dorit
mathisen
9550
mariager
3 kløver
0002
06:44:22
504
berit
Otte
9500
Onsild
3 kløver
0001
06:44:24
505
Gladis
Jørgensen
9500
Onsild
3 kløver
0003
06:44:29
506
Dorthe
Lassen
8464
Galten
Cyk`linderne
0049
06:45:15
507
Else
Mejlgaard
8260
Viby J
Sypigerne
0425
06:49:43
508
Aase
Hjaltason
8600
Silkeborg
start1953
0392
06:50:20
509
Gertrud
Andersen
8600
Silkeborg
Fraiserne
0676
06:50:51
510
Kirsten
Birkemose
8930
Randers nø
Cykelmyggene
0059
06:51:11
511
Louise
Østergaard Thomsen
7500
Holstebro
Team Tveis
0528
06:51:16
512
Alice
Thomsen
7500
Holstebro
Team Tveis
0526
06:51:23
513
lisbeth
bager nielsen
8305
samsø
Samsø`tramper
0334
06:51:49
514
Gertrud
Jensen
8000
Århus C
GERTRUDS
0146
06:51:52
515
Birgitte Munch
Lassen
6760
Ribe
TEAM FUTTE
0461
06:51:56
516
Liselotte
Liselotte Christensen
6760
Ribe
TEAM FUTTE
0464
06:52:22
517
Lene
Steinicke
6760
Ribe
TEAM FUTTE
0462
06:52:25
518
Lise
Dahlgaard
6760
Ribe
TEAM FUTTE
0463
06:52:29
519
Helle Brandt
Andersen
8210
Aarhus V
Cyk`linderne
0050
06:53:16
520
Grethe
Nielsen
7560
Hjerm
Team Tveis
0527
06:56:31
521
Birgitte
Thingholm
8340
Malling
Amiga
0017
06:58:43
522
Marianne
Thingholm
8800
Viborg
Amiga
0021
06:58:47
523
Marianne
Skov Krøtel
8210
Aarhus V
Amiga
0020
06:58:58
524
Eva L.
Hansen
8270
Højbjerg
Sypigerne
0426
06:59:13
525
Bente
Gjørup
8260
Viby J
Sypigerne
0424
06:59:17
526
Karin
Kracht
8230
Aabyhøj
Cyk`linderne
0053
06:59:20
527
Marianne
Jensen
8300
Odder
Femme Fatale
0132
06:59:26
528
Connie
Jensen
7400
Herning
Femme De Fatale
0128
06:59:30
529
Henriette
Karlsson
7400
HERNING
Femme De Fatale
0129
06:59:33
530
Helle Sabroe
Bitsch
8270
Højbjerg
Cyk`linderne
0051
06:59:39
531
Anne Grethe
Mogensen
8240
Risskov
Cyk`linderne
0046
06:59:50
532
Anna
Seeberg
8000
Aarhus C
Amiga
0016
06:59:59
533
Britt
Morville
8000
Aarhus
Amiga
0018
07:00:16
534
Birgitte
Svenningsen
6000
Kolding
We Can Do It
0607
07:01:56
535
Helle
Laursen
6000
Kolding
We Can Do It
0610
07:02:02
536
Bente Nørgaard
Skovbjerg
8450
Hammel
Skovbjerghus
0355
07:02:28
537
Janne
Jensen
8920
Randers nv
Cykelmyggene
0057
07:02:53
538
Lene
Jensen
8940
Randers SV
Cykelmyggene
0060
07:02:57
539
Julie
Jensen
8920
Randers nv
Cykelmyggene
0058
07:03:02
540
Else
Tychsen
6800
Varde
Svane
0414
07:05:25
541
Laila
Andersen
9700
Brønderslev
Ådalen
0638
07:05:30
542
Maren Holst
Storgaard
9620
Aalestrup
Sprinterne ;-)
0389
07:06:47
543
Ditte
Gundtoft
8800
Viborg
Gundtoft
0176
07:06:53
544
Gitte
Lindgren
4200
Slagelse
start1953
0391
07:07:20
545
Britta
Holst
9620
Aalestrup
Sprinterne ;-)
0388
07:14:16
546
Birgitte
Nielsen
8400
Ebeltoft
Sprinterne ;-)
0387
07:14:25
547
Kirstine
Nørgaard Olsen
8370
Hadsten
Diers Klinik
0658
08:07:09
548
Herdis
Lange Sørensen
5491
Blommenslyst
Wien
0616
08:08:04
549
Birthe Marie
Høgedal
5690
Tommerup
Wien
0615
08:08:08
550
Jytte
W Rasmussen
5000
Odense C
Wien
0617
08:08:14